reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Hej babki:-)

Żyjemy i pamiętamy o Was :)) Praca, praca, praca. Karolina do przedszkola śmiga i nie narzekamy. Raczej nie chorujemy więc jest ok :)
Buziaki i poświąteczne pozdrowienia przesyłamy :tak::-D

Patra gratulacje!!!!
 
reklama
Hej Laseczki! :-)

Na wstępie Beatko, następne Święta na 100% będą lepsze :tak: No i na pewno będzie choinka ;-) Życzę Wam tego :tak: A jeśli chodzi o służbę zdrowia :no: To lepiej już nic nie mówię :no: Zdrówka dla babci i dla Was.

Pati fajnie że w wigilię obyło się bez kibelkowania :tak: No ale kurczę szkoda, że co dobre to szybko się kończy ;-) Mam jednak nadzieję że w końcu to Ci minie

U nas Święta ok, Mała zadowolona, u nas co roku przychodzi ktoś przebrany za Mikołaja i Oliwka wcale się nie bała, było tylko bardzo ciekawa co on ma w tych workach, mówiła po cichu stojąc centralnie przed nim CHCĘ ZOBACZYĆ CHCĘ ZOBACZYĆ :-)
Dostała grę zręcznościową, ubrania, 3 lalki (jedna malutka, dwie trochę większe) puzzle, układankę i inne rzeczy, prababcia dała 300zł, druga 50, także źle nie jest.
Wigilia tutaj z rodziną M, pierwsze u mojej mamy, drugie ja u mamy, M z mamusią u rodziny i tak Święta minęły szybciutko, teraz tylko Sylwester i to weekend, więc jak wiecie niebyt fajnie to przypadło, za rok będzie lepiej, skoro czeka nas rok przestępny- na szczęście

No nic, będę kończyć, jutro do pracy-a właśnie-jeszcze pracuję jakby co :-D styczeń jeszcze raczej na czarno, pózniej umowa niby na 3 m-ce, dobre i to, no ale zobaczymy jak to będzie dalej.

Pozdrawiam i jakby co to wszystkiego najlepszego z okazji zbliżającego się Nowego 2012 roku, przede wszystkim spełnienia wszystkich planów.
Nasze dzieciaczki będą się powoli zbliżać do 3 urodzin, ale ten czas leci....... Zdrówka dla naszych Szkrabów!!!!!! :-)

Dobrej i spokojnej nocy życzę :tak:
 
Cześć Kochane!

Dziewczyny śpią jeszcze więc mam chwilę:-D. Pewnie będę się teraz częściej odzywać czy tego chcecie czy nie;-) Święta minęły i nie ma już nic, co by mnie mogło oderwać od bb:-D

Nasze święta w tym roku wyjątkowo "na wariata" były. Sprzątaliśmy jeden dzień, kartki robiłam dwa dni, pakowałam się jedno przedpołudnie. Wyjechaliśmy najpierw do teściów do Białej Podlaskiej zobaczyć się z nimi i zostawić im prezenty, a po dwóch dniach do moich rodziców do Starachowic. Podróż była ok, nikt nie rzygał:-D
Dziewczynki obsypane prezentami zostały. Mój brat w przebraniu Mikołaja(czerwony szlafrok mamy:-D) był bezkonkurencyjny.Ja dusiłam się ze śmiechu a Zosia była tak przejęta, że zaśpiewała sama całą kolędę " Jezus malusieńki", gdy ja nawet nie wiedziałam, że ona ją umie:szok:
Tylko prezenty dla mnie były wyjątkowo nietrafione:sorry2:ale nic to, przeżyję może jakoś;-).

Niestety maluch siostry mojego D. był przeziębiony i moje małe się zaraziły. Katary giganty plus Marysia od trzech dni wieczorem gorączkuje. Wyłazi jej jedynka górna i sama nie wiem czy ta gorączka z choroby czy od zęba. Zosia czuje sie ok, gorączki ani śladu:dry:U lekarza nie byłam, może powinnam?

Patra - Ciebie ściskam wyjatkowo!!!!!!:tak:Trzymaj sie dzielnie kochana i pogłaszcz ode mnie brzuszek koniecznie! Cieszę się razem z Tobą. A mdłości miną i zostanie sama radość, mówię Ci:tak:

Beatko- na pewno przyszłoroczne święta będą duuuuuuuuuuuuuuuużo fajniejsze, A żyrandol z krecikiem na kolana nie rzuca:-D ale nie to najważniejsze.

