reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

No a ja wróciłam dopiero od gina.
Dzięki Bogu,Dzidza cała i zdrowa,bez problemów się rozwija,wszystko prawidłowo:happy: Ale niestety płci nie dało rady rozpoznać :-( Najpierw to nam tyłeczek pokazała a jak już się obruciła to i tak nie chiała pokazać co tam kryje :-p Także kolejny miesiąc czekania...
 
reklama
Cześć dziewczyny, chciałam do was zajrzeć na trochę a wy tu tyle postów napstrykałyście, ale postaram się nadrobić.
walentynki u nas bez żadnych rewelacji, tak jak pisałam przyjechała mój brat z żoną i dwójką dzieci (7,3 lat) i pojechaliśmy na mega wielkie lody polecam w wawie w Blue City i objadłam się jak nieboskie stworzenie
emih fajnie że to benzacne można stosować, ale dobrze że się upewniłaś. Co do imiona dawanych dzieciom, to własnie jest chyba jakaś moda w rodzicch na bycie oryginalnymi i dawanie imion żeby zaskakiwały i nagle okazuje się, że imię "Kasia" jest oryginalne a nie jakieś Tuje, Muje ....
jedyneczka, gregorka , emih, agatha nawet nie wiesz jak bardzo bym chciałam jeździć samochodem, ale mój paraliż nazywam "irracjonalny lęk przed innymi użytkownikami drogi", naprawdę się boję, nie mam wprawy. Miałam wykupić sobie kilka lekcji by pojeździć (ja się boję i chciałam trochę się wdrożyć), ale tyle razy stchórzyłam, a miałam to zrobić przed ciążą no i dupa. Generalnie to naprawdę moja pięta achillesowa.
justa o to nie to samo z tym prawej jazdy, ja nie jeżdżę w ogóle a to zasadnicza różnica
jedyneczka Fajnie, że z dzidzią wszystko ok
agatha fajnie że twój dzidziuś tak daje czadu, no niech wie mamusia, że rośnie :-)
atabe tak to chyba jest z tymi kilogramami, po prostu przyzwyczaiłyśmy się do wizerunku nas samych "jakichś tam", ja z kolei jak widzę młode dziewczyny ładnie ubrane zadbane to jakoś wyglądam przy nich jak szara kaczka, ale pocieszam się, że we czwartek pójdę do fryzjera, potem przejrzę szafę zobaczę co i jak mogę ubierać i pomyślę o kolorach, bo te szarości mnie dobiją. Może też spróbuj...
Co do przytulania mam tak samo, mam jakąś barierę i się boję
mammi fajnie że się uspokoiłaś mierząc tym detektorem, a kupiłaś go przez allegro czy normalnie w sklepie?
gaja nie daj się i ganiaj chłopa nawet i kilka razy, ja też czasem muszę mojemu kilka razy powiedzieć, ale najważniejsze by nie robić nic za niego (choć mnie wyrywa i już sama bym to zrobiła), ale jestem twarda - skutkuje
vanilka jak lubisz pomidorki to kupuj te cherry ja się nimi objadam teraz
louise ja ciągle siedzę na leroy i przejrzałam koło 5000 zdjęć innych osób c do wanny z prysznicem, ja mam skosy i wanna będzie, ale prysznic musi być oddzielny, a teraz jest dużo takich zabudów do wanny, naprawdę fajne
mruczka twoja dieta jest całkiem fajna, moja koleżanka w ciąży zrobiła test glukozę wyszła źle i teraz naprawdę się męczy biedna dietą, ale jaką, wyobraźcie sobie miała cukier na diecie np.65 a jak zjadła plasterek sera żółtego 95
asieńka fajnie, że z dzidzią wszystko dobrze
Różne tematy:
mierzenie ja się nie będę mierzyć bo godzina już późna, a nie wiem ile mierzyłam po ciąży. Ostatnio pisałam, że mam -2kg na wadze, ale spieszę donieść że to juz nieaktualne, bo zaczynam przybierać i nabierać, poza tym robię się kaczucha. A co do wzrostu to wy naprawdę wysokie jesteście ja mam 168
ssanie odczuwam najbardziej koło północy czyli "wieczorową porą"
buty ja bardzo lubię buty na obcasie, ale w ciąży śmigam na płaszczakach, bo głównie dlatego, że boję się poślizgnąć, a druga rzecz, na dalszą trasę (czytaj spacer/chodzenie dłuższe niż 20min) noga mi się męczy

Dziewczyny u mnie nadal rodzinka, wszyscy śpią ja przy komie, a M przy drugim. Miło jak cały dzień jest z kim pogadać, ale trochę zmęczona jestem, krzyż mnie boli od chodzenia. Ale teraz news dziewczyny byłam na zakupach -polecam mother care są niezłe promocje. Kupiłam spodnie na lato takie płócienne za 49zł, bluzkę 49zł i rybaczki jeansowe 49zł, poza tym w orseyu kupiłam bluzkę za 39zł, także trochę uzupełniam garderobę, bo jednak ceny "normalne" są porażające.
Pozdrawiam, odezwę się pewnie w środę
 
cześć dziewczynki :rofl2:
Postanowiłam was poczytać jak tak od dwóch godzin nie mogę spać :confused2: Fasolką mi smaka nie narobiłyście co prawda, ale muszę coś zjeść :tak: bananka?

