reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Iwon nie chcę Cie denerwować ale mój Franek od 19.00 śpi :p i tak jest prawie codziennie. Najpóźniej chodzi spać o 20.30. A wstajemy normalnie czyli rano (niestety) bez względu czy to dzień powszedni czy weekend pobudka jest zaplanowana na ok 7 rano.
 
reklama
moje drogie, Jula śpi od 20:30 do 8:30 a czasem jak zje o 6 przez sen wiecej niż 150 to śpi do 9:30 :-p Tyle że ja spać nie mogę od 5 bo widno i d...:angry:

co do naszych kochanych facetów, kocham Marka ponad wszystko, ale czasem mam na niego takie nerwy ze ehhh ... Tyle że on na mnie też czasem ma focha bo ja mam trudny charakter, zawsze chcę mieć rację, dopiero przy dziecku zaczełam się uczyć cierpliwości. Nasze pierwsze 3,5 roku wspólnego życia to była istna sielanka, po ślubie troche zmian, ale zawsze się dogadujemy, dochodzimy do kompromisów. Ja jestem gaduła on woli przemilczec rozne sprawy niż się kłócic. Jednakże uwielbiam męża i życia bez niego sobie nie wyobrażam, no bo kto by mi tak cudnie plecki masował :-D:-D:-D żart oczywiście
no a z opieką nad małą, Marek często pracuje po 12h, wraca padnięty, a po nocce to już wogóle, ale nawet teraz jak zejdzie ok 3 do domu to mała ok 9 już go budzi i ten wstaje i sie bawią. Ogólnie ja ją kąpię, on tylko asystuje o ile nie ma go w pracy, przebiera czy to siuski czy kupsko ( a co łaski nie zrobi), karmi wtedy kiedy ja jestem w pracy i o ile tesciowa mu nie wyrwie łyżeczki:-) no ale za to zabawy ich wspólne są super !!! jak tak się bawić z nią nie umiem chyba, Jula ciągle piszczy i chichra sie, tata jest koniem, misiem, kukłą do grzebania w oczach uszach etc. Razem układają domki z klockow wieze , uczy ją piosenek z dziecinstwa i oglądają bajki na mini mini. Nauczył małą gasic i palić swiatła, włączac wieże, tv, jestem dumna z M i mojej córci i baardzo ich kocham.
Ale tak jak pisałam , nie zawsze jest kolorowo, czasem mam wrazenie ze M się z choinki zerwał, czasem jest taki naiwny...

Opowiem Wam historie :

Jak poznalam M on miał 24 lata ja 19, oboje nie rozdziewiczeni :zawstydzona/y: ja , moja mama i siostry nigdy nie miałysmy w domu tematów tabu, o seksie sie rozmawialo bez oporów. U Marka niestety nie, a że on prawiczek to nie miał pojęcia jak kobieca myszka wygląda. No i jakoś tak przyszedł i się wsłuchiwał w naszą rozmowę, a że siostra mała była to stała szczotka do butelek. Jakoś temat zszedł na pisie i ja mowię że my się taką właśnie szczotką myjemy ! a ten łyknął, mowie no przecież jakoś w srodku sie doszorować trzeba, twoja mama nie ma takiej? to czym ona sie myje??? Jezuniu mówie Wam jaki miałyśmy z niego ubaw, mama sie rozłożyła na podłodze a my z Anką poryczałyśmy sie ze smiechu. Jemu nie było wesoło ale po chwili zczaił ze go nabieramy. Także moj m to taki niewinny naiwny człowieczek chwilami :-D

dobra, zjadłam sliwek, kolbe kukurydzy i chyba pekne zaraz , takze ide sie myć i spać.

aaa wczoraj zaszalałąm i kupiłam fajny sprzet do robienia wzorkow na paznokciach, w drogerii natura. Taki metalowy krążek z 7 wzorami i do tego stempel z gumy do odbicia wzorków. Mówie Wam jaka super sprawa, chcialam Wam pokazać efekt ale moj aparat robi jakies rozmyte zdjęcia z bliska i niewiele widać.

p.s gdzie jest Justyśka? słyszysz bo gdzie jesteś Ty i Twoje kolorowe posty??

Ania, pięknie piszesz o życiu !
 
ja mowię że my się taką właśnie szczotką myjemy ! a ten łyknął, mowie no przecież jakoś w srodku sie doszorować trzeba, twoja mama nie ma takiej? to czym ona sie myje??? Jezuniu mówie Wam jaki miałyśmy z niego ubaw, mama sie rozłożyła na podłodze a my z Anką poryczałyśmy sie ze smiechu. Jemu nie było wesoło ale po chwili zczaił ze go nabieramy.

jezu spłakałam się ze śmiechu :-)
Beatka jesteś TheBeściara!!! :-) :-) :-) :-)
 
iwon u nas Artur też idzie spać ok 19 - tj punkt 19 kąpiel, potem mleko i spanie... czasem zaśnie od razu, a czasem trzeba się trochę pomęczyć, generalnie od 20 czas wolny dla rodziców ;-)
za to wstawanie baardzo różnie, teraz idą mu czwórki więc potrafi nawet ok 4 się obudzić, ale w "zwykły" dzień to 6 rano - niestety tak muszę wstawać do pracy :-(
 
Ja tylko tak szybciutko się witam i do roboty wracam.

Iwonko moje dzieci o 19 jedzą kolację. W zależności ile Tomkowi to zajmuje (bo je sam) to różnie jesteśmy w wannie (bo Adam wsuwa bez problemu wszystko co mu ładuję do dzioba) ale najcześciej tak do 20 jesteśmy wykąpani i zęby umyte. Potem do łóżek (i tylko woda do popicia jak gorąco). Mąż czyta max 10min. Potem wychodzi a dzieciaki mają iść spać (rolety zasłonięte, drzwi przymknięte). No i zasypiają. Rano pobudka 7-7:10 (teraz Adamo budzi się trochę przed 7 - ale to te nieszczęsne zębole :)

Miłego dnia dziewuszki - u nas pgoda do d**** - czyli impreza domowa... oj mężulo będzie musiał się popisać organizacją imprezy integracyjnej tym razem dla dzieci :D
 
:-D:-D:-D Beata prawie sie posikałam ze smiechu....dobrze, ze kibelek od kompuera jest w bliskiej odległosci...Ty pamietaj kobitko, ze ja w ciąży jestem i nie rób mi takich rzeczy:-D mnie i bez takich historii ciezko czasem do kibelka zdazyć...:-D

Iwonku arbuza mam w dalszym ciagu:tak: jes słodziutki, pyszniuki, rzucaaaaaaaaaaaammmmmm!!!! Złapałaś?
Pociesze Cie, ze moje dziecko nigdy nie zaypia przed 21ą, najczesciej ok 22ej, a czasem nawer 23.00:szok: A wstaje po 6tej.

O zyciu to nie miało byc pieknie, a prawdziwie...:sorry:

Ewa udanej imprezki!

Matylda, e-mama, fioletowa Was tez prosimy o czestsze udzielanie sie:tak:, inne kobitki tez:tak:
 
reklama
Beata niezła historia.:-D:-D:-D:-D

Ewa udanej imprezki.

Moja tez chodzi różnie spać. Wczoraj np zasnęła o 21 z minutami. Ja zasnęłam ok 2 a przed 7 skakał po mnie Predator. Jestem dentka. Jeszcze mi sie dobrze oczy nie otworzyły.. Do tego /Hania ma wyjca afrykańskiego nie wiem co to będzie. Długa sobota przede mną.
 
Do góry