reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Witajcie mamuśki:-) ja jestem czerwcówka 2010 tzn mam termin wg OM 22.06
wg USG na 28 .06 tak że wpadłam sie przywitac bo może i mnie w lipcu wziąsc dopiero;-)
 
czy wy też macie ciągłe ssanie wżołądku?:eek: ja ciągle jestem głodna....

Oj mam to samo, ale jak z tym walczyc:-(trzeba się wziąść za siebie:-)i ograniczyc troszkę:-)

ale zescie nastukaly!
a propos wymiarow to ja mam tyle wzrostu co Agatha czyli 177cm, w biodrach 101cm, a w cyckach to chyba niewiele sie zmienilo bo jeszcze mleczna jestem :-D
ale kupilismy juz dzis puche mleka sztucznego i niedlugo odstawiamy od cyca...
bylismy u lekarza, osluchal Krisa i diagnoza: zdrowy! kamien z serca... :tak:
dostalam dzis bez okazji bukiet tulipanow :-) pewnie M na cos liczy :-D
Emih a jak te ciasto jogurtowe?
Vanilka, Atabe chyba juz lepiej humorki...

Oj tam odrazu liczy na coś:-)a moze to tak całkiem bezinteresownie poprostu z miłości:-)
 
no to został jeden garnek ogórkowej:cool2:
bylam w sklepie i kupiłam body z napisem-kocham mojego tatę, pewnie jak ubiore w to małą to się M rozpłynie:-p
ale tak mi się pić chce jakbym była na kacu...pije i pije:tak:
Mruczka ale za tą diete to Cię podziwiam:tak: ja bym nie miala takiego zaparcia i pewnie po dniu wcinałabym wszystko co niezdrowe:zawstydzona/y:
 
witam sie:tak:

dzis caly dzien przelezalam w lozku...czulam sie fatalnie...za oknem leje i mnie jakies doliny dopadly...moglabym wszystkie ciazowe narzekania spisac- bo mnie dzis one dotyczyly!:zawstydzona/y:

co do wzrostu- to ja tez z wysokich 177/8cm...reszty wymiarow nie znam..ale skora zaczyna swedziec...czuje, ze rosne w szerz:eek:

co do jedzenia..ja jem tylko i wyl. razowy chleb, malo slodyczy(bo nie przepadam) i generalnie duza wage przykladam do tego co jem..takie moje spaczenie:sorry:
ostatnio zajadam sie szpinakiem i fasolka szparagowa...mniam!..na rozne sposoby;-)

zazdroszcze wizyt u gina...ja odliczam do 24....:rofl2:
 
Wpadlam tu jeszcze bo moj syn sie bawi i nie mysli o spaniu :cool:
Po kapieli jestesmy obaj wiec moze zaraz go sen wezmie :happy:

atabe dziwisz sie,ze Cie suszy :-Dzjadlas garnek ogorkowej a one maja w sobie tony soli ,a po soli wiadomo pic sie chce :happy:

jedyneczka hehe wkoncu wisnie przeszly :happy:ciekawe kiedy znowu Cie najdzie .

Rusalka ja od kilku lat jem tylko razowy ..lubie bardzo :tak:
 
reklama
Rusałka co to za doły:cool: Jutro nowy dzień- na pewno będzie lepiej:tak:
Ja się już żegnam-jutro przychodzi siostra, więc będę dopiero wieczorem.
Miłego wieczoru i spokojnej nocki:-)
 
Do góry