reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Cześć, wpadam się pochwalić :zawstydzona/y:

30 marca o 16:10 zostałam po raz drugi mamusią :-). Przedstawiam Wam więc Igorka: 60 cm, 3890g i 10 punktów :-)

cm5316_ATT00015.jpg


p1000492.jpg

Nienius Gratulacje śliczny chłopiec!!!

Nenius gratulacje, to ci kluseczka kochana. Niech rosnie zdrowo.:tak:

nenius gratulacje:-) to już masz parkę
śliczny Igorek:tak:
A wam dziewczyny gratuluje fasoleczek........... lipcówki staraja sie o rodzeństwo dla swoich szkrabów. Brawo!!!
 
Cześć

Nenius - gratuluję :) Przesliczny chłopaczek :-D:tak::-) Calkiem spora waga wyjściowa, ale na zdjeciu w foteliku wygląda jak okruszek :laugh2:

Jak w koncu rodzilas? I w ktorym szpitalu? Skoro juz jestescie w domku to daj znać jak corcia reaguje na brata.

Trzymajcie się :happy:

Dziekuję :-). Rodziłam w bielańskim i jestem naprawdę zadowolona :tak:, na Solec też jakoś bardzo nie narzekałam ale tu było o niebo lepiej :tak:. A miałam cc, planowaną bo Iguś był ułożony miednicowo co przy jego dużej masie dawałoby zbyt duże ryzyko przy sn. Cesarkę zniosłam bardzo dobrze, ból o wiele łatwiejszy do zniesienia dla mnie niż przy sn (poza ketonalem na sali pooperacyjnej nie brałam żadnych leków przeciwbólowych aż się na mnie patrzyli jak na kosmitkę ;-)). Ale fakt faktem dłużej się dochodzi do siebie, z tydzień musi wytrwać zanim zacznie się normalnie i w miarę szybko podnosić z łóżka.

Daria zachwycona braciszkiem i zainteresowana aż za bardzo. Boję się, żeby go nie uszkodziła bo ciągle go mizia, przytula, ściska, głaszcze. Zachwyca się "jaki on sliczny, dziekuję, że się urodził". Fajnie jest :-). Duzym plusem jest to, że D chodzi do przedszkola, tam się naje, wyszaleje, wybawi, również na dworzu i potem w domu jest na tyle krótko zanim pójdzie spać, że nie ma czasu znudzić sie maluchem :sorry:.

Nenius gratulacje, to ci kluseczka kochana. Niech rosnie zdrowo.:tak:

nenius gratulacje:-) to już masz parkę
śliczny Igorek:tak:

dziękuję ślicznie i gratuluje fasoleczek, niech ślicznie rosną na pociechę mamusiom :tak:

Moooma, Lilka - Wam również dziękuję :-)
 
zdieęki Nienius\
Ja tez składam zyczenia..................

„Nie bójcie się!
Szukacie Jezusa z Nazaretu,
ukrzyżowanego; powstał, nie ma Go tu.
Oto miejsce, gdzie Go złożyli”. (Mk 16,6)
Niech czas Zmartwychwstania Pańskiego będzie dla wszystkich okazją do przemiany ludzkich serc, niech napełnią się wiarą, nadzieją i miłością. Błogosławionych Świąt Wielkiej Nocy oraz dostąpienia wszelkich potrzebnych łask przygotowanych przez Chrystusa Zmartwychwstałego
 
Po pierwsze Nenius gratuluje ślicznego synka!!!!!
Fajny optymizm bije z Twoich postów więc chyba jesteś zadowoloną podwójną mamusią co? Synek nie sprawia kłopotów?

Po drugie i ja Wam składam życzenia zdrowych spokojnych Świąt a raczej juz tylko jednego dnia :tak::-D ale lepsze to niż nic :happy:
 
reklama
witam :)
dziewczyny gratuluję ślicznych maluszków :)
ja urodziłam mikołajka 7 marca
ważył 4.5 i miał 60 cm
teraz ma już ponad 5.350 :)
tymcio zakochany w bratu
pozdraiwam
 
Ostatnia edycja:
Do góry