reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
My wczoraj z synkiem ogarnelismy :)
 

Załączniki

  • 0F10C935-53E4-40F9-BC57-A15351BF5D04.jpeg
    0F10C935-53E4-40F9-BC57-A15351BF5D04.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 21
Ok, dziewczyny. Umówiłam się do rodzinnego bo do mojego nie mam kontaktu, tzn przez portal znany lekarz ale stwierdziłam, ze nie jestem pewna jak szybko mi odpisze…
 
Ok, dziewczyny. Umówiłam się do rodzinnego bo do mojego nie mam kontaktu, tzn przez portal znany lekarz ale stwierdziłam, ze nie jestem pewna jak szybko mi odpisze…
Ja nawet nie wiem co to znaczy mieć zakażenie układu moczowego. Nigdy nie miałam problemu z pęcherzem, ale wczoraj np nie mogłam zasnąć bo pobolewal mnie brzuch. Myślałam ze to przez ciaze a to chyba jednak coś z tym pęcherzem nie tak…
 
ja dziś ryczę. Nie wiem po co. Mam taki dzień. Ulubiona piosenka, płacz. Szef zadzwonił, zestresowalam się, płacz. Na kota patrzę, łzy w oczach... Nie wiem co się dzieje.
Kochana hormony i raczej nie ma na to rady. Ja co jakiś czas też sobie popłacze i na mnie działa to oczyszczająco, bo wyrzucam z siebie wszystkie frustrację i na drugi dzień jest o niebo lepiej🤗
 
Kurcze dziewczyny czytam ile wy śpicie i zastanawiam się czy ze mną nie jest coś nie tak! Zasypiam o 23, wstaje o 11. Do tego minimum jedna drzemka w ciągu dnia....
Ostatnie dni czuje się fatalnie, cały czas mdłości i te zmęczenie. Nie dam rady nawet obiadu ugotować :( dobrze że chociaż do prysznica się motywuje bo po nim biorę luteinę i heparynę.
 
reklama
No widzisz. Ja nie wiem o jak to jest. Mam niby sprawdzać w necie wyniki bo cześć będzie już dziś. Zobaczymy...
Wiesz co... ja robiłam tego Coombsa wraz z ogromem innych badań i wynik miałam kolejnego dnia tylko że musiałam go odebrać osobiście w punkcie odbioru w labo, a te pozostałe standardowo miałam online. Pani mi mówiła że takie badania jak grupa krwi, czy przeciwciała (PTA) odbiera się osobiście. Nie pytałam z jakiego powodu.
 
Do góry