reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
O nieeeeeeee ja chce tam byc:tak::tak::tak:

ja teeeeeeeeeeeeeeeeeeżżżżżżżżżżż!!!!!!:tak::tak::tak::tak:

Mondzi bo ja się szykuję na jeszcze większy zlot jak Ty do niego dołączysz i reszta dziewczyn, która nie mogła teraz;-):-pa tak serio to niby nie dużo, ale jak wcześniej przeanalizowaliśmy, że dzień wcześniej wrócimy z Tunezji, to zapewne będziemy ledwo ciepli, zresztą mieliśmy racje a my z W-wy jeszcze mieliśmy ponad 2godz jazdy do domciu:tak: ale wczoraj rzeczywiście jeszcze M nękała 'a może by jednak";-) ale on byl nieugięty, tzn miial już poumawiane spotkania i d*** blada:dry: ale pomalutku, powolniutku do każdej zalecę na kawcię i tym sposobem wszystkie poznam:-D:-D:-D:-D:-D
a ja już w sumie pięc pralek mam wypranych, zostały mi jeszcze dwie i będzie gites:tak:
wiecie jakie dobre jest polskie piffffko :-p normalnie pychooota:-D:-D:-D:-D:-D
 
a ja zamiast wypoczywać coby jutro umysł był sprawny co robię???? -PRASOWANKO:szok: chyba mnie pogięło
ale dość tego
Tymka już spakowałam na wyjazd, siebie prawie też - spiszę jeszcze kilka foników coby były pod ręką w razie zagubienia hihihi i dokładny adres folwarku
dobrej nocki
Mondzi szalejesz kobietko - super!!! ja na podyplomówce mam obronę :tak:
 
Renia nie denerwuj tych co nie mogą dotrzeć na zlot :wściekła/y:
Zazdroszczę jak nie wiem . Pewnie już nasze lipcówki położyły dzieci spać i upijają się ..hehe...:-D
 
MY ZNOWU PO TRAGICZNEJ NOCCE WIDOCZNIE PIATKI MICHALOWI DAJJA BARDZO W KOSC:baffled:

RENIU TRZYMAM KCIUKI I ZADROSZCZE DOBOROWEGO TOWARZYSTWA Z KTORYM BEDZIESZ SWIETOWAC SUKCES:tak::tak:

TOSIKO JA SOBIE UBZDURALAM ZE TY BYLAS W TURCJI A NIE W TUNEZJI<DOBRZE ZE JUZ OGARNELAS POWYJAZDOWY BALAGAN:tak::tak:

KASIU UCALUJ OD NAS DZIEWCZYNY I DZIECIACZKI I BAW SIE DOBRZE :tak::tak:WYPIJACIE ZDROWKO ZA TE KTORE NIE DOJECHALY
:-):-)

milego dnia
ale zapodalam czcionke ,sorry:dry::dry:
 
Tosika, ja tam wierzę, że dalibyście radę :-) Może było by w tym trochę szaleństwa, ale teraz byś sobie siedziała w pięknym folwarku i piła kawkę w miłym towarzystwie ;-)

Renia, Ty już pewnie po... Jaką podyplomówkę robiłaś?

My dziś znów do galerii i chyba pierwszy raz nie mam na to siły. Wczoraj mieliśmy jechać razem (dwie kurtki dla Tymka do zwrotu, bo trzecia okazała się najfajniejsza), no i M nie dojechał, bo poszedł do biura zostawić laptopa i jak miał wychodzić to przyszedł dyrektor domu kultury, no i musiał zostać. A że jedna z kurtek była kupiona na jego kartę, no to ja zwrotu zrobić nie mogłam. Niedospana jestem i średnio chce mi się łazić po tych sklepach już n-ty raz, no ale M prawie nic jeszcze na tych wyprzedażach nie kupił, więc z nim pojadę. Ale poświęcenie ;-)

A teraz idę sprzątać, bo jutro cały dzień mamy gości - najpierw jednych, potem drugich. Dzieci śpią, więc mam chwilę spokoju.
 
reklama
Witam się i ja
My na zlot też nie jedziemy chociaż mamy bardzo blisko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Mój M jest w pracy i musi skonczyć robote przed naszym wyjazdem na Mazury:angry::angry::angry::angry::angry:
Tak więc nastały ciche dni:dry:już nie pamietam kiedy tak sie pożarłam z M:dry:ale zasłużył to ma:confused:
Tosika super że wyjazd udany, no i widac troche już ogarnęłaś:tak:
Renia gratuluje jako pierwsza, bo już pewnie po wszystkim:-p:tak::-)
Mondzi cóż za poświęcenie:szok::-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D
Andula u nas nocka tez do kitu:baffled:
kasia udanego zlociku i pozdrowienia i moc całusów dla reszty ekipy:tak::tak::tak::tak::tak:
U nas szaro i ponuro, zaraz lecimy po jakies zakupy spożywcze bo w lodówce pustoooo:sorry2:
Miłego dnia
 
Do góry