reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

hej!melduje ze zyje i jakos weny do pisania mi brak!!
poczytalam po lebkach wybaczcie:sorry:

emih kochana zycze ci wszystkiego tego czego inni ci juz zyczyli tylko razy 100!!!
duzo zdrowka,wytrwalosci i szczesliwego rozwiazania!!!


perla fajnie ze jestes spowrotem wczoraj o tobie myslalam:tak:
 
reklama
dZIĘKI dziewczyny.No faktycznie chyba nie pojade na to wesele. Z tą kuzynką to taki średni kontakt, widzimy sie bardzo rzadko i piszemy tez rzadko.Ciotka tyle samo km przecheła na moje wesele ale to było 2,5 miesiąca przed terminem.
Jutro mam wizyte to pogadam z ginką.
 
Atabe dzwoń do gina-bo to moze być cos z nerkami jak to białko nie zmniejsza się.Powinien zlecić Ci więcej badan np:kreatynina, mocznik .Ja jak mojemu wspomniałam ,że kiedyś miałam bialko w moczu to mi zlecił wlasnie kreatynine-to jest z krwi i ocenia jak dzialają nerki.W ciąży mam super mocz ,a widzę ze moj wolał sprawdzić tą kreatyninę.
 
Witajcie kochane!:-)

Czytam Was od rana z przerwami, bo cały czas ktoś do mnie dzwoni lub wpada. Ale u mnie humor dzis wysmienity. Wczorak pojechaliśmy obejrzeć rzeczy dla maluch ado sklepu i skończyło się na tym, że kupiliśmy wózek (w końcu jumper x) zielony z fotelikiem, łóżeczko, materac, pościel, moskitierę ze stojakiem do łóżeczka i inne pierdołki typu rożek, butelki, pieluchy tetrowe, itp.:-) Mój tata podjął się pomalowania pokoju, bo fachowców przed komuniami w maju nie możemy znaleść. We wtorek ma przyjsć...;-) Wreszcie coś ruszyło i humor od razu lepszy.:-D
I jeszcze dzwoniłam do położnej - już sobie zarezerwowałam (docelowa na urlopie w tym czasie i dała mi nr do swojej koleżanki). Koleżanka telefonicznie wydaje mi sie nawet milsza. Mamy sie spotkać po 10 maja.
A... i wybraliśmy imię - będzie Bartuś (Bartosz, nie Bartłomiej).:tak:
louise - ja też wczoraj pokłóciłam się z moim M. i to strasznie o głupoty leżłąm sama w pokoju i ryczałam ( jego wyrzuciłam 2 razy). Żaliłam się tylko mojemu maluchowi. Wieczór się pogodziliśmy. To chyba te zmiany nastrojów powróciły, o których pisała emih.:tak:
magdzia - współóczuję doznań chorobowych, to pewnie po tym femintalu, koleżanka też go bierze i tak samo się czuje...:eek:
miluszka - witaj w krainie zdołowanych, ale na szczęście dla mnie już nie dziś, nastroje minęły wraz z zakupami i odejściem nudy...:-)
gaja - ja miałam iść na wesele 8 maja, ale odpuściłąm ze względu na moje zdrowie, a to tylko 150 km ode mnie. Jak nie czujesz się na siłąch daj sobie spokój, Ty i dzidziuś jesteście teraz najważniejsi. Rodzina (normalna) zrozumie.:tak:
mruczka - trzymam kciuki za usg serduszka;-)
tiffi - ja wczoraj właśnie kupiłam tą butelkę dr brows, pani mi ją poleciła na pierwszą butelkę, mówiła że to teraz hicior i rzeczywiście się sprawdza, kosztowałą ok 30 zł.:-)
atabe - biedactwo Ty moje z tymi wynikami i białkiem. Musi się wreszcie coś poprawić...:tak:
emih - a dla Ciebie najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrówka i szczęćcia, oraz mnie nerwów, buziaki ode mnie i Bartusia! :-)

