reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

witam

matko droga wykończe się z @
nerw taki że sama wysadzilabym się w kosmos

Kic fajna ta tatralandia;-)
też tam sie kiedyś wybierzemy
a w SC surfie moja przyjaciółka się zakochała - szuka wózka dla maleństwa które już we wrześniu ;-)
no ale zobaczymy na czym stanie
stokka miała z pierwszym i uwielbia ten wózek ale wszyscy we wrocku jej zdaniem tym jeżdzą;-))))

Kasiu fajnie, że ścianka się spodobała

kurcze przez @ nie mam sił na Ewę
odpuszczam
za 2 dni będzie ok
zmykam
dobrej nocki
 
reklama
Renia ale ja tego SC to chcę dla lalek dla Liwki:-Dpoleć koleżance Joolz Day:tak:miałam all black i to jeden z najlepszych wózków jakie miałam:tak::-)
Ja dziś Ewkę machnęłam, ale coś mi nie szło:sorry:Jutro M zabiera Kubę na wieś, będę miała więcej czasu, to zrobię killera:-p

Dzieciaki śpią, a ja jutro znowu na 6:confused2:ale załatwiłam wycieczkę na 14.05, cieszę się chociaż niektóre koleżanki z pracy jak zawsze mają małe "ale":confused2:co tam, to będzie moja pierwsza zorganizowana wycieczka:-p:-D


a miałam pisać- Liwce wyszły dolne dwójki!nareszcie:-D

spokojnej nocki!
 
Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty :-) Rano +5 ale w ciągu dnia ma już być +15. Zrzuciłam zimowe ubrania i obuwie. To luuubię.
Wczorajszy step zaliczony. Chyba efektywny, bo Olga - mamo, dlaczego jesteś taka czerwona:sorry2:
Kic, gdzie wybierasz się z dzieciakami na wycieczkę?
Miki miałwczoraj jakieś występy gościnne w innym przedszkolu i zadowolony. Oczywiście na początku mówił, że on nie chce jechać... A tańczył w pierwszej parze. Wytłumaczyłam mu, że ma obowiązki, jego partnerka byłaby zawiedzona i chyba poskutkowało ;-)
 
Hej

Pogoda coraz przyjeniejsza :tak:Chociaż u mnie niebo zachmurzone ale przynajmniej tem. na plusie:tak:Wczoraj spaliłam 400 kcal na spinningu:tak:Mordercze są te treningi ale trzeba pracować lada dzień wskakujemy w bikini;-)
Wiem że do mojego wzrostu wagę mam prawidłową ale ja zawsze miałam kompleksy z powodu tuszy i swoją nadwagę mam niestety w głowie:-(

Kic super miejsce na rodzinny wypoczynek:tak:Wózek dla Liwki świetny:tak:

Kasiu chętnie by spróbowała wspinaczki:tak:
Madzia zjazd powiadasz,dobry pomysł:tak:

Dziś mam full roboty w domu oj jak mi się nie chce:baffled:Ewka mi jeszcze śpi więc spadam :tak:Miłego dnia!
 
hej,
ja dziś krótko Ewkę zaliczyłam, 15 min i tyle bo zaraz lecę do pracy. Jutro odpuszczam bo po pracy lecę na tańce więc trochę się poruszam.
Kic - to Liwka jeszcze nie miała tych dwójek? Sonii już wylazły wszystkie chyba, czwórki i trójki też. Ale zołza zębów nie chce myć w ogóle, drze się okrutnie jak to robimy, a sama to tylko je pastę i tyle:crazy:
Andula - ale Ty masz zacięcie do tych ćwiczeń, podziwiam. Ale ja też coś tej wiosny mam chęć i power, już drugi tydzień ćwiczę i zawzięcie staram się znaleźć czas na te ćwiczenia. Jakoś się udaje. A w maju dostanę rower na urodziny i będę pomykać codzień do pracy na rowerku, to dodatkowy ruch dla mnie. Miałam robić tatuaż ale stwierdziłam że szkoda mi narazie kasy, a że mam akcję - będę szczupła - to rower będzie lepszym prezentem:-)
uciekam do roboty,pa!
 
