reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Wiesz bez jabłuszka pewnie by były bardziej mdłe a tak kwaskowy posmaczek fajny:tak:
Ja podzieliłam na 6 dużych ciach i dałam jedno duże jabłuszko nie dwa jak w przepisie bo by sie wiecej \nie zmiesciło.No i mi sie jajcem po wierzchu nie chciało smarowac.posypałam pudrem
 
reklama
Kochane synuś śpi, mężuś na szkoleniu, przed chwilą dzwonił,że ujeżdżał byka:baffled::-) i narazie jest ostatni bo wytrzymuje na nim tylko 8 sekund:-D:-D:-Da inni po 20:tak:

Kamilko, Fifi jest stały w uczuciach, nie zmienia swoich wybranek:tak:Powoli sobie radzi, ale jeszcze sam jako tako nie woła,że chce sii, bo jak on mowi siii, to znaczy ze właśnie sika, wiec ja go sadzam co jakis czas, no i dzis tylko jedna pieluszka poszła, bo na koniec dnia kupka sie trafiła:baffled:


a zostało CI cos tych ciasteczek??? mlask...


Beatko dobrze, że Alanek wraca do zdrówka, wy też zdrowiejcie i oby ta nocka była lepsza.

a co do ząbków, to nam tylko trójek brakuje, ale strasznie sie ślini znowu, wiec podejrzewam,że te trójki się wyrzynają, nocki mamy w miarę ok. Czasem do nas w nocy przyjdzie, ale generalnie spi do rana do 9;-)
A dziś mnie Fifi zadziwił, bo on to taka mała papuga, tyle powatzarza słówek, leciała jakaś bajka o małpce George, i on co chwila biegał i wołał GEORGE !!!
i w ogóle rozgadało się to moje dziecie, no ale jak tata handlowiec, to sie nie ma co dziwic, bo tata zarabia gadaniem :-):-):-)
hahaha
 
A jajko dało fajny kolorek :tak: no a ja zaraz idę robić czekoladę z mleka w proszku, muszę tylko poszukać przepis bo miałam gdzieś ale zgubiłam, a nie chce czegoś pokręcić

Małą już musiałam do mnie przełożyć bo znowu się z płaczem obudziła

------------
Przygotowuje jeszcze zdjęcia do kalendarza FOTO KALENDARZ BIURKOWY 2011 na Walentynki 13zdjec (1437494064) - Aukcje internetowe Allegro Rok temu taki też zamawiałam na Walentynki, teraz też bedzie to prezent na 14-tego


===============
Maylah no to Maluchy z pewnością by się dogadali :tak: Moja Mała też rozgadana, wogóle fajnie wygląda jak rozmawia przez tel albo jak coś nabroi to fajnie o tym opowiada, z takim przejęciem :-D
Wogóle to nie wiem dlaczego ale ona jednym słowem zastępuje kilka innych i tak np
PAPUPA paluszka pępuszek popsuta, makaron:-D
BIEEEGA biega rozbiera ubiera
IKAKA światełka dziewczynka
 
Ostatnia edycja:
Dobranoc Laseczki!!!!!!
Ja dopiero skończyłam dodawać załączniki do maila, a 13zdjęć trochę mi czasu zajęły

Maylah ciasteczek już nie mam, ale jutro kolejną porcję piekę więc zapraszam jakby co, a na teraz to tylko czekolada samorobna, już ostygła....... :tak:

Jeszcze raz kolorowych snó Wam życzę :-)
 
Cześc matki wariatki!!

My na nogach od 6.. Mały raz przywędrował do nas do sypialni, ale odniosłam go i spał dalej, więc usypiać nie trzeba było.
Mały strasznie marudny, cały czas płacze, tzn teraz się trochę uspokoił jak syropu mu dałam. oho znowu zaczyna.. Dopiero 2 godz od pobudki a ja mam już dość :baffled: No nic zmykam do niego bo już mnie za nogę ciągnie.. A jeszcze do urzędu pracy musze iść

Miłego dnia!!!

=============

To ja już zdążyłam z pupu wrócić a tu nadal cisza :-D
Zimno strasznie nia dworze,niby świeci fajnie słonko ale wiatrzysko jest straszne :no:

Hop hop budzimy się!! Krowa muuuuuuuuuuczy!! wymiona juz za ciężkie :-p mleka trza oddać :-D
 
Ostatnia edycja:
No PATRA!! dzisiaj my dwie znow :D

Witam :)

MADZIU w koncu jestes...naprawde sie stesknilysmy wszystkie :)
a cos nasza EWA tez ostatnio przycichla---EWA ODEZWIJ SIE !!!

