reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

mada brak lub obecność mdłości nie sądze że to ma związek z płcią dziecka, czytam Wasze zapiski i powiem że ja nie miałam w pierwszej ciąży i nie mam mdłości a urodziłam córeczkę. Koleżanka w pracy mi mówiła że jej na poranne mdłości pomagała cola, piła ją na czczo i popijała do południa, spróbujcie dziewczynki może na którąś to zadziała, czytałam też że imbir pomaga na poranne nudności, głowa do góry dziewczyny przecież te mdłości miną, oby jak najszybciej, pozdrawiam
 
reklama
Po kolejnych wymiotach stwierdziłam, ze jesli choć jeden dzień jeszcze będę się tulić z Panem K , więcej niż 2 razy na dzień, dzwonię do gina i idę po receptę. Teraz oczywiście czuję się lepiej jak zawsze wkrótce po wymiotowaniu. Zjadłam tez szybko bo posiłek po, zwłaszcza zostaje w środku.
gon1a próbowałam juz wszystkiego i szczerze mówiąc nic nie daje efektów. Chyba muszę przeżyć swoje. Wazne żeby z maluchem było dobrze a resztę dam radę.
Miłych snów i mam nadzieję, ze jutro będe lepiej się czuła i posiedzę z wami.
Szczypaweczki
 
Hej dziewczyny, jakoś od kilku dni tylko was czytam. Eh mam takie dni że nie chce mi się z nikim gadać... Tak po prostu chandra mnie łapie bez powodu. Mąż się śmieje że nigdy nie wie w jakim humorze mnie zastanie za chwilę. :)

Co do tych mdłości nie wydaje mi się żeby miały coś wspólnego z płcią. Chociaż w wielu przypadkach się sprawdza, tak jak z kształtem brzucha, wyglądem pępka i innymi przesądami. To dlatego że szanse są zawsze 50/50. To tak jak mojej koleżance lekarz na usg powiedział że jest na 50 % pewny że będzie chłopak ;-):-)

Wisieńka ja mam w domu ten TORECAN w czopkach, który mi lekarz przepisał na mdłości. Teraz jednak bardzo się zmniejszyły i jeśli chcesz moge Ci wysłać, bo raczej mi się nie przydadzą.
 
a ja się tylko chciałam przywitać:-D:-D:-D:-D:-D i od pasty też mnie mdli:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) i nie wiem jak dziś wyjdę do pracy - 15 :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:chyba założę kombinezon na narty :szok::szok::szok::szok::szok::szok:całuski mamuśki
 
Dzien dobry wszystkim mamusiom!
Duzo sniegu u Was napadalo? Ogladam wiadomosci i tak mi teskno do bieli, chociaz wiem, ze ciezko w takiej ilosci sniegu normalnie funkcjonowac, podgladam wlasnie kamerke internetowa mojego Poznania i tak mi sie rzewnie robi ehh
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :-)
U mnie sniegu tyle, że aż strach. Ale przez okno ładnie wygląda , tym bardziej, że nie muszę wychodzić. Choc jak moje dziecko, jak zobaczyło zawieję śnieżną to trzy razy upewniala się , że musi do szkoły jechać ;-) Mam dla was dobrą wiadomośc za 2 tygodnie Wasze mdłości się skończą. Więc trzymajcie się cieplutko
 
Dziewczyny w pierwszej i drugiej ciąży miałam dokładnie jak nasz Wisienka. Właściwie musiałam mieć cokolwiek zawsze przy sobie na wypadek awarii z Panem K. i mam parkę, wiec to chyba nie ma znaczenia. Za to teraz mdliło mnie zalednie 3 razy i piersi tez już właściwie nie bolą i sutki też przestają. Wiec tłumaczę sobie że po tamtych przeżyciach przyszla pora na ciążę bezobjawową :) I tej myśli trzymam się kuroczowo.
W Beskidach nasypalo ok 20 cm śniegu, mąż nie pozwala mi odśnieżać - a ja tak lubię...
 
Cześć dziewczynki :)

U mnie nudności występują zazwyczaj do południa, potem już mniej, nigdy jeszcze nie wymiotowałam, choć parę razy było blisko. Niedobrze mi się robi na zapach smażenia lub czegoś tłustego. Uwielbiam za to pić soki różnego rodzaju :) Poza tym dziś rano zrobił mi się paskudny zajad w kąciku ust, smaruję to pastą i maścią cynkową.

Znacie jeszcze skuteczne sposoby na zajady? Słyszałam że są one często w ciąży.
 
hejka dziewczyny, powiedzcie czy macie juz jakies zmiany na skórze, wypryski itp.
Ja w pierwszej ciąży miałam cere super zero wyprysków, ciekawe co teraz będzie...na razie spoko
I mam jeszcze pytanko, czy już od wczesnej ciązy powinnyśmy się wystrzegać spania na plecach. Straszna męka dla mnie spać tylko na boku, wiercę się z boku na bok.
 
reklama
hejka dziewczyny, powiedzcie czy macie juz jakies zmiany na skórze, wypryski itp.
Ja w pierwszej ciąży miałam cere super zero wyprysków, ciekawe co teraz będzie...na razie spoko
I mam jeszcze pytanko, czy już od wczesnej ciązy powinnyśmy się wystrzegać spania na plecach. Straszna męka dla mnie spać tylko na boku, wiercę się z boku na bok.


ja nie mam ale zobaczymy :rofl2:
a ja tam śpię jak mi wygodnie . tylko na brzuchu nie . a na plecach nie można ???nie słyszałam :baffled:
 
Do góry