reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

tiffi - gratuluje córci:-). Jeśli chodzi o włosy, to mi rosną zdecydowanie szybciej, na brzuchu niestety też:szok:

aneta_h - jeśli chodzi o krwawienie z nosa, cały czas lekko krwawię i mam katar . To podobno normalne w ciąży, więc sie nie martwię. Rozluźniają się ściany naczynek, czego skutkiem jest plamienie;-)

kama - to gratuluje planów małżeńskich:-). Zazdroszczę Ci dziś zakupów, bo ja kibluje wpracy, pochwal się co kupiłaś;-).
 
reklama
Kasik1106 ja tez mam katar cały czas i od czasu do czasu krew mi się puści z nosa-czytałam że dużo kobiet na to w ciązy narzeka.Łykam na to Rutinoscorbin bo też własnie popękały mi naczynka na nogach inei wygląda to ładnie-no ale co zrobić :(((
Ja też mam taki meszek na brzuchu :(((
 
kropa, tiffi gratuluje udanych wizyt

tiffi super!!! dziewczynka!!! tak coś przeczuwałam ze u Ciebie bedzie dziewczynka, a tu masz tą liste imion :)
Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki

Ashika aż tak masz z tą kwią? ojej to Ci współczuję z tymi omdleniami,a z tymi tamponami w ciemno i trzymaniem się kurczowo umywalki...dobre

O dziękuję ci bardzo, o tą listę mi chodziło.

atabe z tymi imionami to porblem, bo od zawsze mieliśmy mieć Zuzię, ale bardzo dużo tych Zuź jest, tylko, że ja z moją mamą w 2003r tak sobie ustaliłyśmy. Podobają nam się jeszcze takie:
Zuzanna, Kornelia, Antonina, Konstancja (ale tego nie będzie, tylko tak mówiliśmy, ze ładnie brzmi)
emih co do tamponu to chodzi o to, by te wszystkie śluzy i inne patałachy nie wpadały, bo zaburzają wynik
ewcik ja jadłam grzybki w occie, to tak samo jak papryka, ogórki w occie itp
dzamena sprawdź przez jaką wyszukiwarkę wchodzisz na BB, bo ta nowa stronka działa lepiej w nowszych wyszukiwarkach np. Mozilla, ja takiej używam i chodzi bezbłędnie
kasik kurcze no właśnie te włosy brrrr

Idę zjeść obiad, dziś pomidorowa, wcześniej wtrąbiłam sałatkę owocową z bitą śmietaną, ale córunia domaga się czegoś konkretniejszego
 
dziewczyny zapytam was o coś, bo nie daj mi to spokoju- chodzi mi o imie dla dziecka, czy kierujecie się tym, czy imie jest popularne? mnie najbardziej podoba się imie Lenka, ale wiem, ze jest teraz dość modne i nie wiem czy nie "skrzywdze" dziecka tym, ze będzie mialo takie imie jak np.kilka innych dziewczynek w szkole...może to wyda wam się głupie, ale mi to chodzi cały czas po głowie...
 
kasik to dobrze opatrzność czuwała i że wam się nic nie stało.Przy przeglądaniu ciuszków się na pewno zrelaksujesz toż to sama przyjemność;-)

kropa to gratulacje połówkowego i dobrze że wsio oki:happy:

tiffi gratuluje córci i powiem Ci że tak mi coś na córeczke właśnie "wyglądałaś":-)to teraz imię (widzę że link już masz od anetki ) i szaleństwo ubranek:tak:Ja profilaktycznie żurawinę wcinam na drogi moczowe - można w ciązy.N brzuchu też mam meszek, M stwierdził że pewnie był zawsze ale teraz jest bardziej wyeksponowany na takim sterczuchu:-p

ewcik znieczulenie można miejscowe, pytałam gina, nie szkodzi dzidzi , bardziej już stres że zaboli.Ja mam za każdym razem, dentka pewnie wie jakie ma podać.

