reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Wtajcie :) Ja mam duży sentyment do Lipca bo moja córcia jest z tego miesiąca 2002. Teraz mam termin na sierpnia akurat na własne urodzinki. Życzę Wam samych radości!!!

O jak miło :-) a może urodzisz troszkę wcześniej i dołączysz znów do lipcóweczek :-) zapraszamy :-)
 
reklama
witaj Nastorio :-)
widze ze obie ciaze noszone latem :-) a na ktorego sierpnia dokladnie masz termin ? :-) i co mieszka w brzuszku chlopak czy nastepna corcia ?-wiesz juz ;-)
 
ahaa Tak, ja kupiłam przez ta stronę właśnie. Kupiłam ten duży mega sako.
Wczoraj z małżonkiem nawet wylądowaliśmy na nim w dwójkę.
Kupiłam dla siebie ale jemu też się spodobało i teraz widzę że mogliśmy wziąć sobie sofę na której jest więcej miejsca dla 2 osób:tak::tak::tak:
Nawet nie sprawdzałam gdzie indziej więc nie wiem jakie są ceny ale na tej stronie dałam 165 zł za fotel z podnóżkiem (przydaje się bardzo)

pozdrawiam

Znowu trzeba do pracy :(
 
Witam dziewczynki, i miłego dnia życzę

Witam również nową forumowiczkę :tak::-)

A ja proszę dziś o trzymanie kciukasków, po południu mam wizytę u gina.Mam nadzieję że dowiem się że wszystko jest ok, no i że maluszek się ujawni, i pokaże mamusi czy jest chłopcem czy dziewczynką ;-):-D:-D
 
ahaa Tak, ja kupiłam przez ta stronę właśnie. Kupiłam ten duży mega sako.
Wczoraj z małżonkiem nawet wylądowaliśmy na nim w dwójkę.
Kupiłam dla siebie ale jemu też się spodobało i teraz widzę że mogliśmy wziąć sobie sofę na której jest więcej miejsca dla 2 osób:tak::tak::tak:
Nawet nie sprawdzałam gdzie indziej więc nie wiem jakie są ceny ale na tej stronie dałam 165 zł za fotel z podnóżkiem (przydaje się bardzo)

O dzięki za wieści:-)
a ile tu kosztuje przesyłka? bo na allegro sprzedaje ta sama firma w tej samej cenie i chciałam wiedzieć czy może jest różnica w cenie przesyłki (na allegro po 20 zł)!

Sylcia trzymam kciukasy i koniecznie daj znać ;-)
 
Hej babeczki :-)
co do foteli w dalszym ciagu nie mam zbytnio niczego do powiedzenia, bo sie nie znam :-) a na razie kregoslup jeszcze daje rade tak wiec nie mysle nawet o kupnie :-)
sylcia zazdroszcze Ci wizyty, ja bym mogla na maluszka patrzec codziennie :-) trzymam kciuki by wszystko bylo super, no i zeby brzdac pokazal co kryje miedzy nozkami :-) koniecznie daj znac, jak tam wizyta :-)
 
cześć dziewczyny dawno mnie nie było i przez ten czas wiele sie zdażyło, moja dzidzia strasznie kopie zwłaszcza wieczorami i w nocy .jestem po badaniu połówkowym i prawdopodobnie to drugi chłopiec.Wszystko w porządku ale ja mam dietę nie mogę nic surowego ani warzyw ani owoców i tylko gotowane ponieważ moje badania wątrobowe wypadły na granicy normy.jestem zrozpaczona może ktoś zna jakies fajne przepisy na gotowane dania z mięska.:zawstydzona/y::confused:
 
a ja mam dola, maz wyjechal do Ustki, ja mam w czwartek wizyte a moja dorywcza opiekunka (kuzyn) jest strasznie chory
nie mam skim zostawic Jasia, a na wizyte isc musze :-(
nie wiem co mam robic :baffled:
 
reklama
Roni szkoda że mieszkasz tak daleko, bo wzięłabym na te trochę Jasia do siebie,pobawiłby się z moją Olką.

Uciekam na spacer, a potem na badanko, odezwę się wieczorem. Miłego dnia.
 
Do góry