reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, byłam na badaniu prenatalnym w 13tc i spytałam o płeć. Ginekolog przeznaczył na to 10 sekund po czym stwierdził - chyba chłopiec, ale może się zmienić. Ewidentnie widać, że coś odstaje, ale czy u dziewczynek w tym tygodniu wygląda to tak samo? Wstawiam zdjęcie mojego zdrowego dzidziusia i 2 z internetu jako porównanie. Już wariuję. Proszę o radę
A nie masz zdjęcia 2D? Myśle, ze tam byłby bardziej widoczny wyrostek :)
 
Hej mamuśki :)

Pomyślałam, ze pochwałę się moim maluszkiem jak skacze :) taki mamy update :)
Ciężko było tętna posłuchać bo odskakiwał dzidziuś :) a jak tata przyszedł zobaczyć to dzidziuś spokojny 🤣
Lekarz pomachał po brzuszku i znowu skakał sobie ❤️❤️❤️

Filmiku nie da się wstawić :) ale uchwyciłam ten moment na zdjęciu :)
Widzicie te stópki 😍😍??

3luty znowu go zobaczę :)
Wtedy będzie już 15 tydzień może wiec i płeć poznam :)

Również chętnie popatrzymy na inne maleństwa ❤️❤️❤️❤️❤️
 

Załączniki

  • 6CA269CD-CD1C-4902-BFEA-B0A6ECA9161F.jpeg
    6CA269CD-CD1C-4902-BFEA-B0A6ECA9161F.jpeg
    98,2 KB · Wyświetleń: 101
  • 1A568F09-6601-4311-A63D-63CC53BB5E65.jpeg
    1A568F09-6601-4311-A63D-63CC53BB5E65.jpeg
    92,8 KB · Wyświetleń: 105
  • BCE8EF67-2688-488F-9F25-885F636C921A.jpeg
    BCE8EF67-2688-488F-9F25-885F636C921A.jpeg
    94,8 KB · Wyświetleń: 100
Hej mamuśki :)

Pomyślałam, ze pochwałę się moim maluszkiem jak skacze :) taki mamy update :)
Ciężko było tętna posłuchać bo odskakiwał dzidziuś :) a jak tata przyszedł zobaczyć to dzidziuś spokojny 🤣
Lekarz pomachał po brzuszku i znowu skakał sobie ❤️❤️❤️

Filmiku nie da się wstawić :) ale uchwyciłam ten moment na zdjęciu :)
Widzicie te stópki 😍😍??

3luty znowu go zobaczę :)
Wtedy będzie już 15 tydzień może wiec i płeć poznam :)

Również chętnie popatrzymy na inne maleństwa ❤️❤️❤️❤️❤️
Jaki cudny basek 😍 u nas dzisiaj na wizycie podobnie, tak się rozbrykał że nie dało się zmierzyć tętna a jego samego też byli ciężko uchwycić 😉😁 moja lekarka prowadząca potwierdziła chłopczyka więc chyba Tymuś pozostanie i nie zamieni się w Marysię 🥰😁😉
 
U mnie termin na 4.07 a brzucha praktycznie nie ma, może wieczorem wyglada tak jak bym się najadla 🙈 a to już 17 tydzień

Tak właśnie się zaczyna :)
Później już trudniej brzuch wciągnąć :)
Każdy brzuszek rośnie innym tempem:) jeszcze będziemy narzekały na ciężkie brzuszki ;)

Ja mam termin na koniec lipca i się śmieje , ze powiększający brzuszek wywala mi narazie tylko tłuszczyk ;) ... ale ważąc się u tego samego lekarza w odstępie miesiąca przytyłam tylko 100 gram xd i liczę tutaj okres świąteczny :D
a spodnie od piżam zostały już tylko jedne pasujące :)
 
Jaki cudny basek 😍 u nas dzisiaj na wizycie podobnie, tak się rozbrykał że nie dało się zmierzyć tętna a jego samego też byli ciężko uchwycić 😉😁 moja lekarka prowadząca potwierdziła chłopczyka więc chyba Tymuś pozostanie i nie zamieni się w Marysię 🥰😁😉
Piękne uczucie prawda????? ❤️❤️
Aż ciezko uwierzyć jak bardzo brykają maluszki ❤️❤️
Super gratuluje ,🌸
ja po cichu chciałabym chłopczyka ❤️ Ale Najważniejsze ,ze zdrowe ! codziennie proszę Boga, żeby dzidziuś rósł zdrowiutki
🌸🌸🌸
 
Tak właśnie się zaczyna :)
Później już trudniej brzuch wciągnąć :)
Każdy brzuszek rośnie innym tempem:) jeszcze będziemy narzekały na ciężkie brzuszki ;)

Ja mam termin na koniec lipca i się śmieje , ze powiększający brzuszek wywala mi narazie tylko tłuszczyk ;) ... ale ważąc się u tego samego lekarza w odstępie miesiąca przytyłam tylko 100 gram xd i liczę tutaj okres świąteczny :D
a spodnie od piżam zostały już tylko jedne pasujące :)
Mój mąż się śmieje, że mam już brzuch jak w 6 miesiącu ale wskoczyłam w sukienkę ciążowa rozmiarze S i utarłam mu nosa 🤣😁
 
Piękne uczucie prawda????? ❤️❤️
Aż ciezko uwierzyć jak bardzo brykają maluszki ❤️❤️
Super gratuluje ,🌸
ja po cichu chciałabym chłopczyka ❤️ Ale Najważniejsze ,ze zdrowe ! codziennie proszę Boga, żeby dzidziuś rósł zdrowiutki
🌸🌸🌸
Dokładnie, ja tak samo proszę o zdrówko i żeby prawidłowo się rozwijał 😊🤗 wszyscy pytają czy nie wolałabym dziewczynki bo już w domu mamy 2,5 letniego synka ale co to za różnica czy synek czy córeczka? Dla mnie żadna, byle zdrówko dopisało 😊 ojj chyba będą "imprezki" w naszych brzuchach jak smyki podrosną ❤️😍
 
reklama
Do góry