reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Co do objawów jak ja je uwielbiam wstałam rano myślę sobie super nie mam mdłości po 12 brak 14 brak zaczęłam się martwić trochę za to jak pojechałam po córkę do przedszkola to wzięły mnie chyba jakieś potrójne normalnie myslalam ze na kierownice w samochodzie zwymiotuje masakra. A teraz wróciłam do domu to niewierze sama jak ja jem po mandarynkach ogórek kiszony i rozkminiam nad czymś innym jeszcze
Muszę Cię obserwować jak będziesz później znała płeć dziudziulki 😉 bo ja jade tez na mandarynkach, ogórkach kiszonych, kiszonej kapuście a wczoraj naszło mnie na kwaśne żelki 🙈🤪 były pyszne! Jestem ciekawa czy ciążowe smaki maja faktycznie znaczenie przy płci dziecka 😋 Idę po ogórka 😂
 
reklama
U mnie mandarynki i słodkie [emoji2960] mam problem z mięsem [emoji51] ale zaczęły mi wyskakiwać PRYSZCZE ! [emoji33][emoji33][emoji33] W ciąży z synem nie miałam ani jednego [emoji86]
Muszę Cię obserwować jak będziesz później znała płeć dziudziulki [emoji6] bo ja jade tez na mandarynkach, ogórkach kiszonych, kiszonej kapuście a wczoraj naszło mnie na kwaśne żelki [emoji85][emoji2957] były pyszne! Jestem ciekawa czy ciążowe smaki maja faktycznie znaczenie przy płci dziecka [emoji39] Idę po ogórka [emoji23]
 
U mnie mandarynki i słodkie [emoji2960] mam problem z mięsem [emoji51] ale zaczęły mi wyskakiwać PRYSZCZE ! [emoji33][emoji33][emoji33] W ciąży z synem nie miałam ani jednego [emoji86]
To ja mam tak samo jak Ty😅 też słodkie, od mięsa mnie odrzuciło i wysypuje tu i tam. Mam syna i było w ogóle inaczej w tamtej ciąży. W tej mam momentami wstręt do jedzenia🤢 wczoraj jeszcze dostałam strasznej zgagi, a już myślałam że to się nie powtórzy...poprzednio dopiero w 3 trymestrze mnie łapało.
 
U mnie mandarynki i słodkie [emoji2960] mam problem z mięsem [emoji51] ale zaczęły mi wyskakiwać PRYSZCZE ! [emoji33][emoji33][emoji33] W ciąży z synem nie miałam ani jednego [emoji86]
Ja w dwóch poprzednich ciążach kochałam lody. I powiem Tobie ze teraz tez chyba bym je chłonęła. Ale mówię sobie stanowcze NIE! Nie chce przesadzać bo po tych smietanach wyglądałam straaaasznie w tamtych ciążach 😂 mnie na szczęście nie ciągnie na słodkie (bo nie mogę dużo przytyć ze względu na moja nadwagę a mam ja bo kocham słodkie 😂) i dzięki temu już mam 4 kg mniej.
A co do pryszczy to tez mam strach ze po tych kwaśnych mnie wysypie. I mięsko na razie tylko gotowane mi przechodzi… wędlin nie tykam tez 😉
 
reklama
Do góry