Witam mamuśki, u nas też Maks marudny , ale okazało się ,że oprócz górnych jedynek równocześnie wychodziły mu górne dwójki , właśnie dzisiaj to zauważyliśmy , bo tego w ogóle nie było widać , także mamy 6 zębolów i humor do bani , płaczemy nie chcemy o dziwo jeść, o dziwo , bo ostatnio jemy jemy i jemy!
Noce są straszne , ale może dzisiaj będzie lepiej!
Alusiu nie jesteś wyrodna , każda z nas ma gorsze chwilkę , ja też czasami podniosę głos na malucha a potem tulę go i całuje!
Dobra myszki idę coś wszamać , bo jestem taka głodna, a Maks dopiero zasnął więc mam okazje w spokoju zjęść ! Przeprawszam ,że was nie podczytuje , ale w domu jest zamieszanie i ciągle ktoś siedzi na kompie, z reszta ja i tak nie mam czasu , bo Maks cały czas na mnie wisi , już nawet w chuście go noszę , bo bym nic w domu nie zrobiła!