reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
witam wieczorowa pora
em_ka dla mnie takie twardnienie brzucha to sa skurcze, tez tak miewam chociaz teraz zadko ale sie zdarzylo, najlepsze lekarstwo to odpoczac połozyc sie bo jeszcze za wczesnie na skurcze, a jakby mimo tego sie powtarzalo to bierz nospe
 
Basieniak, nie znam się za mocno na leukocytach, ale z własnych wyników wodzę, że miesiąc temu miałam 12 a po trzech tygodniach spadło do 8,5. Dodam, że nie chorwałam w tym czasie. Pewnie takie trochę chwiejne te białaski.

Emka
, ja też czasem to taki twardy brzuch czuję, że aż mnie to neipokoi, ale zaraz w sumie mija. a brzuch mi też tak bardziej przed szereg wychodzi, żaden "z-boczek' z niego na boczku. ;0

Hanami, u nas Matylda najprawdopodobniej zostanie, choć prababcia i inna rodzina wręcz zaklina, żeby zmienić imię... no cóż, babcia ma Albina, a to chyba trochę inny kaliber...

A ja dziś po tym, jak wstałam o 2giej rano (chyba w nocy!?) miałam strasznie zajęty dzień. Począwszy od dentysty, potem praca, a potem przyjemność, tzn w Toruniu odbywa się konferencja dot. Depeche Mode, no a jako stara f-Anka nie mogłam sobie odmówić. No i wróciłam do domu po 12h i teraz już relaks w szlafroku mi pozostał :)
A i pisałałyście o piłce. Polecam!
 
Pippi no masz tak samo jak ja :-D może kiedyś uda nam sie wybrać na zakupy "dotykowe" hahahhaah własnie mój T do mnie powiedział "żabka TY mi powiedz co to są te rampersy odmiana jakaś pampersów??" hahaha kurde no i musiałam pokazac i wyjasnić ale sie usmiałam hihi Pippi dasz radę a jak nie to licz owieczki hihi slimakowa to żeś kobitko zaszalała dziś :-D Matylda ładne imie :tak:
 
reklama
Do góry