reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam i ja dzisiaj :) pogode mamy przepiekna i ciepla!! dzisiaj bylam w bluzie n spacerze i nawet kurtki nie trzeba bylo..
wczoraj dzwonili ze szpitala potwierdzic operacje jonka i pytac czy jest zdrowy itd..no to jeszcze 2 dni :( normalnie mam juz od dzisiaj biegunke ze strachu...napisze do ktorejs(do ANI albo EWY) zaraz po operacji co i jak i wam tu napisza... chyba ze Patra da mi swoj nummer bo widze ze ona tu siedzi caly czas to by wam szybko napisala ;)

MADZIU no z ta @ kiepsko ale milo wiedziec ze nie jestem sama :p:)

idziemy na zakupki ale jeszcze zajrze potem :)
 
reklama
Hej :-D
No Aguś nie wiem nie wiem czy nr Ci dam.. jeszcze zaczniesz mi po nocach erotyczne smsy wysyłać :-D I głowa do góry!!! Twoje pozytywne nastawienie lepiej przyda się Joniemu niż wystraszona mamuśka ;-)

Buziole!

========

I dobrze że zapomniałam o teście :-D

Przyłączam się do ciotek Madzi i Agi.. Dostałam @ :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczorkowo! mam chwilkę kompa dla siebie , bo Maks już śpi a M pojechał po teściową na imprezkę! u nas jest problem bo komp jest tylko w użytku jak Maksiu śpi , bo to mega informatyk robi cuda z kompem , więc lepiej przy nim go nie włączać , bo my na tych cudach się jeszcze nie znamy! U nas choróbsko zawitało , ale na szczęście pierwsze od niepamiętnych czasów i w sumie nic poważnego , bo tylko gardełko , gorzej ze Stasiem , no ale z nim to inna historia!
Oprócz tego to stara bieda!
Patra u nas też Maksiul krzyczy w sytuacjach jak ja krzyczy po M albo po Stasiu to stanie, da ręce na biodra i krzyczy po swojemu aż jest czerwony!
Nasi mężowie już pracują na jednej kopalni ponoć?
Co do 14 to dziwne , bo mój M jak się zatrudnił w lipcu to dostał 14 w styczniu , fakt faktem nie pełną , ale wpływ był!
Dobra idę posprzątać w kuchni! Dobranoc!
 
PATRA dzieki za nr:) napisze ci co i jak ;) i szkoda ze dostalas @...szczerze-to fajnie by bylo jakbys miala dzidzie...ale teraz do roboty kochana...
dziewczyny-dzisiaj mialam SUPER wieczor ale juz nie mam sily pisac..opisze go jutro..

ide spac i zycze wam tez kolorowych senkow :)
 
AGNIESZKA bedzie dobrze :-) zobaczysz....i zdaj mi raporcik jak po narkozie maly sie czul (p.s. narkoze bedzie miec tak.. dobrze mysle??)
 
cześc matki wariatki!

Niutka nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś z tą 14tką!!!! Mam jeszcze nadzieje ze w poniedziałek pieniążki wpłyną. Tym bardziej że mój wujek tez jeszcze wpływu nie miał! I faktycznie nasi mężowie robią już na jednej kopalni bo Borynia z Zofiówką się połączyły :tak: A Twój mąż miał już wpływ? Ja mam nadzieje że nam bank przetrzymuje bo Getin uwielbia trzymać kasę przez weekend.. Jeśli wy już macie pieniążki i konto w Getin to załamie się ponownie :-p

Aguś czekam na opis super wieczoru. Z najdrobniejszymi szczegółami :-D A co do dzidzi to nic straconego. Ha tym bardziej że w nocy śnił mi sie poród i była to dziewczynka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D I czekam na wiadomość. Ja cały czas pod telefonem :tak: No i niech Ci będzie. Erotyczne smsy tez mozesz pisać :-D:-D

U nas nocka ok minęła.

