reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Dziewczyny ale mowili o podcinaniu czu goleniu ??? Bo ze podcinanie nic nie daje to wiem... tylko ponoc golenie maszynka na lyso.. jak z wlosami na nogach??? Ja bede happy jak nawet tylko szybciej jej wlosy beda rosly... bo po bokach to miala doslownie na 1cm wlosy i krotsze...


KAROLCIA nie ,mówili o ścinaniu włosów nie ogoleniu.
ej jak ma to działać to i ja może sie ogole..:dry::confused2::confused::confused::confused::confused:

a jest tu kto o tej porze jak za dobrych ,starych czasów??!!!:baffled::nerd::rofl2:
 
reklama
Hej
Ja na chwilę, bo spać trzeba....

Jeśli chodzi o odpieluchowanie to u nas totalne uwstecznienie. Jeszcze miesiąc temu Karolina każdą kupkę wołała lub sama na nocnik siadała, siku też jej wychodziło całkiem ale teraz poracha na całego. Nie woła w domu w ogóle, u niani jest podobno ok, ale sądze, że głównie chodzi o to, że w domu niania ją często sadza. Już chciałabym się zająć całkowicie tym pozbywaniem pieluch ale niech trochę cieplej będzie bo Karolina całymi dniami na podwórku.... Mam nadzieję, ze w wakacje już się pozbędziemy problemu, bo chyba będę ją musiała do przedszkola posłać wcześniej....:-(

Dobranoc kobitki
 
Dziewczyny ale mowili o podcinaniu czu goleniu ??? Bo ze podcinanie nic nie daje to wiem... tylko ponoc golenie maszynka na lyso.. jak z wlosami na nogach??? Ja bede happy jak nawet tylko szybciej jej wlosy beda rosly... bo po bokach to miala doslownie na 1cm wlosy i krotsze...

Stopi, jest udowodnione naukowo (kiedyś w ddtvn o tym mówili) że ścinanie włosów ich podcinanie i golenie wcale ich nie wzmacnia, jedynie co to kolor się zmienia na nieco ciemniejszy. Nie pamiętam z czym to ma związek, ale ścinanie nie spowoduje, że będzie dziecko mieć mocniejsze kudełki. Julka nie miała ściętych, podciętych wogóle jej nie ruszałam nigdy tych z tyłu a ma mocne i gęste, pewnie po mnie. No i mówili, że to właśnie genetyka ma wpływ na włosy, jak mama lub tata mają słabe, to dziecko lepszych mieć nie będzie.
Co do włosów na nogach, kochana ta sama zasada, one nie odrastają mocniejsze, tylko są ścinane pod katem więc kolor się wzmacnia inaczej je wtedy widać i dlatego się zdaje że jest ich więcej i są mocniejsze. Ale to tylko efekt wizualny. Też robiono jakieś badania na ten temat. Kiedyś sie tym interesowałam jak chciałam zacząć się depilować i nie wiedziałam co lepsze, depilator czy golenie. Zdecydowanie depilator wygrał :-D

Noooo w końcu pogoda się poprawiła, więc Jula będzie teraz biegać w gatkach, a dziś już 2 razy się zlała na podłogę :dry: Za to wczoraj wieczorem zawołała MAMA CHCE EEEE i posiedziała chwilkę i kupa była, więc coś tam czai ale nie zawsze jej się chce zawołać chyba.

Dziś znów mam jazdę, trzymajcie kciukasy co by było ok, bo po ostatniej miałam doła jak diabli. Jak się uczę, robię testy to wszystko wiem, jak się znajdę na skrzyżowaniu to DUPA nie wiem co robić. Wstyd...
 
Cześc matki wariatki!!!

Musze wam się pochwalić, w sumie pochwalić Kacperka!!!
Dzisiaj mieliśmy pierwszy dzień bez pieluszki (nie licząc spania). I powiem wam że była tylko jedna wpadka i to późnym popołudniem. Łosiek przewrócił się i troszkę popuścił :-D Cały dzień nie zamoczył majteczek :-D Malutkim minusem jest to, że nie potrafi wysikać się na podwórku. Do południa wytrzymał 3 godziny!!! Wysikał się dopiero w domu. Popołudniu podobnie. Biegał po ogródku ponad 2 godziny, ale siku zrobił dopiero jak przynieśliśmy nocnik. Ale i tak jest super!!!! Może wnet przełamie się do sikania na podwórku. :-)

A co do golenia to ja mam taki problem że mi niektóre włoski na nogach wrosły w skórę :eek::confused::wściekła/y: I nie umie się ich pozbyć..
 
