reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Emcia tulę... no co za babsko z tej Twojej teściowej. Żebyś Ty musiała malutką zostawiać w przedszkolu i się wyprowadzać, bo ona ma fanaberie. Ech...*
No, a co do tego sikania to ja też bym to skonsultowała to z lekarzem. I od razu dopajałabym wodą. Nie zaszkodzi, a może pomoże? W sumie to Nico pewnie sporo je stałych pokarmów już? Staś teraz ma zaparcia, a robił 10 kup dziennie i daję mu wodę. Tulę Kochana.

Dziewczyny, trzymajcie za nas kciuki jutro. Jedziemy na pobranie krwi i mam nadzieję, że w końcu nie będzie tej wstrętnej anemii. Staś nauczył się pić łyżeczką płyny od czasu, kiedy daję mu leki na tę przypadłość czyli od czasu, gdy skończył miesiąc!
 
Ostatnia edycja:
reklama
emka - kochana duzo sily wam zycze!! i nie zaniedbuj forum :) wyplacz sie i wyzal nam bedzie ci lepiej!
magia - &&&&&& bedzie dobrze!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Danusia współczuję katarku i nocki. U nas też dziś kiepska nocka - ja kaszel jak u gruźlika, Łukaszek też, a Staś co chwila się budził i drapał w te uczulone miejsca na buzi:no: musiało go mocno swędzieć.
 
beja - bardzo fajna ta mata, chociaz ja nie jestem zwolenniczka mat ;-) jakby mi ktos dal to bym nie pogardzla ale malemu nie kupilismy i nie kupujemy .. :p ps - czytalas "wskazowki " na dole strony? przewidziane tak jakby do 6 mc..... a to juz niedlugo..
 
reklama
miczka - no to ladnie ci pospal!! moj nie spi od 15,30 i juz mu sie zbieralo pare razy ale nie pozwolilam mu bo zaraz sie kapiemy ( dzis wczesniej bo zaraz usnie ;-) ) kiedys mi sie tak zdrzemnal wieczorkiem i pozniej bylo kiepsko..
 
Do góry