reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ale to nie ja pisałam na temat szpitala😆 to pisała akurat @olka11135
Ja też z Krakowa 🙂 zawsze to raźniej 😉
Oki przepraszam trochę nie ogarniam tego forum 🤷🏼‍♀️ W takim razie skoro tez jesteś zainteresowana to może się dowiemy.
Ja kompletnie nie wiem bo ile kobiet rodzących w Krakowie tyle opinii odnoszę takie wrażenie :d ja na pewno będę kierować się tym, gdzie można mieć poród rodzinny, jeśli miałoby to być SN. Chociaż o czym ja myśle w 8 tc 🤦🏼‍♀️
 
Oki przepraszam trochę nie ogarniam tego forum 🤷🏼‍♀️ W takim razie skoro tez jesteś zainteresowana to może się dowiemy.
Ja kompletnie nie wiem bo ile kobiet rodzących w Krakowie tyle opinii odnoszę takie wrażenie :d ja na pewno będę kierować się tym, gdzie można mieć poród rodzinny, jeśli miałoby to być SN. Chociaż o czym ja myśle w 8 tc 🤦🏼‍♀️
To jest normalne że już się zastanawiasz 🙂 i ja też rozmyślam powoli, bo kilka lat temu rodziłam na Galla, poród sn rodzinny i pewnie tam bym znowu poszła, ale zlikwidowali porodówkę. Aktualnie w planach Rydygier (tam ma dyżury mój lekarz prowadzący), lub Narutowicz.
 
Ja robiłam 1 prenatalne i wyszło zle. Robiłam biopsje kosmowki - to jest badanie inwazyjne które wykonuje się do 13+6 tc ALE na to uprawnienia ma tylko kilku lekarzy w Polsce. Można czekać na amniopunkcję ale dopiero chyba od 16 tc ja robią a potem czeka się na wyniki 2-3 tyg wiec można nie wyrobić się do 22 tc (wtedy to miało znaczenie bo można było ciąże terminowac teraz to możemy co najwyżej za granice jechać).
Tym razem na pewno zrobię prenatalne ale jakieś dodatkowe tylko z polecenia lekarza ;)
Dziś mam 6+3 i mam takie mdłości i migrenę od 3 dni ze oszaleje :(
 
Aaaa i rodziłam na Kopernika - Kraków. Miałam tez dwa łyżeczkowania tam i nie polecam nikomu. Szpital o 3 stopniu referencyjności a łyżeczkowanie zrobili tak ze zrosty w macicy sięgały 75%…
 
reklama
Aaaa i rodziłam na Kopernika - Kraków. Miałam tez dwa łyżeczkowania tam i nie polecam nikomu. Szpital o 3 stopniu referencyjności a łyżeczkowanie zrobili tak ze zrosty w macicy sięgały 75%…
Za mną Kopernik nie przemawia, choć wiem że najlepszy jeśli chodzi o skrajne wcześniaki. I ciężko się tam podobno dostać jeśli nie ma się lekarza prowadzącego lub znajomości. A można wiedzieć co nie tak wyszło na prenatalnych i co z dzieckiem aktualnie?
 
Do góry