reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja już dziś po wizycie na innym sprzęcie dalej średnio u mnie coś widać - jestem szczególnym przypadkiem chyba 😅 w sensie widać zarodek dziś faktycznie patrzyłam jakby pulsował ale mam taka przezierność słaba (tak to określiła) - ze naprawdę ciężko coś zobaczyć. Dziś wyszło ze 6 tyg i 1 dżien - i tyle faktycznie ma prawo mieć patrząc na owu i faktyczne pęknięcie ( cykl monitorowany ) - ale niech Już rośnie ! Strasznie mi się te dni i tygodnie dłużą ... chce już 10 tyg i moc odpuścić ! Iść na zwolnienie i cieszyć się tym czasem !
tez mi sie dluza ehhe tez jak bylam to byl 6+1 :)
 
reklama
To jak już jesteśmy przy badaniach wczoraj pierwszy raz robiłam TSH i wyszło mi 3,454 - wydaje mi się, że trochę za dużo?
Dziewczyny które miały podobne wyniki, co Wam na to powiedzieli lekarze?
Napewno za dużo. Zaleca się chyba do 1,5 chyba najlepiej w 1 trym. Ja się leczę od 10 lat, przy staraniach miałam super a zaraz po teście 2, 4 i leki zwiększone odrazu
 
Zmieniając temat ... kiedy zamierzacie ubrać choinkę? My zawsze ubiramy 1-2 dni przed wigilia i lubię żywą choinkę. Ale zauważyłam, że coraz więcej znajomych ubiera już teraz.

Dzisiaj cały dzień śpię, coś mnie gardło boli i jakaś słaba jestem, chyba jakieś choróbsko mnie dopadło.
Ja już ubrałam tydzien temu:) z nudow:)
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
Ja robiłam tez te wszystkie..
A grupe krwi miałam z przeciwciałami oznaczona i wystarczył jej stary wynik…
Reszta na świeżo…
To jak już jesteśmy przy badaniach wczoraj pierwszy raz robiłam TSH i wyszło mi 3,454 - wydaje mi się, że trochę za dużo?
Dziewczyny które miały podobne wyniki, co Wam na to powiedzieli lekarze?
Pewnie dostaniesz leki na zbicie…
Często w ciąży idzie do gory nawet jak się nie ma niedoczynnosci stwierdzonej wcześniej…
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
Wszystkie potrzebne... ja na szczęście chodzę prywatnie ale badania robię na w Luxmed z pakietu. Inaczej można zbankrutować...
 
Hej dziewczyny! Mam pytanie odnośnie badań. Czy wszystkie które mam zlecone są tak bardzo potrzebne ? Któraś miała podobny zestaw? Boje się ze zapłacę 500zl za te badania 😩 czy pojemnik do ogólnego badania moczu to ten większy w aptece? Bo wiem ze jest jeszcze taka mała fiolka. do tego mam sprawdzać często tsh bo mi skacze mimo leków pół wypłaty na lekarza i badania 🙈
Ja właśnie dziś robiłam takie badania jak i Ty masz zlecone. To są konieczne, podstawowe badania. Faktycznie trochę kosztują, no zostawiłam ponad 3 stówki w ośrodku. Pojemnik zwykły w aptece kupiłam.
 
Witam dziewczynki i zycze miłego dnia:)

Ja ostatnio mam jakiś obniżony nastrój…
Stresuje się wszystkim dookoła…
Nawet tym jak to bedzie z powrotem do pracy po macierzyńskim, choć to tak odległy czas…
Nie wiem czy to te hormony tak na mnie dzialaja…:(
Sama siebie mam już dość…
 
To ja Tobie z kolei zazdroszczę, też mam remont piętra domu, jeszcze miesiąc temu myślałam, że na święta będzie, a tu nam się ekipa wysypała. Tragedia jest żeby jakiegokolwiek fachowca dorwać i cokolwiek z nim konkretnie ustalić 😩. Wygląda na to, że sami musimy zacząć robić, żeby do lipca chociaż zdążyć…
U Nas ekipa od ponad roku umówiona. Ale przesunięcie było spore - mieli przyjść w lipcu, potem wrześniu i finalnie wyszła połowa listopada. Może to lepiej, bo kto wie czy byłby Dziutek w brzuchu jakby robili we wstepnym terminie 😂😂😂 (ekipa u nas pomieszkuje)
 
tak mi tez kazal brac, w pon. jade do Gina do Bytomia co prowadził moja koleżanke z mutacjami, bo ci u nas to jakas porażka.....
Człowiek się zastanawia i kombinuje. Wszystkie statystyki odnoszą się do kobiet, które wiedzą o mutacjach. Jeszcze miesiąc temu w ogóle bym się tym nie martwiła, bo olałabym to badanie i taka jest prawda. Wskazania do brania heparyny przy heterozygotach nie są jednoznaczne i mocno odnoszą się do innych wyników, zresztą lekarka się mnie pytała czy było jakieś uzupełnienie tych badań i powiedziała, że mam się tym nie przejmować i nie martwić. Pewnie dopytam 30 grudnia na wizycie ale podejrzewam, że prawie połowa z nas ma te mutacje i zdecydowana większość urodzi zdrowe maluszki ☺️ poronienia mają różne przyczyny i zwykle są związane z wadami płodu. Poprzednią ciążę poroniłam zanim powstało serduszko, teraz bije i co ma być, to będzie. Wierzę w tego szkraba ☺️ jeśli się nie uda, to zacznę się martwić tymi mutacjami, które patrząc po podobieństwie objawów pewnie mam po mamie i urodziła dwoje dzieci bez leków ☺️ ile znam kobiet, tyle przebytych poronień 🤷 rok temu moja kuzynka też poroniła, dzisiaj ma zdrową córkę bez leków a patrząc na historię żylaków w rodzinie itp. pewnie też ma jakąś mutacje 🤷 mam nadzieję, że wszystkie szczęśliwie się dotoczymy do lipca ☺️
 
reklama
Cześć dziewczyny, czuje się okropnie psychicznie. Wczoraj sie dowiedziałam że mojej siostrze nie udał się transfer inv. Przyjęłam tą wiadomość okropnie, jakby mnie to samej by dotyczyło. Nie potrafię się cieszyć ze swojej ciąży. My staraliśmy się ponad rok.. nie wiem jak ogłosić rodzinie że jestem w ciąży, cały czas myślę że może zrobić się jej przykro jak się dowie..czy jest tutaj może jakaś dziewczyna po udanym transferze ? 😪
 
Do góry