reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Jeeeee to super, że nie tylko u mnie włosy wyglądają jak pasemka wysmarowane masłem 🤣🤣🤣
hehe żartuję, ale tak na poważnie to:
- zawsze miałam problem z trądzikiem a teraz od ostatniego okresu we wrześniu ani jeden 🤩
- włosy, kiedyś przy pracy fizycznej i dużym zapyleniu myłam włosy średnio co 2-3 dni. Teraz myję codziennie. Własnie umyłam bo jużw dotyku były fuj, a jak mąż wraca z pracy i idziemy spać to już mi raz zwrócił uwagę żebym się nie gniewała ... ale śmierdzą mi wlosy, więc myję je na noc. I jutro popołudniu będą już wyglądały tragicznie ...
Po południu to super wynik. Ja myje wieczorem i juz rano sa do ponownego mycia 😄
 
reklama
A mnie tak do słodkiego ciągnie, że masakra 🤣 dziś kupowałam białe czekolady na zapas. Jak teraz jem to mi wtedy nie jest niedobrze, chociaż wtedy 🙈
 
Ja mam mega przeczucie na dziewczynkę tylko zastanawiam się na ile to głowa nie płata psikusa. Chociaż z Krzysiem bardzo chciałam dziewczynkę a miałam przeczucie na chłopca.
 
Jak się czujecie i jak córeczka?
A czujemy się rewelacyjnie. Covid nie taki straszny, może to zasługa tego, że bglismy szczepieni, ale poza brakiem smaku I węchu (który już po tygodniu nam powoli wraca) to nic się nie dzieje. Mała małpka jest w pełni zdrowa i co najważniejsze- negatywna. Tylko rodzice pozytywni i nieć tak zostanie :D

Dzieki zA troskę ❤
 
Jeeeee to super, że nie tylko u mnie włosy wyglądają jak pasemka wysmarowane masłem 🤣🤣🤣
hehe żartuję, ale tak na poważnie to:
- zawsze miałam problem z trądzikiem a teraz od ostatniego okresu we wrześniu ani jeden 🤩
- włosy, kiedyś przy pracy fizycznej i dużym zapyleniu myłam włosy średnio co 2-3 dni. Teraz myję codziennie. Własnie umyłam bo jużw dotyku były fuj, a jak mąż wraca z pracy i idziemy spać to już mi raz zwrócił uwagę żebym się nie gniewała ... ale śmierdzą mi wlosy, więc myję je na noc. I jutro popołudniu będą już wyglądały tragicznie ...
To chyba oddałaś mi swój trądzik ;) Nigdy, przenigdy nie miałam trądziku.. a ostatnio rano mąż rzucił do mnie tekstem „cześć nastolatka” Mam buzię tak wysypaną, że wstyd do ludzi. No nigdy nie miałam takich problemów. Nawet w okresie dojrzewania.
 
To chyba oddałaś mi swój trądzik ;) Nigdy, przenigdy nie miałam trądziku.. a ostatnio rano mąż rzucił do mnie tekstem „cześć nastolatka” Mam buzię tak wysypaną, że wstyd do ludzi. No nigdy nie miałam takich problemów. Nawet w okresie dojrzewania.
Oj to współczuje. Wiem jak to jest bo wcześniej miałam trądzik później sie ogarnęła buzia ze wyszły tylko z 2-3 syfki reszta plamy po poprzednich, a jeszcze pare dni przed testem jak już doszło do implantacji to wysyp niesamowity pryszcz na pryszczu aż wstyd mi było wyjść rano do teściowej. Teraz dużo środków i trochę sie ogarnęła ale nadal jest gorzej niż przed ciążą. Nic chyba nie zrobimy o ile samo nie przejdzie 🤷‍♀️
 
reklama
Mój niemąż bardzo chce chlopaka, bo to ostatnia szansa, córkę już mamy.
Mi obojętnie, ale przeczuwam córkę i już aż go zapytałam czy jak będzie druga dziewczynka to czy będzie bardzo zły i rozczarowany 😅😅
 
Do góry