reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć :) mam pytanie czy widać tu cień drugiej kreski czy już wisiuje? Test robiony o 6 rano wczoraj bardzo bolał mnie brzuch jak na miesiączkę , a dziś już nic. Takie mam przeczucie, ze wczoraj mogło dojść do zagnieżdżenia ale pewności nie mam wiem ze powinno się jescze odczekać żeby zrobić test , ale ciekawość nie dawała mi spokoju:))
powtórz test
 
Nie wiem czy było tak zawsze, ale na pewno teraz na NFZ można skorzystać z konsultacji z położną od 21 tygodnia ciąży - https://www.nfz-szczecin.pl/wxim4_polozna_podstawowej_opieki_zdrowotnej_poz_srodowiskowa.htm może to być położna z najbliższego wam ośrodka zdrowia, ale nie musi. Takie spotkania powinny być przygotowujące do porodu i macierzyństwa - trochę taka prywatna szkoła rodzenia

Edit. Oczywiście są też kraje gdzie ciążę prowadzi tylko i wyłącznie położna. Ewentualnie też tak jak wyżej - prywatnie często przed wizytą u lekarza ginekologa najpierw położna słucha serca, waży, mierzy ciśnienie itd. wykonuje sporą część papierkowej roboty, która powinna odbywać się na każdej wizycie by lekarz nie poświęcał już na to czasu
 
reklama
Do góry