eijf
Fanka BB :)
joaszka-a o taki wzielam http://www.bartsmit.com/teletubbies-leercomputer glupio w zasadzie ze nie ponaciskalam ale mala wtedy chora byla, z rozpedu wzielam tez dlatego ze przeceniony 

Ostatnia edycja:
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.

nie zawsze jest tak ze te tansze zabawki sa beNie wiem tez jak wasze dzieci ale powiem wam ze mnie od dawna dziwi ze mala jakos ladnie sie ze wszystkimi obchodzi i moge jej zaufac w wiekszosci przypadkow.Ona nigdy nie rzuca zabawkami,nie tlucze,nie skacze po nich.ogolnie bawi sie spokojnie i np buduje wieze ale ich nie rozwala tylko np rozklada z powrotem klocek po klocku;nigdy nie podarla mi zadnej ksiazki ale kartkuje (takze te bez obrazkow,dla doroslych).Nie lamie,nie wygina itd.Jesli cos popsula to raczej przez przypadek.
