reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Dobra, dołączamy do grona zasmarkańców...Flo chyba podwiało wieczorem, jak z Benem w ogrodzie szalała i już kicha potężnie:wściekła/y: DAłam domowy syrop z czarnego bzu i oby pomogło, bo się zachlastam jak zarazi Sarę i kuzynów:baffled:
 
hej hej
ja dzisiaj z biegu
po imprezie urodzinowej cinka
jutro Cinkowy pierwszy dzień w przedszkolu, zobaczymy jaki ten nasz młody odważny. :)
lecę spać, dobranoc
jutro zdam relację :)
zdrówka dzieciakom życzę
 
Post powodzenia w przedszkolu!!! i zaległe 100 lat dla Cinka!

Survivor i jak? nie porozkładani?
Maciek tez już pokasłuje:wściekła/y:,ale dziad wczoraj nie słuchał jak mówiłam,żeby buty ubrał i po działce na bosaka biegał:no:
Zaczyna się:dry:

Kasia no w autobusie to tak,ale że ja nie jeżdzę, to nie mam gdzie czytać.:-pWieczorem w sypialni też nie da rady,bo Majka śpi,a przy tv nie potrafię.

Pabla a ty kiedy do pracy wracasz?

U nas już ciepło:-)
Idę chatę odgruzować po weekendzie, mała zasmarkulę położyć spac i kawkę sobie strzelić.
 
Hej witam na szybko,cos mi sie na foru zepsulo :(Franek i Misia dalej smarkaja,malemu w nocy dwa razy frida nosek czyscilam :(Musze sprawdzic czy stary widok moge zrobic na razie nie moge sie tu odnalezc.zdrowka zycze
 
Kic - blisko mnie, pisz o co kaman:-)
Madzia - wracam za tydzień:no::-( nie chce mi się jak chol@@@ !! no ale muszę bo z kasą już mega cienko.
Sonia też już nieźle zasmarkana, ale inhalacje robimy, noska czyścimy i jakby lepiej troszki jest. Ale śpi teraz kiepsko przez ten katar.
Zaraz po nią idę do żłobka, zje obiadek w żłobku i w domku do spania.
zdrówka dla wszystkich i oby katary i kaszle szybko poszły precz!
 
Pabla my tez sie inhalujemy,Misi juz pomalu przechodzi,Frankowi podlozylam kocyk pod materac w lozeczku i lepiej mu sie spi:tak:
No i okazalo sie ze przegladarce google cos sie popsulo:wściekła/y:W Mozilla Fierfox jest ok:tak:
Cinek Sto lat!!!!!
 
reklama
Do góry