reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej
ledwo żyję
jakieś ciśnienie do d...
ale przy dzieciach nie ma odpoczynku
Igi chodzi przy meblach i cały czas musze uważać na pędraka
na dodatek zgrzyta zębami;-) a ja strasznie nie lubię tego dźwięku

Dorka zdrówka dla Was
normalnie wiecznie coś, ale tak to jest z dzieciarnią i tą zima z wirusami

Kic mam mufkę!!!!
i tak spacerów 0 ale bynajmniej juz jest i czeka na nas a nie my na nią;-)

Kasia fajne fotki z zimowych szaleństw
dzielna Twoja Olga
kurcze i ja musze umówić nas z Tymim

Andula oby szybko sie polepszyło
a ja czasem tez krzykne bo serio z sił opadam i nerw przychodzi a czuje sie jak matka samotnie wychowująca - i to chyba najbardziej mnie rozwala

dobra skrzat na rekach to spadam
 
reklama
Hej laski,
Kic Oli raz się taka historia zdarzyła, ale musi coś być nie tak, bo już kilku rodziców mi mówiło, że gadali z Paniami. Tochę się dziwię, bo Oli wychowaczyni (ta młodsza) to była wychowaczynią mojego Mateusza i było ok. Dlatego bym ta drugą podejrzewała, ale ta znowu bardzo przejmuje się Oli jedzenie i sama pilnuje jej diety, może po prostu tak wyszło i tyle. Tyle dzieci mają, że nie ogarniają może.Z drugiej strony to dziwne, że jak ostanio odbierałam Ole to miała sweter odwrotnie założony, wiem, że sama się ubiera po gimnastyce, ale chyba można zauważyć , że dziecko serduszko i kieszonki ma na plecach i powiedzieć, aby zmieniła bluzkę.
A nie myślałaś o alerii na gluten? Bo przy testach nie wychodzi.

Surv masz rację, lepsze opowieści z Narni, tym bardziej, że mój Mati przeczytał to dwa lata temu, teraz sobie tylko przypomniał.
SURV WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJLEPSZEGO!

Haszi oni co roku zmieniają lekktury, ale może masz rację i to jest tak, jak pisałaś, aby było może kiedyś już czytane,tak napewno łatwiej.

Andula
zdrówka.
Kurcze zazdroszczę Ci tego zapału, ja zbieram się od x czasu, aby biegać. Dobrze, ze teraz zima to mam jak sie usprawiedliwić przed sobą, ze nie biagam.

Madzia jeszcze dam szansę Paniom, zobaczymy co będzie dalej.
 
hej wam, szybka rada dzisiaj była :tak: i czekam na korepetycje i męża-wraca wreszcie ;-)
Dzień Babci i Dziadka udany, Oskar ładnie wyrecytował wierszyk; babcia wzięła ich do nas, cali szczęśliwi :tak:

Kic polecam dietetyka, moja koleżanka z pracy schudła ponad 20 kg, wygląda pięknie i zdrowo :tak: pani dostarczała jej jadłospis na tydzień-5 posiłków i teraz sama już wie jak i co ma jeść ;-)

zdrówka dla chorowitków
 
Moje dziecko daje czadu jak nigdy ,wyjec potworny.Męczy kaszel i chyba zęby gdyż potok ze śliny mamy;-)Przydałby się choć jeden ząbek przed ukończeniem roczku;-)

Reniu pogadaj z P .Jasna sprawa że Ty sobie rade świetnie dajesz ale jakim kosztem .Trzymam kciuki aby P zrozumiał że jest tak samo potzebny dzieciom jak Ty:tak:Gratki dla Ignasia moja stać nie umie jedynie na kolankach,wogóla mało umie:dry:

Mamusiasynusia ja może nie tyle się zmobilzowałam co potrzebuje chwili tylko dla siebie aby odpocząć od dzieci,rutyny:tak:Ja tej bluzki tył na przód wcale bym się nie czepiała ,ile razy mój R ubrał Miśka w piżamę jak szli na dwór więc jestem przyzwyczajona;-)

Iza ja oddaje % na syna kuzynki ,który walczy z mukowiscydozą:tak:

Dorka
zdrówka dla Was:tak:

I tyle z pisana wyjec drze japkę:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
ufff...dotarłam. U nas ferie i pierwszy turnus gości już w domu, a ja kończę duży projekt, więc czasu nie za wiele

Dorka, a robiliście jakieś dodatkowe badania w związku z tym, że tak często chorujecie?

Kic, no to trzymam kciuki za dietę! Ja się na wiosnę przymierzam, ale najpierw muszę Sarę w nocy cyca oduczyć, bo w dzień już tylko do zasypiania je

Byłam dziś u onkologa, powiedział, że pieprzyki pociążowe niegroźne, natomiast zmiana na łokciu mu się nie podoba, więc za tydzień idę do tutejszego szpitala na wycięcie... umiarkowanie mi to pasuje, bo mam mieć 2 tygodnie szwy i (teoretyczny) zakaz pracy, no ale zbadać trzeba, więc trudno
 
hej
normalnie wykończona jestem mimo, że 1h pospałam popołudniem

Andula Ewcia nadrobi wszystko
ja czasem to wolałabym coby był bardziej stateczny a to takie ruchliwe i trzeba uważać
a z P jest różnie
czasem złoty chłopak a czasem bym w kosmos wysłała

Surv powodzenia na zabiegu

no i nie da rady usiaść na moment
już przy nodze i wcina mój zamek z bluzy
niech już wyjdzie ten ząb bo to on nerwowość u dziecka wprowadza
 
Wpadam przelotem, bo boli mnie baaaardzo głowa:baffled:
dzień z Dukanem minął, ale było ciężko, bo w pracy miałam mnóstwo ciasta, ale nie zjadłam ani kawałka:-pjestem z siebie dumna:-pza to teraz mnie kusi,ale się zawzięłam:-p
Jutro mam bal, będę wilkiem:-D
Idę spać:tak:
 
Kic tylko nie bądz głodna jak wilk;-)
gratuluję pierwszego dnia diety
ja jutro w ramach brania sie za siebie jadę na zumbę - mam nadzieję dotrzeć bez przeszkód (czyt. dzieciaki)
szkoda tylko, że nie mam towarzyszki mobilizatorki, ale sama w sobie jakoś jestem zachęcona

Dorka ja własnie przed chwilą pozbyłam sie małego zastoju
no to jest dopiero "rzeka pełna mleka"

dobra zmykam spać bo dziś jakies ciśnienie mało korzystne dla mnie
P zajmie sie starszakiem bo jemu jakoś spać się jeszcze nie chce;-)
 
Renia fajnie, że potrafisz się sama zmobilizować, ja zawsze na 2-3 razay i mi przechodzi :cool2: może jakbym miała właśnie z kim iść to byłoby inaczej ;-) taa najlepiej zgonić na kogoś hehe
Kic gratulacje, głowa może boleć, bo za mało piłaś; 2 litry dziennie powinnaś przy tej diecie :tak:
Pat nie ma jak goście i praca w jednym, ale przynajmniej dziewczynami ma się kto zająć, no nie?

mąż wrócił z prezentami, dzieci całe happy;-)
dzisiaj idę wyciąć znamię, trzymajcie kciuki :-)
 
reklama
bry

Iza też bym "wycięła" ale zimę bo chcę wiosny jak nigdy;-)
nawet na narty nie ma kiedy wyskoczyc bo wiecznie cos z dzieciarnią a to dla mnie największa atrakcja jak białe leży
powodzenia na zabiegu

u nas nocka tradycyjna
ale wieści super - ciocia niania wraca za tydzień juz do nas;-)
pewnie pierwsze 2 tyg wykorzystam na odpoczywanie i doprowadzę sobie domek do ładu

dobra zmykam bo chłopaki lekami nakarmic czas;-)
ze starszakiem bez problemu ale przy Ignasiu trzeba sie nagimnastykować
miłego słonecznego dzionka
dziś piękne niebo więc odwilż w natarciu jak przepowiedzieli
 
Do góry