reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
może i ma, ale mam nadzieję, że zepsuty ten sprzęt i moja Mała jest jednak większa ;-)
a tak na serio to niektóre osoby tak mają... Babcia mojego Kuby wiedziała o mojej ciąży, zanim ja jeszcze wiedziałam...
Moja mama tez tak ma mi akurat nie powiedziala o mojej ciazy bo mieszkam w uk ale ilekroc przychodzily do mnie kolezanki mowila im ze sa w ciazy gdzie one same nie wiedzialy ponoc oczy kobiety w ciazy robia sie zaszklone a bialka wpadaja w blekit nie wiem ile w tym prawdy ale zawsze jej sie tosprawdza :)
 
ewelad ja tylko z ciekawosci pytalam bedzie ok mammi zadowolona

tweenie waga wg babki sie nie przejmuj "na oko to chlop w szpitalu umarl" co do bycia w ciazy sa takie osoby co widza ta moja koleanka co z ciezarnymi pracuje tez wiedziala, bo mowila potem ze oczy sie zmieniaja :baffled:
o widze ze niunia tez tak samo o oczach
 
jak tak gaworzycie, to może któraś zna taką szamankę, co szyjki skraca, rozwiera i skurcze niebolesne acz skuteczne wywołuje??? bo ja bym taką łyknęła:-D
 
reklama
[paznokcie juz zrobione prawie przyciete skorki przypilowane i wypolerowane teraz lakier ale zastanawiam sie czy francuski czy raczej bezbarwnym pociagnac ???
 
Do góry