reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Łał, super. Też o tym myślałam, ale chyba nie dam rady 😬 Mały budzi się w nocy i woła/przychodzi?
Tak, dokładnie. W sensie on się już w nocy odpukać! Nie budzi, rano wola mama, tata ja krzyczę chodź i wtedy przyjdzie :D ja stwierdziłam, że czas już, bo nie wiem jak to potem z dwójką będzie, a tak Alek będzie przyzwyczajony
 
reklama
Wow, super [emoji3526] ja muszę się mojego młodego z naszego łóżka pozbyć [emoji85][emoji85][emoji85] o zmianie pokoju nawet nie myślę [emoji12]
Tak, dokładnie. W sensie on się już w nocy odpukać! Nie budzi, rano wola mama, tata ja krzyczę chodź i wtedy przyjdzie :D ja stwierdziłam, że czas już, bo nie wiem jak to potem z dwójką będzie, a tak Alek będzie przyzwyczajony
 
Wow, super [emoji3526] ja muszę się mojego młodego z naszego łóżka pozbyć [emoji85][emoji85][emoji85] o zmianie pokoju nawet nie myślę [emoji12]
A jak wtedy myślałaś zrobić? Macie duża sypialnie żeby zmieścić jego lozko i łóżeczko? Ja się trochę obawiałam, bo dla mnie jest malutki 🤣 on z marca 2020, ale teraz nie żałuję, gorzej jak jeszcze piątki zaczną wychodzić, najwyżej wyladuje z nami w łóżku, bo łóżeczko mam schowane juz
 
Tak, sypialnie mamy aktualnie w dużym pokoju i bez problemu wchodzi nasze łóżko 160x200, łóżeczko syna 120x60, komoda z przewijaniem, posłanie psa i dopóki maluszek będzie jeszcze mamy to dostawka do naszego łóżka. Być może drugie łóżeczko 120x60 też jeszcze dobry radę zmieścić [emoji6] w mniejszym pokoju syn ma "swój pokój" a tak na prawdę przechowalnie zabawek, bo 99% czasu jest w salonie.
A jak wtedy myślałaś zrobić? Macie duża sypialnie żeby zmieścić jego lozko i łóżeczko? Ja się trochę obawiałam, bo dla mnie jest malutki [emoji1787] on z marca 2020, ale teraz nie żałuję, gorzej jak jeszcze piątki zaczną wychodzić, najwyżej wyladuje z nami w łóżku, bo łóżeczko mam schowane juz
 
Mój syn ma zaraz 5 lat a cały czas przychodzi do nas w nocy. Ciasno jak cholera, nawet raz spadł z naszego łóżka ale nadal się nie nauczył. Gadzina podła 😂
Ale co do zębów to nie przeżywał. Jedynie ślinotok miał i nic więcej. Tak samo po szczepieniach. Twardziel z niego. 😉
Mój 4 latek też większość nocy u mnie w łóżku ;) Poniekąd mąż czasami emigruje z wyra częściej niż syn, bo ostatnio albo przeziębiony więc musiał znaleźć dla siebie inny kąt albo wstawał na samolot tak wcześnie, a że to słoń to by nas wszystkich obudził i byśmy od 4 w nocy rządzili ;) Natomiast mi się z synkiem super śpi! To jest idealna przytulanka. Ja całą noc potrafię przespać w jednej pozycji i on też, a on jest taki cieplutki, że mi cudownie ciepło w wyrku. Mąż za to chrapie i wierci się jakby miał robaki w dupce ;P Na przytulankę nijak się nie sprawdza :)
 
reklama
Ja się cieszę że będę mieć termin na lipiec fajnie ciepło i nie trzeba dzieciątka tak grubo ubierać
Dokładnie tak! Wg mnie to też super termin. Ciut lepszy może tylko czerwiec. Ale właściwie od samego początku można wychodzić z dzidzią na spacer, nie trzeba tak ubierać i siebie też. Z synem pamiętam, że nim ubrałam jego, a sama byłam już prawie w pełni ubrana tylko kurtkę narzucałam na koniec, to byłam upocona jak szczur ;) a nasze bąble już na zimę będą właściwie się przesiadać w spacerówki ;)
 
Do góry