reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Mamy -. Koronawirus nas jednak nie bierze. Chciał nas wykończyć jakiś inny wirus 🤭 jednak inne choroby jeszcze istnieją 😅 właściwie to dobrze, bo już się bałam, że ortodonta mi przepadnie (dziś na 10), i prenatalne 21. 😉
noi super :)) ja tez sie testowalam w listopqdzie i tez neg. Polski stary dobry gil nadal istnieje 😁 teraz tez go mam
 
reklama
To ja teraz jak już nie pracuje chodzę spać 22-23, a wstaję koło 7 🙈 rano natomiast obudziła mnie awantura u sąsiadów z góry. Powiem wam masakra. Mają 3 dzieci, ale jedna dziewczynka ok. 13 lat ma jakieś napady złości, krzyczy a wręcz wydziera się, trzaska drzwiami, albo rzuca co ma pod ręką. Strasznie to słychać...i o dalszym spaniu nie ma mowy.
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia życzę i trzymam kciuki za najbliższe wizyty😉 ja niby wg USG na 6.07 ale zobaczymy co się zmieni na badaniu w środę. Wczoraj miałam intensywny dzień, padłam o 18 i spałam godzinę, za to w nocy od 3 do 5 rzucałam się na łóżku, a o 6.30 wstaję ogarnąć małą do przedszkola, naszczęście mąż dziś ją zawiózł a ja jeszcze poleżałam przed tv i nadrobiłam posty. Został nam tydzień do świąt, a przed nami dużo pracy, w tym roku my organizujemy wigilię, więc trzeba wziąć się w garść bi zacząć ogarniać. Wczoraj posprzątałam salon i trochę go przystroiłam, aż zrobiło się miło i świątecznie 🤩 a Wy jak stoicie z przygotowaniami?
Oj mam to samo stwierdziłam że wyprzedze kolejke rodzinną,bo wszyscy pracują a ja na l4 no i niespodziankę mamy do ogłoszenia więc klimat będzie,później święta z maleństwem ciężej organizować...:) także wigilia u nas a ja się zastanawiam od czego zacząć, okna zostawiam mężowi przez krwiaka praktycznie muszę w każdy dzień porozkladac sobie pracę. Póki co odpoczywam i co godzinkę wstaje coś porobić delikatnie. Choinka w przyszłym tyg. A chyba w środę zacznę bigos. Na szczęście każdy coś do jedzenia przyniesie;) mam nadzieję że zdążę 😅
 
Ja na 30.07 wiec jestem ostatnia 😂😂

Dziewczyny trochę mi lepiej, upiekłam szarlotkę, poczytałam książkę i trochę się uspokoiłam muszę sobie znaleźć zajęcie. Mój mąż mówi żeby powoli robiła pierogi i uszka na wigilie a akurat w kuchni się bardzo dobrze czuje wiec może porobie tyle żeby rozdać po rodzinie później 😂❤️
To masz też jak ja 😄 chociaż ja mogę Zahaczyć o sierpień. Zobaczymy. Pierwsze miałam cc. Gin mi mówił że drugie też będzie cc. To pewnie będzie umówiony termin
 
Ja też wróciłam z badań, Pani tak zręcznie zmieniała te fiolki że szybko poszło. Ale kurcze, nie wiedziałam że tyle się czeka na wynik odczynu Coombsa. Będę mieć wynik w czwartek a wizyta w poniedziałek. Może mój lekarz mnie nie zje... miałam na to wystarczająco dużo czasu... eh.
Ja miałam na drugi dzień Coombsa. 🤔
 
Cześć dziewczyny, miłego dnia życzę i trzymam kciuki za najbliższe wizyty😉 ja niby wg USG na 6.07 ale zobaczymy co się zmieni na badaniu w środę. Wczoraj miałam intensywny dzień, padłam o 18 i spałam godzinę, za to w nocy od 3 do 5 rzucałam się na łóżku, a o 6.30 wstaję ogarnąć małą do przedszkola, naszczęście mąż dziś ją zawiózł a ja jeszcze poleżałam przed tv i nadrobiłam posty. Został nam tydzień do świąt, a przed nami dużo pracy, w tym roku my organizujemy wigilię, więc trzeba wziąć się w garść bi zacząć ogarniać. Wczoraj posprzątałam salon i trochę go przystroiłam, aż zrobiło się miło i świątecznie 🤩 a Wy jak stoicie z przygotowaniami?
Ja w tym roku zrezygnowałam z wyprawiania wigilii i świąt z powodu komplikacji ciąży. Teraz już jest dużo lepiej, ale po mimo że siedzę w domu to z porządkami i dekoracjami jestem w czarnej dupie😀 Jak w końcu się ogarnę i coś przystroję to też wstawię zdjęcia.
 
reklama
Ja w tym roku zrezygnowałam z wyprawiania wigilii i świąt z powodu komplikacji ciąży. Teraz już jest dużo lepiej, ale po mimo że siedzę w domu to z porządkami i dekoracjami jestem w czarnej dupie😀 Jak w końcu się ogarnę i coś przystroję to też wstawię zdjęcia.
ja z porzadkami....dekoracje z dziecmi jakies tam porobilismy w zeszlym tyg choinka w ten weekend ale najpierw porzadki na ktore brak energii totalnie
 
Do góry