A ja wczoraj @ dostalam :p bolal mnie tak brzuch ze myslalam ze wykorkuje..dzisiaj juz lepiej..:)- ale za to zlosci mi przeszly(po tym poznaje ze sie zbliza ;))
 
Hej!!!!!!!!

To ja się zapisuje w kolejkę po mleko :tak::tak::tak:

Noc ok, ale Małą spała ze mną, bo M na noc nie wr ócił. No i żadnej pobudki nie było. Nie mogę nic więcej napisać bo Mała pcha paluchy do klawiatury.

================
Madziu a co mi się pomyliło z Twoimi urodzinami? Byłam pewna że na pocztę mi przyszło że masz dzisiaj urodziny, a widzę że nie masz, ani nikt inny nie ma, to co ja tam wyczytałam na tej poczcie? Coś nie tak z moją koncentracją

===================
Hej Aga
 
Ostatnia edycja:
cześć szalone kobitki :-)
przyznam szczerze że Was poczytalam, od prawie 2 h :-D ale z moją pamięcią ostatnio co raz gorzej więc nie pamiętam co której odpisać :zawstydzona/y:

u nas noc z jedną 1,5 godzinną pobudką na bujanie. Czwórki nam wyszły jakiś czas temu, ale są jeszcze małe. Teraz te wszystkie 3 atakują, więc noce znów do bani. A jeszcze moja koleżanka mnie objechała , że ja dziecku daję papki. Kurde jak ona ma tylko porządnie wyrośnięte 1 i 2 to czym niby ma gryźć stałe pokarmy tak żeby się nie zakrztusić ?:szok: daję jej "dorosłe jedzenie" ale ona się wkurza bo nie ma ząbków. Syn koleżanki dziś skończył 2 lata, ale zęby wszystkie łącznie z 5 ma od 14 mca więc ma czym gryźć to co ona mu daje, czyli marchew surową, papryke i kukurydze, różnego rodzaju smażone kiełbasy itp. I jeszcze gada że powinnam dawać małej już dawno jak najwięcej DOROSŁEGO jedzenia tj przyprawione, smażone, fasole, groch i kapuste . Jak Julka ma taki żółądeczek że reaguje bólem i nieprzespanymi nocami po tego typu jedzonku to szaleć nie będę. No się chwali że młody zjada sam wszystko co mu daje widelcem i się nie ubrudzi. Boshhe nie każde dziecko jest takie jak jej syn. Za to n żre a nie je, Julka jest szczupła i bardzo sprawna, dużo mówi i rozumie, a on w wieku 2 lat waży prawie 19kg, wygląda jak małe słoniątko, mało gada, ale mamusia dumna bo synuś je ok 10 posiłków dziennie. Masakra...
Maylah o ile się nie mylę masz dziś swoje święto, tak więc DUUUUŻŻŻŻŻOOOO ZDRÓWKA DLA CIEBIE I RODZINKI, POCIECHY Z MĘŻA I SYNKA ORAZ SPEŁNIENIA MARZEŃ, KUPNA MIESZKANIA A KIEDYŚ I WYBUDOWANIA SIĘ :-)


 
Cześc Aguś, Kamcia i Beatko

Już myślałam że będę czuwała sama :-p

Aguś ja mam nadzieję że @ nie dostane :-D A wiecie co wam powiem. Ja juz nie wiem co jest z tymi moimi "wymionami" :baffled::-D Nic od wczoraj wieczora z nich nie kapie :baffled: Tylko bolą.. Ja już ich nie kaman.

Kamcia ja też wiadomośc dostalam na pocztę a na nk nic nie jest napisane że obchodzi urodziny :tak: ale i tak złoże życzenia żeby nie było :-D

Madziu wszystkiego najlepszego!! Przede wszystkim spełnienia marzeń, tych aktualnych jak i tych odległych :tak:

Beatko ma 2 latka i 19kg :szok: Wg mnie to ona jest dziwna.. W przyszłości dzieciątko będzie miało problemy ze zdrowiem, a zaserwuje mu je mamusia.. :no: Ciekawa jestem czy była już na bilansie 2latka. Bo nie wierzę że lekarka nie zwróci uwagi na jego wagę.

no i faktycznie coś nam Ewcia umilkła..
 
reklama
BEATKO chora kobieta..nie obraz sie bo to twoja kolezanka ale tak jest..to dziecko bedzie wazylo 100 kilo jak bedzie mialo 15 lat jka tak dalej pojdzie.

PATRA to moze bola na dzidzie?? :)
 
Do góry