Pabla rower świetna sprawa. Też bym mogła do pracy pomykac, bo nie mam zbyt daleko, no ale towarzystwo muszę rozwieźć do placówek i z tym już by gorzej było:baffled:


No właśnie zjazd powiadam...haloooo czy jest ktoś chętny?
takie coś w centrum Pl zapodaję Hotel Paradiso
Miejsc mają dużo ,ale nie wiem jak cenowo, bo nie umiem znaleźć,ale można zadzwonić zapytać, jeśli się w ogóle ktoś zdecyduje na spotkanie.

http://noclego.pl/oferta/212836/
http://noclego.pl/oferta/222414/
 
Ostatnia edycja:
Hejka:)
Machnęłam właśnie Ewkę:-p:tak:wróciłam z pracy dopiero po 12, ale od razu odpaliłam ćwiczenia, żeby nie mieć wymówki:-p

Pabla no właśnie dwójek dolnych nie miała!:-Dmiała dolne jedynki i czwórki:-Di wczoraj jakoś przy wygłupach zerknęłam i jej się już przebiły, na razie maluśkie perełki ale są:tak:Liwka "myje" zęby, ale bardziej zjada pastę:sorry2:rowe fajna sprawa, też zamierzam sobie kupić:tak:
Kasia jedziemy do Ustronia do Leśnego Parku Niespodzianek:tak:Miki już duży facet, super, że zadowolony z występu:tak:mój Kuba jedzie w poniedziałek na konkurs :tak:
Andula też mam co nie co do zrobienia, moje podłogi wyglądają okrutnie, ale teraz odpoczywam póki dzieciarni nie ma:-p
 
Cześć przyszłam się wam pochwalić ,że byłam na tym usg 3d i raczej będzie dziewczynka:-)
My w tym roku raczej na wakacje nigdzie nie pojedziemy, chyba nie będę się z pokaźnym brzuchem za bardzo oddalać od Cz-wy. Chyba że w lipcu gdzieś w pobliżu. Ale czeka nas jeszcze remont w pokoju dziecinnym, zmiana mebli itd, pewnie funduszów na wakacje już braknie
 
kamu no to gratulacje :] Będzie komu kucyki robić.
kic patryk był w tym paku z babcią i podobalo mu się :tak: a nad Tatralandia też myśleliśmy. W sumie niedaleko mamy.
A co do podłóg...właśnie siedze w wypucowanym pokoju, z czyściutka podłogą, wytartymi kurzami i przetartymi od środka szybami. :-D I tak strasznie sie boje zaglądnąć za próg...tam dalej sa ziemie niczyje, krajobraz postapokaliptyczny normalnie, zwłaszcza, że w celu zaklepania wiosny zaczełam chowac zimowe ciuchy:-p
A rowerek to jest to :) Czekam tylko aż jazda nie będzie niosła ze sobą ryzyka zapalenia płuc. No ale tatoo też kuszące :p No ale zrobisz sobie potem :tak:
Madzia ja to bym chciała na zjazd ale czy w końcu dotre???
Andula ty to pracujesz chyba na sylwetke idealna. Dla mnie 64 to waga marzeń.
kasia moja ostatnia przygoda ze scianka skończyła sie na tym, ze siedzialam na gorze i bałam sie zejść :-p:laugh2: wiec podziwiam. Gratki goscinnych wystepów i umiejętnosci motywacji. A co do Mel B to najbarziej lubie to na poczatek:
Mel B / Full Body Workout 2 / PL - YouTube
potem na brzuch to:
Mel B / 10 minute Tum / PL - YouTube

do tego jeszcze albo plecy albo tyłek a na koniec rozciaganie, wszystko na youtube
:-Drenia dlaczego my jesteśmy skazane na @ Mi sie tam podoba ten motyw, ze kobieta w czasei tych dni jest nieczysta i musi w łózku leźeć :-D
U mnie sytuacja w miare ustabilizowana z wybrykami dorosłego chłopca.:baffled: ale do wiwatu mi dał.
Dzisiaj dałam sobie troche do wiwatu z ćwiczeniami z Mel B Chyba z 1,5 h zrobiłam ale czuje sie fajnie :-D
 
reklama
Haszi, to pięknie poćwiczyłaś! Dzięki za linki - zobacze w domu jak to wygląda. Ja też dziś nie będę się leniła, bo mam czadowy step z mocną ekipa, więc na pewno potrządnie się umęczę:-D
Generalnie super weekend się zacznie, bo ten step, dzieciaki "sprzeane" do dziadków, jutro rodzinnie ścianka a w niedzielę wpadają znajomi do nas. To lubię!
Kamu, ale suuuper, że będzie dziewczynka
Pabla fajnie z tym rowerem, ale jednak wolę teraz autobus, bo mogę czytać ;-)
Madzia, co do zjazdu, to u nas wielka niewiadoma. Nie mogę się zadeklarować...
U nas dziś ciepełko ale bez słońca
 
Do góry