reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

No to ja też będe piła to wapno :)
Atabe niezła mieszanka ogórki i kakao hihihi
Ja mam dzisiaj kapuśniak -w ciązy to bym mogła tylko zupy jeść , tak mi smakują :)
 
reklama
jedyneczka ten sklep jest w samym centrum na patelni, tak jak jest apteka centralna, taka duża to trochę wcześniej wchodzi się w bramę i na samym końcu podwórza taki malutki sklepik, ale ciuszków jest dużo:-)
 
Witam się i ja poweekendowo:tak: Co za zmiany na forum...jak na razie to mi się nie podoba:-( no ale trzeba będzie się przyzwyczaić.
Weekend praktycznie poza domem więc czasu na forum nie było. I jakaś taka zmarnowana się czuje, żeby tylko jakieś choróbsko się nie przyplątało:no: U nas też wichura i tak szaro smutno:-(
Idę was poczytać, mam nadzieje, że synek jeszcze pośpi i da mamie chwile na forum:tak:
Miłego dnia.
 
jedyneczko tak tak slub w kwietniu ale tylko cywilny i w gronie najblizszych taka mala i skromna uroczystosc!!
a sukienke kupilam z linku ktory emih mi polecila:)
 
kobietki, ja mam dziś wizytę u dentysty- rozumiem, że o znieczuleniu mogę zapomnieć? :baffled:

No co ty :) Ja byłam w sobotę, zaleczyłam dwa ubytki i zdjęła mi kamień. Znieczulenie może być, oby bez adrenaliny (uprzedź, ze jesteś w ciaży). Moja dentystka poszłą nawet jeszcze dalej i dała mi takie znieczulenie miejscowe w psikaczu, działą rewelacyjnie a nic do dzidzi nie przenika :)
 
sorki ze jeden pod drugim ale juz myslałam ze znów nie wejdzie,witam sie w koncu po wielu próbach bo wiązance co do zman to moze lepiej nie bede mówic.ide Was poczytac bo nie wiem o co kaman
 
dziewczyny znikam na reszte dnia wybieram sie ze znajomymi na babskie zakupy:-)
do napisania wieczorem:-)
 
reklama
Do góry