Agnieszko- super, że napisałaś co u Was! Steskniłam się za Tobą:tak:. A jak Wasze plany dzidziusiowe?

Justyś- ja tam jestem zdania, że kary są mojej Zosi potrzebne. W przeciwnym razie zdemolowałaby mi mieszkanie albo jeszcze co gorszego:-D

Budzą sie moje córy, więc będę kończyć póki co. Odezwę się póxniej. Pa!
 
witam was serdecznie

ja dziś w domku, mała właśnie drzemie więc mam chwilkę aby wam parę słówek naskrobać,
u nas na razie wszystko po staremu, mała zdrowa, my też więc to najważniejsze, a reszta jakoś się układa, święta spędziliśmy rodzinnie, mała z prezentów zadowolona, teraz sama nie wie czym się bawić tyle tego wszystkiego ma, ale chyba i tak najlepszą zabawką okazał się zestaw sprzątający z odkurzaczem
ZESTAW DO SPRZĄTANIA Z ODKURZACZEM NA BATERIE !!! (2022639401) - Aukcje internetowe Allegro
i zestaw ciasteczkek PIĘKNY ZESTAW URODZINOWY BIRTHDAY CAKE 63elementy! (2008441306) - Aukcje internetowe Allegro
cały czas robi kawkę i ciasteczka, a potem po wszystkim odkurza, :tak::tak::tak:
dużym powodzeniem też cieszy się toaletka DUŻA TOALETKA Z SUSZARKA,LUSTRO TABORET. W KUFERKU (2015137528) - Aukcje internetowe Allegro przy której się czesze, suszy włoski, ubiera korale, itd, reszta prezentów to kredki, puzzle, które uwielbia układać, lalki i parasolka z świnką Peppa którą nawet w domu nosi świnka PEPPA parasol PEPPA PIG parasolka KWIATKI (2024194693) - Aukcje internetowe Allegro

pogoda w święta raczej nie przypominała zimy, było ciepło, w noc wigilijną temp była ok 5-6 st, a w drugi dzień świąt nawet 10-11 st, więc super, co prawda szkoda, że trochę śniegu nie spadło, no ale cóż, ale wczoraj i dziś już jest chłodniej i dosyć mocno u mnie wieje, a jak u was??

Patra mam nadzieję, że te mdłości w końcu cię opuszczą
Beatko i jak tam przeprowadzka, kiedy w końcu na swoim będziecie??
Aniu zdrówka dla twoich córeczek, aby katarek szybko minął

a macie już zaplanowaną ostatnią noc w tym roku??

ponieważ nie wiem, czy będę miała czas jeszcze do was zajrzeć w tym roku a więc chciałam Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia noworoczne:

Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok.
Niech się życie z górki toczy, niech Ci wiatr nie wieje w oczy.
Spełnienia wszystkich marzeń oraz wielu pięknych wrażeń.
Szampana piccolo, Brokatu na czoło,
Uśmiechu na twarzy, Szampańskiej zabawy,
Życzeń serdecznych, Wspomnień najlepszych
oraz braku kaca kiedy w Nowym Roku pamięć wraca :))
 
No nie! To aż tak tu puto?:-(

Adudzku- prezenty Moni są super, Zosi pewnie tez by sie podobały:tak:
Planów sylwestrowych to my nie mamy niestety:no: Pewnie ugotuję coś dobrego, obejrzymy film i będziemy cieszyć się sobą:-D Sale balowe będą musiały na nas poczekać bo nasze córeczki z nikim prócz nas póki co nie zostaną. Odbijemy to sobie za rok lub dwa:tak:

Ewa - i jak reakcja Tomka?

Śpią moje kobitki jeszcze. Mężuś mi zrobił pyszniutkie naleśniki na śniadanie, ale już wyszedł do pracy:-(
Noc dzisiaj była straszna:baffled:, Marysia od północy z nami w łozku, nie mogła zasnąć przez około1,5 godziny. A o 3ej przywędrowała do nas Zosia, a ja akurat piersią karmiłam małą i nie mogłam jej od razu odprowadzić i tak spaliśmy we czwórkę do rana. Dobrze ze łozko mamy nie najmniejsze:tak::-D