A to tak troszkę symbolicznie, ten słonik to oczywiście ja...
top.jpg
 
perla - mnie w UK polozna badala i pobierala probke do cytologii jak zaczelam krwawi na tabletkach antykoncepcyjnych. Pogadaj z nia, ze sie martwisz i czy moze sprawdzic! Choc dlugosci szyjki przeciez Ci nie zmierzy tym sposobem, jedynie jakosc tej szyjki i czy jest zamknieta, ale zawsze cos, albo popros o USG szyjki!
atabe - cholerka jasna, dzwon do tego gina! To juz przestaje byc zabawne nic Ci nie pomagaja te srodki,a faktycznie na nerki moze Ci juz rzucac, chyba juzze 3 tygodnie masz to bialko, nie? daj znac co powiedzial!!?? a Cie tam piecze w ogole, jak sie czujesz ogolnie?
tiffi - moja kolezanka miala kolki u synka i tez z buteleczkami kombinowala, stanela na avencie, ale to tez zalezy od dziecka. Dlatego ja nie kupuje zestawow tylko pojedyncze sztuki by wyprobowac, moja kolezanka wszystko w Tomme Tippe miala, a synek wolal smoczek z kiosku za 2 zl, butelke aventa i inne tam takie :)
kasik - u mnie tez juz lepiej, ale tak jak Ty czytalam od paru dni dziewczyny, ale sie nie udzielalam, bo nastroj mialam podly!! Ciesze sie, ze u Ciebie tez ok, gratuluje wozeczka, fajnie, ze i Ty mas zto z glowy, a Twoj tata do nas by sie nie przejchala odmalowac? :p Bartus - super :)
mruczka - powodzonka na USG serduszka

ja wlasnie zamowilam pizze, taka mnie naszla chetka, a gotowac mi sie nie chce! wydam wiec ostatnie grosze na swoim koncie na pizze :]
 
Ostatnia edycja:
tiffi- jesli do tych plytek dochodzi duzo decorow to sie nie dziwie ;p bo to niestety jest cenowo drugie tyle co na plytki wydasz

chyba ze mowisz o samej zaplacie dla osoby wykonujacej ;p ja mialam o tyle dobrze ze lazienke wyklejalam razem z tata , a kuchnie robila bratowa M , pieknie wyszlo i duzo kaski zaoszczedzonej :)
 
Ostatnia edycja:
kasik jaka radością tchnie twój post i bardzo dobrze:tak:bo te nastroje to zauważam faktycznie nam wracaja z początków, sama nie wiem o co na co a nerw mnie zjada:-(

A do mnie miała baba od okien dzwoni c i nic:wściekła/y:k....wa ja nie rozumiem, przecież najwazniejsze to zadzwonić z jakakolwiek wiadomością, przynajmniej ja tak robię w mojej pracy aby klient miał swiadomość że dbam o niego i pilnuje sprawy a juz jak mówię zadzwonie np. 12 maja to choćby się paliło waliło ja dzwonie:wściekła/y:a ta obiecuje a ani razu nie zadzwoniła menda jedna:wściekła/y:najgorsze że była bardzo miła i głupio mi ja zjechac ale dziś nie wytrzymam czuje. M mówi że zadzwoni ale tak bez przekonania a powinien on i ją zjechać, czemu ja się mam denerwować zwłaszcza że mi nie wolno:no:kuźwa, a wybierałam salon 2 tygodnie i wybrałam do d.....y widać:-pjeszcze jak mi M coś powie że to ja sobie tak wybrałam to go zaleje cementem w piwnicy:crazy::-p
 
Oj miluszka, żey mój tata był taki chętny do malowania i robótek domowych...:baffled: Chyba ruszyło go sumienie, bo my jak zykle na ostatnią chwilę i nie mogliśmy nikogo zamówić...
To jego pierwszy wnuk to chyba dlatego nam pomaluje, tylko zobaczymy co z tego wyjdzie... Bo może nadal będziemy szukać fachowców...:laugh2:
A :-)Bartuś jest chyba jedynym imieniem, które przypadło nam obojgu do gustu...

jedyneczka - a ja widzę, że Ty podzielasz mój wczorajszy nastrój. Mnie wczoraj babka z recepcji w przychodni, a Ciebie ta od okien wyprowadziła z równowagi. Patrząc na mnie jutro Ci się poprawi...:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mnie dzis w nocy podprowadzili spod domu z posesji, zza zamknietej bramz beemke, prawie nowa. Leze na nospie po calodniowym pobycie w komisariacie i nie moge uwierzyc. Co za skurwysynstwo.
 
Do góry