reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny tak wam zazdroszczę tych wizyt, że sama się umówiłam na środę na usg😂 ale prywatnie. Chodziłam kiedyś do tego lekarza ale na nfz, a później już tylko w prywatnym gabinecie przyjmował. Mam nadzieję, że i ja coś ujrzę za 2 dni 🥰
 
reklama
6+2 i tylko pęcherzyk ciążowy (z usg 4+6), wiec nic się nie dzieje, to dopiero 5+0:) a przyrost bety u mnie w normie w zeszłym tygodniu :) ale teraz z OM jak pójdę 7+5, wiec już musi być coś widać, nawet jak ciąża jest sporo młodsza 🙏🏻 dlatego nie ma się co spieszyć na usg i niepotrzebnie nakręcać❤️
Mi z usg 4+2 wyszło…

Przeżywałam to samo w ciąży z synem, a mimo to nie umiem się uspokoić…

Chociaż tyle ze ta lekarka mnie nie nastraszyla, założyła karte ciąży i pogratulowała…

W ciąży z synem inna lekarka od razu mi powiedziała o możliwym pustym jaju płodowym i oczyszczaniu macicy…wtedy to miałam stres…
Pewnie jeszcze przez nią się teraz stresuje mimo ze 13 lat minęło…
 
reklama
Do góry