reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Pabla dziekujemy za zyczonka :tak:
Wercia znosi dzielnie,tzn placze strasznie,bo boli; dzisiaj wyciskali reszte ropy,bo sie zebrala; wyobrazcie sobie mega pryszcza pod pacha i ze ktos go wam wyciska :no: tam jest tak delikatna skorka; ale mamy sami juz zmieniac opatrunki; chybaze sie bedzie cos dzialo, to na oddzial
ja gratuluje takze wszystkich ząbkow :tak: nasze moglyby juz wyjsc; moja robi tak czesto kupki przez to,ze pupa czerwona...
ide zmusic sie do upieczenia 1 raz w zyciu sernika :baffled::sorry2:
jutro mamy zaganiany dzien wiec juz dzisiaj

życzę Wam wszystkim zdrowych i wesołych Świąt, samych miłych chwil z bąbelkami i najbliższymi, ciepla domowego ogniska i aby kłótnie poszły na bok i zagościl spokoj
wszystkiego co najlepsze życzy Iza z mężem i dziećmi

 
My również życzymy wszystkiego najlepszego wszystkim lipcówką i ich rodzinkom spokojnych i pogodnych świąt!!!
My już u teściów.Mimo że mamy duży samochód to ledwie się zapakowaliśmy,Maksa wielka waliza,dodatkowo zabawki ,leżaczek ,wózek itd.No i jeszcze prezenty dla calej rodzinki.
Troszkę mi przykro że nie spędzę tych świąt również z moimi rodzicami,ale oni tak blisko mnie mieszkają,że mam ich na co dzień,a teściów raz na jakiś czas,bo ponad 100 km od nas mieszkają.
Młody już śpi ja też się zaraz kładę bo jakaś taka zmęczona jestem.
Antoś gratulujemy ząbka!!!
 
My też wszystkim lipcowym Mikołajom i Mikołajkom, ich rodzicom i rodzeństwu życzymy śnieżnych, spokojnych i wesołych Świąt. Odpoczywajcie i dajcie odpocząć mamom!:-D
 

Załączniki

  • anne.jpg
    anne.jpg
    46 KB · Wyświetleń: 11
Drogie lipcowe mamusie z okazji Świąt Bożego Narodzenia:
wyszeptane w biegu, zapisane w śniegu, złożone przy choince - niech się spełnią wszystkie. Te dalekie i bliskie, bo wszystkie życzenia są przecież do spełnienia.
 
reklama
Do góry