Mruczka- że niby masz 5kg do przodu i się odchudzasz?- ja na bank mam więcej ale jeszcze o odchudzaniu nie myślałam :-p A Asieńka mówiąc żebyśmy się nie martwiły wagą chyba nie wie o czym pisze, no lae jak schudłaś dziewczyno?- "ten z pełnym brzuchem głodnego nie zrozumie" jak mawia przysłowie :-p Zobaczymy co powiesz jak będziesz miała na plusie te nasze 5kg :-p

Perla- Ty szczęściaro jenda! TULIPANYYYY :szok: Kiedy ja ostatnio kwiaty dostałam chlip chlip ;-) A ciasto się udało- taka... babka :-D Ale do mleka w sam raz. Ale pomyślałam że jakby tak zrobić masę śmietanowo- truskawkową i dodać galaretkę- byłoby smaczniejsze :tak: Byle więcej kalorii :-p:sorry:

Asieńka, szkoda że płci nie dojrzałaś, ale ważne że wszystko ok :tak: Choć ja bym chyba załamana była jakbym na połówkowym płci nie oblukała, bo mój gin ma kiepski USG i musiałabym czekać do 37tyg- czyli końca czerwca! :eek:

Tiffi- ja właśnie też mam straszny lęk przed autkiem, boję się że z drogi wypadnę :cool: I chyba śmignę do mathercare skoro takie rzeczy można nabyć :tak:

Malewa- mam nadzieję że biznes kwitnie i niedługo na tyle sam zacznie się kręcić że częściej do nas zajrzysz :tak:

To co... zjem coś chyba, bo maleństwo się zaczęło domagać (o tej porze?!) porobię kilka kółek po salonie i może zmęczona (jak chomik po kołowrotku) usnę... Mam nadzieję ze to tylko jednorazowy eksces i nie powtórzy się dwu-miesięczna bezsenność z I trymestru :(
 
Ostatnia edycja:
O... widzę że jeszcze nikt nie zaglądał...
Ja na chwilkę, bo prawdopodobnie zniknę na kilka dni (jak M poukłada spotkania w Wielkopolsce jedziemy do mojej siostry) więc życzę wam samych przyjemności :tak:
 
Witam:happy:

emih choć będzie nam smutno bez Ciebie:-( będziemy czekać z nadzieją na szybki powrót:tak: Wypocznij sobie kochana.Miłego wyjazdu;-)

Resztę dopiszę za chwilkę;-)
 
ja dziś idę do gin, bo w niedzielę znowu miałąm napad bólu nerki i skrzepik krwi w moczu:-( a urolog nic sobie z tego nie robi-ostatnia nadzieja w mojej gin:-(
 
heloł laski :-):-):-)
wstalam i jakos mi niedobrze....brrrr.
samoopalacz zadzialal. hura!!!!! juz nie wygladam jak smierc na urlopie. dzis powtorka a potem przerwa 3dniowa. fajny jest. nawet nie taki tragiczny kolor wyszedl-cos jak po solarium :tak: remont juz wiem ze na 100% od przyszlego tygodnia, wiec moze sie zdarzyc ze dopiero za miesiac do was zajrze. albo czasami na krotko jak gdzies bede. dzis dzwonie do gina zapytac jak z tym kotem, wiec wszystko sie wyjasni

jedyneczka, mruczka ja tez juz od 2 miesiecy jem tylko i wylacznie ciemny chlebus. ale i tak jem makaron i maczne rzeczy wiec troche tej bialej maki sie spozywa. o cukrze nie wspominajac :-(

perla, rusalka ale z was wysokie dziewczyny :-) moglybyscie modelkami byc

perla gratuluje udanego "polowu" fotelikowego :-). faktycznie tanio jak barszcz

malewa witaj!!! dobrze wiedziec ze u Ciebie wszystko ok. fajnie ze sie odezwalas :-):tak::tak::tak:

asienka
to fajnie ze z dzidziolkiem ok. wiecie co teraz nie jest ani tydzin chlopco ani dziewczynek tylko tydzien wstydliwego bobasa :-D:-D:-D

tiffi oj widze kochana ze teraz masz bardzo rozrywkowy tydzien. budowa, goscie zakupy...dobrze tak czasem pozyc na wyzszych obrotach bo czujemy sie jak przed ciaza. byle nie przesadzic :tak:

emih ales Ty bladym switem wstala...:szok::szok::szok: smutno tu bedzie bez Ciebie jak wyjedziesz :-( ale odpocznij sobie i korzystaj z milego towarzystwa :tak:

olyv powodzenia na wizycie
 
Dziewczyny ja chyba wczoraj poczułam takie mocniejsze pukanio-kopniaczki dzidzi bo jak przyłożyłam rekę w to miejsce to czułam pod ręką to pukanie więc to chyba nie jelita :)Mam nadzieję,że to dzidzia !!
Ja dopiero wstałam i nadal spać mi się chce-dzisiaj jedziemy na małe zakupy a tak to dzien jak zawsze.
Powodzenie na wizytach dziewczyny.Ewcik mam nadzieję ,że z nerką się coś wyjaśni i będzie dobrze.
Emih miłego wyjazdu -będzie Ciebie brakowało.
A co do butów to muszę pomyśleć nad jakimiś wygodnymi na wiosnę-ecco albo kazar czy coś w tym stylu, bo adidasy mam,ale za bardzo nie lubię w nich chodzić.Po domu chodzę w Crocsach-wiem, wiem okropne ,ale powiem wam że wygodniejszych butów nigdy nie miałam-nawet mnie mniej kręgosłup w nich mniej boli,latem też będe w nich biegać po dworze :)Więc polecam,ale tylko oryginalne-czasami można tanio dostać na allegro czy gdzie indziej ,a jednak w ciazy ważna jest wygoda ;))
 
reklama
madzik super te buty :tak::tak::tak: wygladaja na bardzo wygodne a i z opisow chyba sa fajne. nie slyszalam o nich wczesniej szczerze mowiac, ale chyba sobie tez sprawie takie :tak:
 
Do góry