buziaki
 
Hej laseczki,:-)
U nas wpożądeczku,wszystko zaczyna wracac do normy,mąż juz zdrowieje i jutro chyba pójdzie juz do pracy,a Alanek ma jeszcze katar,ale problemy brzuszkowe i gorączki pozegnalismy.Wybieralismy sie dzis do tesciów bo nawet na dzien babci nie bylismy bo jakos tak ciągle cos,póżniej mały chorował,a dzis tez sie jeszcze zastanawiam bo podobno chrzesniak chory i nie chciałabym zeby Alan znowu cos załapał.
Patra a może jeszcze nie dostaliscie bo musza przeliczyc ile wysłac jak nie za cały rok.Moze na pierwszy ogien poszły osoby co miały za cały rok.Trzymam kciukasy zeby kasa jednak dotarła.
Agniesiu kochana będe o WAs myślec i modlic sie.Słonko napewno wszystko będzie dobrze.Ściskam.
Lecę małego przebrac,A może i nie Artur sie namyslił i poszedł mu pieluche zmienic.No to ide do małego zupy zajżec:tak:
 
cześć kochane :-)

mała śpi z M, więc mam chwilkę dla was, ale widać, ze weekend, bo mało się tu dzieje, ale w sumie to się nie dziwię, mam nadzieję że pogoda u was też jest taka ładna jak i u mnie, w miarę ciepło, słoneczko ślicznie świeci, gdyby jeszcze nie ten wiatr to była by prześlicznie,
mięsko na obiadek właśnie się dusi, jeszcze tylko ziemniaczki mi zostały do obrania, ale to za chwilkę, teraz pora na kawkę

Aguś trzymaj się kochana, wszystko będzie dobrze ;-);-);-)
 
cześc matki wariatki!

Niutka nawet nie wiesz jak mnie pocieszyłaś z tą 14tką!!!! Mam jeszcze nadzieje ze w poniedziałek pieniążki wpłyną. Tym bardziej że mój wujek tez jeszcze wpływu nie miał! I faktycznie nasi mężowie robią już na jednej kopalni bo Borynia z Zofiówką się połączyły :tak: A Twój mąż miał już wpływ? Ja mam nadzieje że nam bank przetrzymuje bo Getin uwielbia trzymać kasę przez weekend.. Jeśli wy już macie pieniążki i konto w Getin to załamie się ponownie :-p

Aguś czekam na opis super wieczoru. Z najdrobniejszymi szczegółami :-D A co do dzidzi to nic straconego. Ha tym bardziej że w nocy śnił mi sie poród i była to dziewczynka :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D I czekam na wiadomość. Ja cały czas pod telefonem :tak: No i niech Ci będzie. Erotyczne smsy tez mozesz pisać :-D:-D

U nas nocka ok minęła.

buziaki

U nas wpływ był w piątek , także jak macie w innym banku to pewnie będzie w poniedziałek , a barbórkę dostał , jak tak to 14 też dostanie!

Co do kopalni to przed chwilką miałam telefon z kopalni , bo mój M jest dzisiaj na rano i o mało zawału nie dostałam , no ale zadzwonili mi tylko ,że "przybierze" i wyjedzie później! Tylko samo " Dzień dobry KWK Borynia" już doprowadziło do oblania mnie potem! Okropieństwo1
Aguś my też kciuki trzymamy!
 
reklama
hej dziewczyny :)

My dzisiaj bylismy w Kinderparadies...Jonek pobawil sie z dziecmi..no i nie ukrywam ze ja sie tez powyglupialam.:p fotki na odpowiednim watku ;)

my juz spakowani do szpitala..jutro o 6 rano jeziemy :(
Wszystko wam napisze co i jak, jak bedzie po wszystkim...

Dzieki dziewczynki kochane za mile slowa i pocieszenie...
STOPI no niestety ma narkoze...:(

to papa dziolszki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry