reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej
u nas weekend spokojny, leniwy, na spacerkach spędzony. Dziewczyny rowerowo, ja pieszo. Chociaż udało mi się w sobotę zostawić Sonię z mamą na spacerku a ja wypożyczyłam rower miejski i pojeździłam z Leną trochę. Fajnie było :-)
Sonia ma ostatnio jakieś jazdy, jest uparta, obrażalska, potrafi zawodzić z godzinę jak jest coś nie po jej myśli:baffled:
pogoda piękna się szykuje!
ja zaraz do pracy lecę, miłego dnia życzę!
 
reklama
Hej
Wieki mnie nie było. Ale mam nadzieję wybaczycie,miałam małża dość długo po świętach. Teraz przyjedzie dopiero w sierpniu na urlop.
Ja już komunijnie żyję, dziś chyba pójdę menu na obiad ustalić.Muszę albę Oli trochę podłożyć. Kupione mam już chyba wszystko.Poza tym udzielam się jak zawsze, a to przedszkolnie a to szkolnie, teraz jeszcze komunijnie. :-DMiałam też trochę załatwiania przy samochodzie, przed świętami Pan odgarniający śnieg mi rozwalił tył. Wzywałam policję, itp. Teraz już naprawiony śmiga aż miło.
Widzę że wszystkie pięknie ćwiczycie,ja to nie mam kiedy :szok:
Kamu gratulacje córuni.
Kic pięknie Kuba śpiewa.Moja Wiki podśpiewuje jak nikt jej nie widzi, a tak to nie bierze udziału w żadnych występach.Teraz ma fazę na ranny krzyk w przedszkolu. Nie chce zostawać, rozstanie wiele nas kosztuje ją płaczu mnie nerwów. Dziś zaniosłam ją na salę bez kapci(boso) i wyszłam.Ale ciężko tak płaczącą marudę zostawić.

Kasiu oglądam 3 sezon Gry na HBO, super jest polecam ;-)

Pogoda nareszcie piękna to więcej czasu na dworze się spędza.
Ja jeszcze muszę dom ogarnąć za 2 tygodnie goście zjadą. I jeszcze logistycznie muszę pokłaść spać wszystkich.A chyba przyjedzie 6 osób dorosłych, 1 dziecko i pies :-D
Ola już wymyśliła prezenty komunijne.Zbiera na laptopa.I psa.Tatuś się ugiął i pozwolił mieć. Będzie shih tzu. Fajna mała rasa.Ma być samczyk, nawet imię wstępnie wybrane Moris :-).
Będę zaglądać w miarę możliwości, ale maj ciężki będzie :dry:
Miłego dnia wszystkim :-)
 
heloł

sylcia to przygotowań moc a maj tuż tuż
fajne te kanapowce;-)

kic no bee odpada (nie podoba mi się)
a dodatkowo chciałabym coś na dobrych kółkach
moja mura jest spoko tylko, że się składa źle, bo siedzisko trzeba zdjąć
chyba ten phil fajny ale nie wiem czy tez nie ma przed złożeniem zdejmowanego siedziska
no nic musze naocznie
a co do muzycznej to ja chce coby podstawówkę taką robił a dalej jak będzie chciał;-)

my wczoraj na rybach - było super smacznie
no ale Tymi jakiś 100% alergik - katar, rumieńce, kaszel i 0 gorączki
jutro załatwiam skierowwanie do istebnej
mam nadzieje, że w plu spokojnie

Igi szaleje ze spaniem
niech wyjdą te zęby

dobra już się zaroiło w domu - do później
 
Witam wieczorkiem :)
Dzieciaki właśnie zasnęły, mi już też się oczy kleją:dry:mam dziką ochotę na frytki, więc zaraz M wygonię do Maca:-p

Sylcia no czas przygotowań komunijnych to zapieprz co dziennie,więc żadne ćwiczenia Ci nie są potrzebne:tak:fajne prezenty młoda wybrała:tak:
Renia to ja już nie kumam:-pchcesz coś lekkiego, dodatkowego czy coś za miast mury?bo jak coś na większych kołach to może ta Versa BJ ??jest fajna, i składa się do fajnych rozmiarów,ale wagowo nie wiele lżejsza niż mura:confused:ja jakoś nie wyobrażam sobie mojego malutkiego Kubulca w tej szkole muzyznej:zawstydzona/y:
Pabla jakbym moją Liwkę widziała:baffled:uparciuch taki sam:dry:

My też całymi dniami na dworze siedzimy, dziś wróciliśmy przed 19, więc kąpiel, kolacja, bajka i lulu:tak:
 
o widzę, że pustki totalne:)

Ja zaraz idę po Kubę, bo idziemy do dentysty, a potem na reszcie idę oddać PIT:dry:miałam nadzieję, że wcześniej się w tym roku z tym wyrobimy, ale jednak jak zawsze na ostatnią chwilę:dry:

Pogoda u nas super, więc wracając z US odbierzemy Liwkę i pójdziemy na plac zabaw:tak:

Miłego popołudnia!
 
Cześć
Kic ciepło na dworze to się spaceruje:tak:My już kasę z podatku dawno wydaliśmy:-D
Sylcia ale zalatana jesteś:tak:
Renia u nas też zęby wychodzą i mały marudzi,nie chce zbytnio jeść:eek:
Pabla ja też zabieram się za jazdę na rowerze:tak:,ale sama do pracy chcę jeździć:tak:
Ja jakoś nie mogę Ewki ćwiczyć,teraz przerzuciłam się na Mel B:tak: Dziś rano poćwiczyłam a później sprzątałam prasowałam(strasznie mi się nie chciało),a potem jeszcze poszłam na spacer:tak:
Mały jest śpiący ale spać chyba już nie będzie i marudzi:eek: Pogoda się psuje,więc na spacer już nie idziemy:no:
 
Uff dzieciaki śpią:)poszalały na dworze do 18, więc usypianie krótko trwało;-)jutro idę z Liwką do dr bo coś zaczęła kaszleć:dry:

Dorka miałam ostatnio pisać, a może kręci Ci się głowie od głębokich oddechów?Ja osobiście zauważyłam, że jak przywiązuję dużą uwagę do kontrolowanego, głębokiego wdechu i wydechu to zaczyna mi się kręcić:-p:-D
 
hej babeczki!
miałam 2 dni szkoleń, warsztatów i rad; codziennie ok 19 w domu
realmad2.gif
a że zbiegło się, że i mąż miał, to jazda na maksa! dzisiaj dzieci ze mną były w pracy
sorry2.gif
poszły na świetlicę hehe
co do wyjazdu naMazury to narobiliśmy się, że hej! wywietrzyliśmy bo wilgoć i zgnilizną czuć
confused.gif
zmazliśmy; Oskar się przeziębił-jutro do lekarza
p.gif
ale wywaliłam co chciałam, pokój dzieci gotowy; kuchnia do połowy; trochę tj 6 worów liści wynieśliśmy; mąż uszczelił wodomierz; woda jest, ale letnia-coś trza będzie zrobić; poznaliśmy sąsiadów, życzliwi i będą radzić, bo znają ten domek; już bym tam siedziała i gniazdo wiła; a tu wesele w sobotę i goście do poniedziałku
cool2.gif
jak ja wysiedzę
sorry2.gif
we wtorek Oski zabieg (wielkość brodawki=łebka od szpilki); pewnie w środę za tydzień wybędziemy, ale co tam! potem co tydzień
laugh.gif

pozdrawiam
 
heloł

Iza fajnie z tym domkiem wakacyjnym macie;-)

Kic no właśnie chcę sprzedać murę i kupić coś w zamian bo u niej to właśnie siedzisko mi przeszkadza ze składaniem
w boćku nie mają versy
muszę do ene due rabe w kato bo tam mają trochę wózków

no nie popiszę bo dziś szaleństwo
młody ryczy do usypiania
wieczorem zajrzę - miłego
 
reklama
Dopiero melduje sie po weekendzie. Nie moge się ogarnąć, kompletnie! W górach było super, choc ja na choraska chyba pojechałam, bo dreszcze codziennie miałam i forma w górach straszna.Co kilka kroków ciężki oddech i serce jakby maraton przebiegło...
ja tez się tylko melduję i znikam
 
Do góry