Gratki w postepach w odpieluchwaniu.

BEATKO dzieki za info.. ale ja i tak bede zadowolona jak jej tlyko szybciej wlosy zaczna rosnac.. a widze,ze szybciej to fakt rosna...


WILSONKA cudownie Małgorzatka spiewa!!!!!!!!!!!!!!!! matko ja nawet dziecku takich piosenek nie puszczam... wlasnie sie w tej chwili zorientowalam... wstyd...
 
Zamurowało mnie jak obejrzałam filmik Willsonki :szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D

Małgosia to super zdolniacha, nie miałam pojęcia , że dziecko w tym wieku potrafi takie rzeczy, poprostu jestem w szoku:szok::szok::szok: I podobnie jak Stopi, ja nawet takiej piosenki dziecku nie śpiewałam:zawstydzona/y: Młoda woli MTV niestety... Ale za to powtarza teksty piosenek niektórych no, ale nie tak jak Małgosia, podziw i wielki szacun MAŁGOSIU !!!
 
WItam

Pogoda chyba na prawdę wkońcu sie poprawia, choć deszczyk czasami popaduje, ale jest ciepło, wczoraj było ok 25stopni

Małgosia super śpiewa, moja Mała tylko dokańcza słowa piosenek z bajek i też nawet nigdy jej tego nie uczyłam, poprostu coś śpiewam (śpiewałabym więcej ale nie pamiętam słow:dry:) zatrzymuje sie a Niuńka dokańcza, np piosenka z Świat Elmo. Ale Małgosia to wymiata że szok :szok: Świetnie, super posłuchać jak niespełna Dwulatka tak śpiewa

Beatko kciuki zaciśnięte za każdą jazdę, ja też się motałam na krzyżówkach, nawet na samym egzaminie się pomyliłam i chciałam przepuścić inne auto gdy ja miałam pierwszeństwo, na szczęście egzaminator przymróżył oko. Wiem że są uczuleni na zieloną strzałkę, wtedy gdy jest światło czerwone i ważne żeby się najpierw zatrzymać i wtedy jechać gdy jest wolne, ale to z pewnością wiesz, koleżanka też niby wiedziała ale zapomniała i oblała na czymś takim prostym
Mam jeszcze jedno pytanko do Ciebie, Julka bawi się tym domkiem co dostała od zajaczka? Zastanawiam się nad takim na urodzinki dla Oliwki

Pati super że tak ładnie Kacperek już rozumie o co chodzi, myślę że wszystko już na dobrej drodze :tak:

Dziewczyny co myślicie o czymś takim? Praca jako "Ambasador" sklepów Eurocash Chojnice, Gdańsk, Kościerzyna - Chojnice, Gdańsk, Kościerzyna - Dem'a Promotion Polska - Praca oraz najnowsze oferty pracy - www.Praca4U.pl

Justysia ten pomysł z obrazem niezły, jak tylko będziesz miała jakiś to koniecznie się pochwal
 
dzięki, nasz instruktor też nas uczula na tą strzałkę i zatrzymanie się przed sygnalizatorem. A domkiem fajnie się bawi co dzień, raz rano raz wieczorem, kąpie kaczuszkę, wysadza lalę i chłopca kładzie spac. Zabawka trafiona :)

Spadam do domu, nic na oczy nie widzę bo cały dzień na kompie pracowałam. Buziole :*
 
reklama
Witam sobotnie

Moja Mała od wczoraj wieczora gorączkuje, i ibum nie brdzo pomagał, rano poszedł czopek w ruch, już nie jest taka rozpalona, bo ok 8 rano miała prawie 39, powód-ząb, a termometra sie boi od ostatniej choroby. Zęba za bardzo nie chce pokazać, ale jak wczoraj dotknęłam to mówiła ałaaa, oby szybko przeszło......

Były u Was burze? U mnie wczoraj się zanosiło, trochę pogrzmiało i przestało, dzisiaj pochmurno ale ciepło, ciekawe czy będzie padać
 
Do góry