reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

[paznokcie juz zrobione prawie przyciete skorki przypilowane i wypolerowane teraz lakier ale zastanawiam sie czy francuski czy raczej bezbarwnym pociagnac ???
Ashika uzyj czerwonego do tego czerwona satynowa pizamka kto powiedzial ze kobieta na porodowce nie moze sexownie wygladac :)
A co do bólu zawsze jak mnie cos boli to staram sie to przespac pewnie tym razem sie nie uda usnac chociaz porod porodowi nie rowny :-D
 
reklama
Przede wszystkim gatulacje dla dzisiaj rozpakowanych!:-)
Ja dopiero jem obiad, czasu mało...
madzik - jeśli chodzi o kolki, współczuj e, też to przerabiałam. U nas początkowo pomagała mokra pieluszka kładziona na brzuszku i dogrzewana sud]szarką. Oprocz tego odgłos suszarki świetnie uspakaja dzieci. Ale teraz jade na kroplach SAB Simplex - REWELACJA! kolki ustąpiły i nie ma problemu. Warto spróbować, dzieciątko sie nie męczy, a Ty razem z nim.:-)
 
Ashika uzyj czerwonego do tego czerwona satynowa pizamka kto powiedzial ze kobieta na porodowce nie moze sexownie wygladac :)
A co do bólu zawsze jak mnie cos boli to staram sie to przespac pewnie tym razem sie nie uda usnac chociaz porod porodowi nie rowny :-D

:-D:-D:-D:-D to by sie dopeiro m zaczal zastanawiac co mi tak spieszno na ta porodowke :-D:-D:-D "stopki" mam na czerwono raczki juz frencz zeby czysto i schuldnie bylo ;-) jak na strasza pania przystalo bo mi tam ostatnio pielegnairka wyleciala z tekstem "niech sie pani nie dziwi mloda to pani juz nie jest":szok:

ale cisza znowu tutaj pewnie ok 22 sie rozkrecicie jak wczoraj ;-) ja czekam na m i olejek ale zaczynam miec watpliwosci :zawstydzona/y:
 
no witka ;-)
ja po wizycie.
czyli wychodzi na to że wpadłam się dziś zameldować i nie wiem kiedy wrócę :-)
jutro na 8-ma rano muszę być w szpitalu.na czczo porobią mi badania i inne szmery bajery...i w czwartek przyjedzie mój gin na CC.
jeszcze nie wiem o której godzinie??? ale pewnie jak sie wyśpi i zje śniadanie :-D:-D:-D
no nic...
mam totalny mętlik w głowie...
co jeszcze dopakować i co brak -co potrzebne a co nie......
zatem laseczki trzymajcie kciuki.
ja tez za Was trzymam..:tak:;-)
 
hej..
Nie pisałam chyba od niedzieli... Nie miała weny i siły siedzieć przed kompem zbyt długo, ale podczytywałam Was na komórce:cool2:
Dziewczyny co to może być... od tygodnia wieczorem łapią mnie bóle w kroczu :baffled::confused: kłucia okrutnie bolące, aż mnie zgina w pół... dosłownie czuję swoją szyjkę macicy, tak jakby się napinała i odczucie przy tym nagłym kłuciu jest takie jakby miało mi coś tam pęknąć... :errr: czy to może być skracanie się szyjki? albo rozwieranie? w piątek idę do ginekologa i się zapytam ale do tej pory będzie mnie to trapić :confused: Poza tym dochodzą do tego bóle miesiączkowe sięgające czasem aż do lędźwiowego odcinka kręgosłupa... :-( boli...:unsure:


Gratuluję świeżo upieczonym mamusiom !!! Louise dla mnie wygrała :-D nie spodziewałam się że tak nagle wyskoczy z porodem... :-p

Kasik1106
Oprocz tego odgłos suszarki świetnie uspakaja dzieci.
racja, a także odkręcony kran i lejąca się woda, uspokoi dzidzię nawet jeśli zanosi się od płaczu :-) bo te dźwięki szumu słyszała w brzusiu u mamusi gdzie było bardzo bezpiecznie ;-)

Niunia456
A co do bólu zawsze jak mnie cos boli to staram sie to przespac pewnie tym razem sie nie uda usnac chociaz porod porodowi nie rowny
pamiętam że gdy rodziłam mojego aniołka Martusię to z 13 h porodu przespałam bardzo dużo!! sen łagodził skurcze... teraz jeśli mi na to pozwolą też chcę troszkę podsypiać :-) szcvzególnie że skurcz działa na mnie... nasennie! :-p

Ashika ja też właśnie robiłam pedicure :-p ale jeszcze nie wiem czy i jak malować :-D

a to co przeczytałam dziś rano A-Asiu
ale numer... o 2 odeszły mi wody... dzwoniłam na IP i kazali przyjechać dopiero ok 7-8 bo na razie nie mam skurczy
to mnie po prostu zszokowało !!! :szok::szok::szok::baffled: jak mogli kazać ci czekać? taki przykład- moja teściowa poszła do szpitala z... "brakiem skurczy"!! po prostu 2 tyg po terminie. nic jej niby nie było. a jak sprawdzili to okazało się że tu skurcz za skurczem i pełne rozwarcie... a ona nic, zero bólu !! :szok::confused: no i sączyły jej się do tego wody :nerd: a ona mówi że mogla by tak chodzic jeszcze ze 2 tyg :-p masakra a tobie kazali czekać :no:

nie odpiszę wszystkim bo ledwo siedzę :no: napiszcie mi proszę co nieco na temat tych moich bóli :-(
 
Butterfly tez mam podobne bole i nie tylko w nocy dzis mialam pol dnia bole jak na okres ciagniecie i okropne kłocie ale dzis rodzic nie moge bo sie obzarlam na maxa i moglo by sie to zle skonczyc na porodowce musieli by wezwac specjalna ekipe sprzatajaca :-D:-D sorry za bezposredniosc bo moglam kogos obrzydzic :D
 
dzamena najzwyklej w swiecie zaczynam sie bac :-:)zawstydzona/y:

ale nici z moich planow bo zaczelo mnie tak napier..... ze ledwo sie na nogach trzymam :-( ide bo nie da sie siedziec chodzic ani lezec tez nie :-(
 
reklama
Ashika, dzamena jak wam przepis na poród się sprawdzi to jutro i ja spróbuję:tak:
Buterfly to pewnie objawy zbliżającego się porodu

A ja pospałam 2 godzinki teraz wypilam kawkę, nadrobię wątki na bb i może też zabiorę się za upiększanie siebie a co:-) manicure, pedicure i golarka w ruch:-D


 
Do góry