reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Tez mam 3 .01 ja mam na 10 a wy ???
A 16:45
Myślicie że prenatalne 12+2 to będzie ok? Bo cały czas się zastanawiam czy to nie za wcześnie.. w innej klinice chcieli mnie zapisać już na 11+4 ale stwierdziłam że to bez sensu i zrezygnowałam.
Ja mam 12+0
14:30 🙂 nie było wcześniej 🙈

Już się nie mogę doczekać aż nam zamkną wątek, bo chciałam poruszyć jedną kwestię, która mnie dobija od kilku lat. Chodzi o sprawy/kontakty rodzinne, bo już od dawna się zastanawiam czy tylko ja tak *ujowo trafiłam 🤔🙄
Właśnie ja nie mogę wejść na niego mimo ze dostałam link…
Pisze mi ze nie mam uprawnień…:/
 
Ja dzisiaj też wreszcie mam wizytę i doczekać się nie mogę, bo ostatnia wizyta była 30.11.
Mam nadzieję, że dostanę skierowanie na prenatalne, które z kolei mam w ten czwartek.
Także prosimy o trzymanie kciuków i same dobre myśli ☺
ze ty tyle wytrzymalas, maskra, ja pzrez ten czas bylam juz pre razy na wizycie :)
 
reklama
Do góry