Wisienko, no ciekawe jak to bedzie, oby wszystko po Waszej mysli szlo!
Emka, nie denerwuj sie...widzisz taka ta sluzba zdrowia tutaj, traktuja cie nie za powaznie, to normalne ze chcemy wiedziec jak najwiecej - mowiam Ci ze u mnie tak samo jest...no ale coz zrobic, na pewno wszystko dobrze jest, mala rosnie i rosnie, Ty sie dobrze czujesz, nic tylko czekac na szczesliwe rozwiazanie!
Corin, super link z tymi przepisami i radami dla matek karmiacych. Tez gdzies wyczytalam ze mozna w sumie jesc wszystko tylko uwazac, no i z rozwaga. Wiec spoko dla malinek, truskaweczek itp...
No i kolejna Lipcoweczka sie pojawila!
U nas spokojnie, za tydzien mam wizyte, tez juz sie nie moge doczekac, ciekawa jestem ile N. wazy (i czy mi w ogole cos powiedza...)...