reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
Myśmy właśnie z nad wody wrócili, co prawda to osiedlowe bajorko, ale pupy można zamoczyć, a blisko jest:-p:-D
Iza super taki wypad, widzę atrakcji mnóstwo!
Heksa ale młody przecież rocznik 2008 więc do szkoły co najwyżej za rok:tak::-)my po 2 tyg. wojażach, więc teraz tylko dom na wsi nam zostaje:-p
 
Kicrym wiem, że za rok Izabelka zapytała czy idzie stąd moja odpowiedź.
Mam kłopot z rozdzieleniem teksty i wytłuszczaniem, edycja wiadomości które pisze. Wszystko idzie mi w jedna całość macie może pojęcie co lub gdzie mam ustawić aby działalo, kolor czcionki, odstępy itd.
 
Witam rankiem:)
Zaraz odprawiam Kubusia na wieś z babcią i zostaję tylko z Liwką - raj:-p:-D

U nas ciepełko, więc może do basenu wskoczymy :)

Heksa daj "odpowiedź" a potem "zaawansowana edycja" i potem pisz :)
 
kicrym wielkie dzieki musiałam cos jeszcze w ustawieniach porzestawiac ale już działa.
Fajnie masz ze masz do kogo wysłać, ja nie mam cały czas we trójke, ale tak zesmy sie nauczyli razem z dzieciakami , że nie wyobrażam sobie urlopu bez nich. Bez męza tak jak najbardziej ale bez dzieci.... chyba by mi czegos brakowało.
Ale nie ma tego złego jeździmy to nad morze to jeziora i mamy wesoło, w domu bylo by mi cięzko przetrwać chyba.
:laugh2:
No baseniku to zazdroszcze my niestety jak tak popołudniu to tylko na tame możemy iść sie popluskać.
 
melduję się posłusznie po uropiku

Hekasa miło, że zawitałaś do nas po przerwie
u nas cisza na bb bo urlopy i fb ale stare przyzwyczajenia na szczęście zostały i nasze forum nie wymarło;-))))

Kic dziś upał jak nad balatonem a bajorka nie ma pod domem
do tego na 16.30 szkolenie mam w Kato i juz mi się nie chce
ale taki lajf

Iza fajnie musiało być na obleżeniu
oby remoncik lazienki się zakończył i miejsce wakacyjnych wypadów stało się najpiękniejszym miejscem na ziemi

Dla wszystkich naszych Aneczek - serdeczne życzenia

no i tak chaotycznie ale się spieszę bo dzieciakowo szaleje a jak musze jeszcze materiały ogarnac

nad Balatonem było super
wreszcie opalona po latach
Węgry mnie się spodobały i wiem, ze to super alternatywa na wyjazd blisko i nie do jakiś arabskich rejonów
słonko piękne, woda super, jedzienie dobre;-))))
szkoda, że tak szybko wszystko się kończy

dobra zmykam i życzę miłego dnia
weekend ma być upalny więc wytrwałości
 
O cisza tu urlopowa
jak na fb:-)
ale w ten upał to nic sie nie chce
Usypiam szalonego i pózniej na ogród do cioci niani
@ męczy i ledwo zyje
milej niedzieli
 
Heksa no kupę lat! ;-) fajnie,że wróciłaś :-)

Renia więc urlop udany! i faktycznie jak prl czy to plotki? My i tak nie wybralibyśmy się przez K nową pracę,ale cóż zrobić.
Ja jeszcze na urlopie 3 dni i do pracy i nigdzie nie byliśmy,ale może na kilka dni w sierpniu gdzies skoczymy przy okazji długiego weekendu.

Kicrym z jednym to faktycznie raj ;-) maciek coraz częsciej u babci,ale dlatego,ze K siostra przyjechała, tyle tylko,że już dzis wyjeżdża, to i mlody pewnie mniej chętnie będzie tam jeździł, no i koniec wakacji już więc tylko weekendy zostaną.

Maciek przez ostatni tydzień szaleje i śpi do 8.15:szok::szok::szok::szok::szok: cięzki szok jak dla mnie:eek: Ale żeby za pieknie nie było to siostra od godziny już szarżuje:sorry:, choc i jej niedawno zdarzyło się pospać do 9 i sprawdzałam czy żyje:-p

Dzisiaj z rodzicami i siostrą , no i z dzieciakami oczywiście jedziemy nad jezioro na cały dzień, grilla zabieramy,więc już się nie mogę doczekać, bo jeszcze w tym roku się kiełbaski z grilla ani razu nie ożarałam:-pale czy to mi się zechce w taki upał?? K w pracy, jak zwykle.
 
Witam serdeczni miłe urlopowiczki i dziękuje za powitanie po długiej nb.

renia77 Węgry super, ja byłam w Włoszech nad Adriatykiem w Ca Savio ale niestety wróciłam zawiedziona, spodziewałam się czegoś więcej a tu hmmm nawet opalenizny większej się dorobiłam tu na miejscu niż na wyjeździe:-D
w przyszłym roku marzy mi się Hiszpania, ale po takim zawodzie Włochami zastanawiam się w ogóle nad wyjazdem za granice, czy nie lepiej miesiąc u nas przeurlopowac.:-D

Madzia737 super ze masz blisko do jeziorka, my mamy albo Czoche 30km albo taka tamę i rzekę a delikatnym nurcie ok 40m na razie ja okupujemy, tez dwa dni to ukropik i opalenizna a oczy dookoła białe i zmarszczki :-D od przymrużonych oczu jak na dzieci się patrzy i pilnuje, hhe wyglądam... ojje.:-D:szok::rofl2:
 
reklama
hej hej
Kic, stęskniłam się za Tobą to i postanowiłam zobaczyć co na forum słychać.
Renia...własnie napisz cos więcej,może jakeś foty wrzucisz??
ufff ale gorąco, nie wyrabiam...
zaglądnę jutro mam nadzieję już być po bodzisiaj nic nie załatwilam. szpital uniwersytecki mnie odesłał bo brakmiejsc, najpierw musiałam odczekać swoje oczywiście, dotarłam do nastepnego i już było póxno ale za to baaaardzo fajne wrażenie, jadę jutro rano
paa
 
Do góry