reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny
Był już temat kawy, a ja mam pytanie o herbatę. Czy macie jakieś sprawdzone herbaty, które możemy pić? Ale takie, które nie są słodkie. Cały życie piłam zwykła gorzka i nawet herbata z miodem podczas przeziębień była dla mnie wyzwaniem. Ile można pić wody i soków... chciałabym cos ciepłego. A herbata Rooibos zdecydowanie mi nie wchodzi.
Pozdrawiam, milego i spokoinego wieczoru życzę ;)
Ja ostatnio pije z herbapolu imbir z pomarańcza I pigwa i ci powiem ze dobrze mi wchodzi
 
To czemu tobisz tego tyle? Nie mialas jescze prenatalnych a już robisz kolejne badania. Pytam z ciekawości poprostu. Nie to ze to źle poprostu dziwi mnie jak nie masz wskazań do takich badań a je robisz sama z siebie.
Zrobiłam tylko nifty. Chcę czuć spokój na 100 % poprostu. W ciążach z córkami miałam tylko prenatalne ale teraz jakoś czuje niepokój muszę wiedzieć że jest dobrze poprostu. Dużo dziewczyn na grupie robi nifty albo sanco przed prenatalnymi
 
Hej dziewczyny
Był już temat kawy, a ja mam pytanie o herbatę. Czy macie jakieś sprawdzone herbaty, które możemy pić? Ale takie, które nie są słodkie. Cały życie piłam zwykła gorzka i nawet herbata z miodem podczas przeziębień była dla mnie wyzwaniem. Ile można pić wody i soków... chciałabym cos ciepłego. A herbata Rooibos zdecydowanie mi nie wchodzi.
Pozdrawiam, milego i spokoinego wieczoru życzę ;)
Ja bardzo lubię herbatę adalbert's tropical liściastą. Ale w ciąży jeszcze nie próbowałam czy mi podejdzie. Lubię też irving biała z gruszką i figa ale w ciąży mi nie smakuje więc tylko gorzka piję albo z imbirem . Próbowałam z cytryną ale wymioty po cytrynie są straszne 😒.więc jednak gorzka u mnie wygrywa bo w dwie strony neutralna w smaku 😉
 
Mnie też w tej ciąży strasznie wysypało. Z synem nic totalnie. A teraz na szyi, na plecach, wcześniej na dekolcie. I jeszcze doszłam okropna zgaga...
Ja tak samo… cały dekolt i co chwile coś na twarzy wychodzi…;/
Ile płacicie za te pierwsze prenatalne ?
U mnie usg +pappa 480 zł
Mam tak samo :/ Z synem wyglądałam i czułam się lepiej. Niby miałam mdłości ale było lepiej.
Ja z synem tez wyglądałam lepiej… i czułam się lepiej…
Wczoraj byłam u kolegi dentysty i pierwsze co powiedział: wygladasz na strasznie zmęczona…
Dziewczyny mnie tak dziś głowa boli że ruszyć nie mogę, nie pomaga nic metoda moja okno poduszka cisza. Zabrałam apap pierwszy raz.
Cierpię tak samo…
Ani kawa ani cola nie pomogły…:/

Cześć dziewczyny…
Ja jak zwykle w weekend zabiegana…
Ale znalazłam chwile żeby Was nadrobic:)
Zycze miłego weekendu 🙂
 
Hej dziewczyny. Kurcze znow do nadrobienia 😁. Dzis aktywny dzien i kurcze nie chce zapeszac ale czuje nadchodzacy drugi trymestr 😁😁😁. Wysprzatalam dom ( gotowy na jutrzejsze ubieranie choinki) zrobilam salatke , gil mi odpuszcza i energia wraca jejaaa oby juz tak zostalo. Teraz zaleglam na kanapie bo z tym sprzataniem to troche przegielam wiec ciagnie troche brzuch. Ale leze w salonie na kanapie i mam taki komfort psychiczny bo nie patrzy na mnie syf z kazdego kata 😁. W przyszlym tyg moge spokojnie oddac sie gotowaniu. Oby tylko energia nie odeszla. Czuc powoli magie swiat ;)
 

Załączniki

  • 4342f94e-3983-409a-b833-a2cf4c1658fb.jpg
    4342f94e-3983-409a-b833-a2cf4c1658fb.jpg
    68,6 KB · Wyświetleń: 79
  • 32bd7923-61b4-4c3c-b365-6a179d250bb7.jpg
    32bd7923-61b4-4c3c-b365-6a179d250bb7.jpg
    58,7 KB · Wyświetleń: 61
  • d2aef2de-81b7-429c-aed9-7d44b7b4bc19.jpg
    d2aef2de-81b7-429c-aed9-7d44b7b4bc19.jpg
    44,6 KB · Wyświetleń: 64
To czemu tobisz tego tyle? Nie mialas jescze prenatalnych a już robisz kolejne badania. Pytam z ciekawości poprostu. Nie to ze to źle poprostu dziwi mnie jak nie masz wskazań do takich badań a je robisz sama z siebie.

Ja też robię nifty pro przed prenatalnymi nawet tak mnie moja pani doktor umówiła, żebym na badania już miała wyniki. Robię dla własnego świętego spokoju, bo skoro można to czemu by nie skorzystać
 
reklama
Czy szczepicie się przeciwko grypie? (Mam nadzieję, że nie jest to kontrowersyjny temat, szczepionka nie jest nowa a każdy ginekolog mi ją w ciąży polecał, nawet w 1 trymestrze nie ma przeciwwskazań 🙂)
Ja przeciwko grypie nie, ostatni raz taką konkretną grypę z prawdziwego zdarzenia miałam w wieku 9 lat. Strasznie mnie wymiotło. Gorączka po 40 stopni przez bity tydzień, żadne antybiotyki nie pomagały, wymiotywałam , traciłam przytomność z tej gorączki, napatoczyło się zapalenie oskrzeli. Dopiero zastrzyki mi zaczęły pomagać. Od tego czasu przeziębienie owszem, jakieś bóle mięśni, kaszel , stany podgorączkowe ... także ja na grypę nie.
Hej dziewczyny
Był już temat kawy, a ja mam pytanie o herbatę. Czy macie jakieś sprawdzone herbaty, które możemy pić? Ale takie, które nie są słodkie. Cały życie piłam zwykła gorzka i nawet herbata z miodem podczas przeziębień była dla mnie wyzwaniem. Ile można pić wody i soków... chciałabym cos ciepłego. A herbata Rooibos zdecydowanie mi nie wchodzi.
Pozdrawiam, milego i spokoinego wieczoru życzę ;)
Kawy nie piję bo przestała mi smakować. Herbaty też nie piję bo mam wrażenie że rośnie mi w ustach. Nie potrafię jej wypuć więcej jak 3 łyki. Nieważne jaka.
Z ciepłych rzeczy do picia to napiję się mleka ale też tak może z dwa razy w tygodniu. A tak to ciągle tylko woda i soki, woda i soki, woda i soki.

Hej wieczorem, już wróciliśmy. Fajnie się było spotkać z prawie całą familią, objadłam się aż za dużo ale co poradzić jak wszystko takie pyszne.
Dzidzia tej mojej kuzynki ma 2 miesiace, Boziu jakie to maleństwo kruchutkie ! Mojemu dali ją do rąk ( w końcu ojciec chrzestny ), jaka ona drobna była w tych jego wielkich łapach 😅
 
Do góry