A i nie pisałam Wam, ze planujemy sie przeprowadzic. Mąż będzie dzwonil na pocztku stycznia w sprawie pracy i wtedy sie wszystko wyjaśni- kiedy i gdzie się przenosimy. Więc ja już jak na szpilkach czekam. Strasznie sie boje tej przeprowadzi. Tu juz mamy swoje mieszkanko (na kredyt co prawda, ale zawsze), urzadzilismy się, jest stabilnie i bezpiecznie:cool2::-D A tak to nie wiadomo jak to będzie.
Ale prawde mowiac nie lubie tego miasta, nie jest to moje miejsce na swiecie. Nie chce, zeby nasze dzieci tu chodziły do szkoły. Nic mnie z tym miastem nie łączy, tym bardziej, ze nie pracuje. Mamy troche znajomych, ale znajomi to nie rodzina. A do tej trzeba jeździć 250 lub 400km czyli góra 4 razy w roku.
A więc trzymajcie kciuki za pomyslność naszych planów w nowym roku:tak:

Piszcie coś no!
 
dmuchawcu to życzę powodzenia

a nocki ostatnio u nas tak samo wyglądają, młody budzi się nie wiadomo po co
jestem wykończona...
a my się dalej staramy, na razie niewiele z tego wychodzi, ale w tym miesiącu chcę przyatakować konkretnie w owulację, bo wcześneij troszkę celowaliśmy w córcię... ale teraz to już mi się nie chce celować ;-)
 
Dmuchawcu reakcja Tomka - nie do opisania. Normalnie szał! Najpierw pisk, później zaczął się przebierać. Inne zabawki nie były ważne. Ważne było, żeby założyć strój Sportakusa i namalować mu wąsy - takie jak ma Sportakus. No i się zaczęło. Skakał po wszytskich meblach, kanapach, pufach. Normalnie jakby mu ktoś motorek w tyłku odpalił :-D Wszyscy stwierdzili, że prezent, który sprawia taką radość wart jest każdej ceny :tak:

Poza tym Święta w spokoju. Wigilia u Teściów na dole, pierwszy dzień Świąt u moich rodziców, wieczorem wpadł mąż kuzynki i moi bracia i pograli na PS3 z moim mężem (do 3 w nocy), a w Drugi dzień Świąt na 10 śniadanko imieninowe u mnie :tak: Mężulek mówił, że go głowa boli, ale nie miał wyjścia, musiał przynieść stół z piwnicy, krzesła, ubrać dzieci, bo ja w kuchni buszowałam od 7.

A jutro domówka. Przychodzi brat z ciężarną żoną, kolega z ciężarną żoną i kuzynka męża z mężem :) także 4 pary będą :) Może jeszcze moja ciężarna kuzynka z mężem wpadnie, to będzie sylwester ciężarówkowy :-D
 
Ewa ja też sylwester będę spędzać w gronie przyszłych mamusiek, idziemy do siostry męża, która jest już w 9 m-cu, ale będzie tez jej szwagierka która jest chyba w 4 m-cu.

Aniu kciuki za pomyślność waszych planów oczywiście będą zaciśnięte,

fioletowa a tobie życzę aby w końcu udało się wam w przyszłym roku zostać ponownie rodzicami
 
reklama
Kochane
jutro raczej nie będę miała czasu do was zajrzeć, w związku z tym już dziś życzę Wam aby nadchodzący rok był rokiem spełniających się marzeń !!!
Justysiu, niech domek szybko powstanie i niech się Wam tam dobrze mieszka !!!
Beatko, Wam tez by się dobrze mieszkało na nowym mieszkanku a szczęście Was nie opuszczało.
Pati niech dzidzia zdrowo rośnie pod serduszkiem, niech Ci miną te mdłości no i lekkiego porodu :) I wszystkiego najjj
Aniu, vel Dmuchawcu Kochana niech Twoje córeczki zdrowo rosną, i obyście znaleźli Wasze miejsce na ziemi !!!
Fioleciku, szybkiego zafasolkowania i ciązy bez problemów
Ewuniu, aby Ci dzieciaczki nie chorowały, byś realizowała Swoje Marzenia !!!
Kamilko, niech moja synowa zdrowo rośnie, Tesciowa nie marudziła, no i powodzenia w pracy i czego jeszcze zapragniesz :)
Adudzku, zadowolenia z pracy, z córci i dużooo milości :)
Asiu, Tralalalal spełniania w każdej sferze twojego życia
I każdej niewymienionej mamusi tez Życzę Byście Zawsze Były Szczęśliwe a Wasze Maluszki zdrowe i Zadowolone.

Kochane Szampańskiej zabawy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-);-):tak::-D:-p


My będziemy spędzać sylwestra u szwagra , będzie nas 8 dorosłych i 7 dzieci, hehe więc będzie wesoło :)

 
Do góry