ashika no mnie ciarki przechodzą na samą myśl o ukladaniu w szafie brrrr:-pA jak mi zahaczy pazur o coś to już masakra:szok:więc przyznam bez bicia że czasem po otwarciu szafy ubrania same do mnie wychodzą:-D

madzik własnie wczoraj wyczytałam że często u kobiet w ciąży się alergia nasila a czasem pojawia gdy wcześniej nie było, bardzo sporadycznie że się zmniejsza ale nas to widać nie dotyczy:no:wapno piję tylko. Ponoć lekarz przepisuje leki czasem ale tylko przy ciężkiej alergi z dusznościami jak przy astmie.A pierwsze kwitnienia właśnie wyczytałam od lutego a wcześniej myślałam że tak kwiecień najwcześniej:confused:Najgożej że człowiek zrobi ten make-up na wyjście a za chwilę już kinol czerwony:-p

justaa dzięki za namiar:tak:

cześć dzamena;-)

Lecę do biedrony.
 
Atebe -nasza będzie Julka ,a to tez bardzo popularne.Krzywdy dziecku nie zrobisz-ja byłam jedną z 6 Magd w klasie w liceum i jakoś nie plakałam nad tym:-)
 
dziewczyny zapytam was o coś, bo nie daj mi to spokoju- chodzi mi o imie dla dziecka, czy kierujecie się tym, czy imie jest popularne? mnie najbardziej podoba się imie Lenka, ale wiem, ze jest teraz dość modne i nie wiem czy nie "skrzywdze" dziecka tym, ze będzie mialo takie imie jak np.kilka innych dziewczynek w szkole...może to wyda wam się głupie, ale mi to chodzi cały czas po głowie...

atabe - Twoje pytanie na pewno nie jest głupie. Jeśli chodzi o imię, to ja kieruję sie tym żeby podobało sie zarazam mnie i mojemu M. A z tym jest problem, mamy zypełnie inne typy. Jedynym wspólnym kompromisem., tzn. imie nie jest naszym bestselerem, ale podoba nam sie obojgu jest Janek. I chyba tak zostanie. Jest to popularne imie, ale co z tego. Wazne żeby go nie ośmieszało i fajnie brzmiało zarówno w dzieciństwie jak i w zyciu dorosłym.:-) Lenka brzmi bardzo ładnie w każdym wieku, a jeśli podoba sie Wam obojgu, to nie macie się co zastanawiać.;-)
 
My chcielibyśmy uniknąć sytuacji, że nie będzie można zawołać dziecka z piaskownicy, bo przybiegną wszystkie :) Radek lub Eryk to teraz mało popularne, a między nimi się wahamy :)
A z tym meszkiem na brzuchu, to kurczę, myślałam, że to tylko ja tak mam... Na szczęście moje jaśniutkie bialutkie, ale jakieś takie długie się robią :(
 
Atabe - dla mnie też jest najważniejsze, żeby imię podobało się i M i mnie... Od kiedy ludzie dowiedzieli się, że nazwiemy córę Nina, to się pytają jakie jest pełne imię, a mój ojciec ostatnio na gg wyjechał z tekstem:" kto wymyślił takie imię dla mojej wnuczki" :baffled:
Oni sami wymyślili bratu imię Oskar a mnie Karolina i wtedy to nie były takie oklepane, więc nazwę dziecko tak jak będę chciała. Wiem, że to imię nie będzie w żaden sposób hańbiące ;-)
 
reklama
jesli podoba Wam sie imie to ja bym tak dała a poza tym nie wydaje mi sie by lenka było az tak bardzo popularne,u mnie np chetnie bym dała Radosław bo bardzo mi sie podoba ale bedzie Maksymilian a dlatego ze Mój szanowny M ma na imie Radzio wiec maks zostanie.tez jest raczej popularne ale ja na to akurat nie patryłam poprostu obojgu sie nam podoba.nie nasmiewając sie z innych dobre to ze chcecie dac Lenka a nie np Kara bo u mojego syna w klasie jest taka dziewczynka która ma tak na imie ,moim zdaniem rodzice ją skrzywdzili
 
Do góry