reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Dzień dobry wszystkim, u mnie dziś słońce i ma padać śnieg, zupełnie inaczej człowiek żyje niż w te szare dni. Stwierdziłam, że robię dziś ruskie, mam chęć może zjem ze smakiem
Też lubię ruskie ,ja kupuję ale zjadłabym takie domowe .Ja nie robię bo przy dzieciach nie da rady 😄
 
reklama
Cześć dziewczyny 😀
Jak się dzisiaj czujecie ? U mnie szaro, buro i ponuro ale dzień od razu stał się lepszy ponieważ pierwszy raz poczułam ruchy maleństwa ☺️🥰 To takie delikatne muśnięcia, przypominające bulgotanie w brzuszku ale o wiele delikatniejsze. A jak to jest u was mamusie ?
Ugotowałam zupę, zrobiłam pranie i tak mnie już bolą plecy, że masakra :D moja szwagierka od wczorajszego wieczoru na oddziale i zaczyna rodzic, także emocje się udzielają :)
W ktorym jestes tygodniu, że czujesz ruchy? U mnie 15+1 i cisza:)
 
Ugotowałam zupę, zrobiłam pranie i tak mnie już bolą plecy, że masakra :D moja szwagierka od wczorajszego wieczoru na oddziale i zaczyna rodzic, także emocje się udzielają :)
W ktorym jestes tygodniu, że czujesz ruchy? U mnie 15+1 i cisza:)
Ja dzisiaj jestem jakaś mega słaba, strasznie się pocę i cały dzień przespałam. Dzisiaj 18+1
 
Hejka dziewczyny
Jak tam się macie?
Ja dzisiaj już dobrze ale troszkę osłabiona nadal .Muszę dom ogarnąć bo przez kilka dni nic nie robiłam i jakby bomba wybuchła w domu🙉.Pomału muszę posorzatać i pulpeciki będę robić na dwa dni dla moich dzieciaczków🙂
 
Ja dziś słaby dzień mam, nie chce mi się dosłownie nic i jeszcze wszystko mnie irytuje. Ale może później będzie lepiej. Marika222 super, że juz lepiej się czujesz.
 
Hej dziewczyny co tak cisza ?
Jak się czujecie ?
Ja słaba ale musiałam się przemuc.Jutro muszę wcześniej wstać i dzieci do przedszkola ogarnąć szybciej ,po tygodniu w domu oj cieżko będzie.Jutro mam aminopuncje boje się strasznie dzisiaj wstałam z bólem głowy musiałam wziąć tabletkę.Moze jutro będzie wiadomo co tam w brzuszku rośnie🙂a na 100%za dwa tygodnie jak będą wyniki będzie wiadomo.Trzymakcie kciuki żeby wszystko się udało🙂. Pozdrawiam 😘😘😘
 
Hej dziewczyny co tak cisza ?
Jak się czujecie ?
Ja słaba ale musiałam się przemuc.Jutro muszę wcześniej wstać i dzieci do przedszkola ogarnąć szybciej ,po tygodniu w domu oj cieżko będzie.Jutro mam aminopuncje boje się strasznie dzisiaj wstałam z bólem głowy musiałam wziąć tabletkę.Moze jutro będzie wiadomo co tam w brzuszku rośnie🙂a na 100%za dwa tygodnie jak będą wyniki będzie wiadomo.Trzymakcie kciuki żeby wszystko się udało🙂. Pozdrawiam 😘😘😘
Kciuki będę trzymać cały czas:)rozumiem Twój stres na maksa ale dobrze, że już jutro będziesz mieć badanie za sobą. Jeszcze zobaczysz maleństwo na usg także tego się te,ymaj. Ja dziś miała fajny dzień, z synem byliśmy na długim spacerze i sankach i ta niedziela zaskakująco szybko mi minęła
 
reklama
Hej dziewczyny co tak cisza ?
Jak się czujecie ?
Ja słaba ale musiałam się przemuc.Jutro muszę wcześniej wstać i dzieci do przedszkola ogarnąć szybciej ,po tygodniu w domu oj cieżko będzie.Jutro mam aminopuncje boje się strasznie dzisiaj wstałam z bólem głowy musiałam wziąć tabletkę.Moze jutro będzie wiadomo co tam w brzuszku rośnie🙂a na 100%za dwa tygodnie jak będą wyniki będzie wiadomo.Trzymakcie kciuki żeby wszystko się udało🙂. Pozdrawiam 😘😘😘
Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i amniopunkcje:) będzie dobrze!
U mnie dalej pojawiają się mdlosci, są już słabsze, ale jednak... I jestem taka zmęczona. A drugi trymestr miał być pełen energii :D
 
Do góry