reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

A ja dziś w końcu zrobię owocki w galaretce...bo tak za mną chodzą od dawna..
A teraz zmykam na obiad do mamy..barszcz ukraiński jest (też nie pogardzę)
Do zobaczonka

em-ka ale mamy całkiem inne brzuszki, więc cm to nie jest dobry wyznacznik...ty masz taką okrągłą pileczkę, a ja taki hmmm nie wiem jaki:)
 
reklama
cześć dziewczyny,

no to nadszedł ten dzień, że tak powiem, połówkowy :)
Ale mam stresa. odebrałąm wyniki, niby niewiele, ale kilka jest poniżej normy. A taka ze mnie bohaterka, może rzeczywiście trochę za mało odpoczywam. Kurcze, teraz mam wyrzuty... już chcę byc na tej kozetce, kurcze. no ale tę godzinę wytrzymam ;)

a i wypisałam sobie pytania do gina. trochę ich mam :)
zastanawiam się nad kwestią pobrania krwi pępowinowej i czas chyba zacząć zbierać opinie. A wy co myślicie?

Jakoś mi głupio męczyć bliskich tą moją wizytą i stresem, ale was nie mam oporów :) wszak jedziemy na tym samym wózku :) nomen omen, myślę, że macie podobnie i mnie rozumiecie jak nikt inny na swiecie:) dzięki ;-)
 
ślimakowa ja tez za 2 h do ginka i zawsze mam sto pytac i polowe zapomnę.Wyniki moczu mam marne, nadal bakterie mimo antybiotyku i żuravitu hmmm.a o krwi nie myslałam ale czytałam
 
Cześć dziewczyny:)

Orchidea_, witaj kochana! Wstydliwy dzidziuś, nie pokazał co ma, ale najważniejsze, że zdrowy i pięknie rośnie, bardzo się cieszę;)

Maqnio, Pippi dziękuję:)

Wydrussia, pisz, proszę, na bieżąco jak sie czujesz po odstawieniu duphastonu, bo też się tego boję... Ale damy radę!!! :)

Wszystkim przeziębionym mamusią życzę duuuuużo duuuuużo zdrówka:)

Co do snów, to dzisiaj miałam wyjątkowo milusie, tak też śnią mi się jakieś głupoty.

U mnie dzisiaj na obiadek de volaille i sałatka z pomidorów i fety, zapraszam:)

Ślimakowa, Sestina, trzymam kciuki:)
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
psota,wydrusia ja odstawiałam luteine i sama dla siebie poszłam po 2 tyg progesteron zbadac. Na szczescie idealny byl dla II trymestru.Polecam badanie bo zawsze mniejszy stres
 
No to sestina jedziemy razem. Trzymam za Was kciuki, i za nas ;) a pyutania to sobie zapisz - ja to nawet rozważam zapisywanie odpowiedzi, na ale będzie ze mną M., on ma głowę na karku i zapamięta. W przeciwnym razie poszłabym z dyktafonem. A co do wyników, to miejmy nadzieję, że gin coś zaradzi.

Orchidea, dzięki za linka. trza zgłębić temat.
Psota, dzięki za wsparcie :)
 
ślimakowa więc życze owocnej wizyty;-) z lekka zaniżonymi wynikami się nie przejmuj..taki urok ciązy .A co do krwi pępowinowej jestem jak najbardziej TAK tylko z tego co wiem nie wszystkie szpitale sie tym zajmują a poza tym ja sie nie nadaje bo będe miała cesarke chyba,że sie myle.
 
reklama
Do góry