reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Uf nareszcie chwilka na kompa ... cały dzionek na turbo obrotach ;-)
A więc zacznę od chwalenia się :
ostateczny wynik DZIDZIA JEST ZDROWA :-) dzwoniła Łódz z niuskami :-)
i napewno JEST DZIEWCZYNKĄ (skoro TŻ jest zadowolony to i mi powoli malutki żal przechodzi, że nie chłopczyk) :-) :-):-) przybliżony termin porodu 30 lipiec (urodziny mojego TŻ czyli niezły prezencik) spełniło się moje marzenie trzeci LEW w rodzince (ja sierpniowy) :-)

*Alicja* co do sterylki suni, teraz na wiosnę wchodzi akcja dofinansowania poprzeglądaj necik warto grosik zaoszczędzić ;-)
stopi69 słoneczko jak Twoje wyniczki ? Czy coś już wiadomo ? Powodzonka z walką o swoje :tak: ja dziś zaliczyłam skarbowy ... oni trzymają mnie przy życiu ...
Jeszcze raz gratuleczki :tak: dla wszystkich pewnych swego mamusiek :-)
Spokojnych snów i milusiego poranka :-):-):-)

Próbowałam walczyć z suwaczkiem ... totalna klapa ... pomocy ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
gratuluje córeczki :] i witam serdecznie :] ja lece na uczlenie :{

AsiaJan -6 kilo to mozliwe ? teraz jakby sie takie dziecko urodzilo to od razu o jakies chorby ze cos nie teges z dzieckiem bo to eweneent na skale swiatowa 6 kilo :o
no nie dziwie sie ze naturalnie rodzila w koncu wtedy nie bylo usg,ctg itd ?
 
witam piątkow
Ale superrrr dziś piątek a jutro wolne :-D:-D:-D już sie cieszę mam nadzieję ze tylko będzie ładna pogoda
beata1973 - gratuluję
Mykam syna do przedszkola zaprowadzić ;-)
 
Witamz pracy. Niestety cały weekend pracujący przede mną, aż się niedobrze robi, ale jak mus...
Zaraz przychodzi koleżanka szpieg, więc koniec z BB na teraz. Wpadnę wieczorkiem, mam nadzieję.
No i proszę, żebyście miały serce i nie zapisały znów 20 stron :-D
 
Cześc dziewczynki.Miłego dnia życzę
beatko gratuluję:-) Później napiszę bo mi na palcu lewej ręki zastrzał się zrobił i trzymam teraz rękę w wodzie z mydłem i ciężko mi się jedną rączką pisze;-)
 
dzień dobry

magduśka nie śmiej się ze mnie ale co to zastrzał?
Beatko gratuluję!
Asia Twoja babcia to hiroł jakiś :-) Boże 6 kilo!
Lorien współczuję pracującego weekendu, a koleżankę to wiesz, śliskie kafelki czy cuś ;-)
Izabell ano weekend, oby udany!

koniec tematu porodów, żebyśmy za szybko schizować nie zaczęły :-)
co zrobić na obiad? szybkiego i dla leniwych :-D??
 
Chyba ten mój post już ktoś skasował, bo go nie widzę, zresztą gdy próbowałam usunąć powitanie to nie wiedziałam jak więc napiszcie jakąś instrukcję bo to forum jest troszke skomplikowane.
 
Witam piątkowo.

Dziewczyny Lwiątka też są fajne, wiem coś o tym, bo mam jedno małe w domu;-).

Co do porodu to ja mam nadzieję, że moje dziecię do 4 kg nie dobije i uda mi się urodzić naturalnie. Ula ważył 3450g. I nie nakręcajcie się dziewczyny, mnie też straszyli, a poród miałam łatwy.

Beata gratuluję córeczki.
 
reklama
AsiaJan -6 kilo to mozliwe ? teraz jakby sie takie dziecko urodzilo to od razu o jakies chorby ze cos nie teges z dzieckiem bo to eweneent na skale swiatowa 6 kilo :o

6 kg to raczej nie bylby juz "ewenement na skale swiatowa" bo Kacper ze Szczecina ważył 7 kg 130 g i miał 66 cm długości :-)

Na Syberii urodzila sie jeszcze wieksza "malenka" dziewczynka Nadja 7 kg 750 g :szok:

Natomiast w Księdze rekordów Guinnessa odnotowano przypadek chłopca, który urodził się w 1955 roku we Włoszech i ważył 10,2 kg oraz Amerykanina, którego waga urodzeniowa wynosiła 10,8 kg. Malec przyszedł na świat w 1879 r., ale niestety żył tylko 11 godzin.
 
Do góry