reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Paweł spotkał kolegę, ktory ma 13 miesięcznego syna i ten syn nie spał do 8 miesiaca w nocy. Dopiero jak zastosowali się do rad z książki to po 4 dniach przesypiał całe noce. Alex nie chcesz?
wisienko.. plizzz daj te rady

witam sobotnie..

Tymuś pospał do 7.30:szok: co prawda nieco się budził, ale bez tragedii.. ogólnie jestem wyspana..ale corin kawusie i kawałek konia chętnie wszamię:-D

my dziś dzień na wysokich obrotach..ale nie bedę się skarżyć..hehe..
PS. Założyłam dzisiaj swoje skórzane spodnie sprzed ciąży (rozmiar 36)i co? luz w pasie i nogach..ech.. jak ja to lubię:-)

miłego dnia
 
reklama
asica - bedzie ok.. ;-) sa szanse..
corin - dawaj te pysznosci!!!
konwalianka - zazdroszcze tego 36 !!!! ja tez juz sie mieszcze od jakiegos miesiaca we wszystko ale jeszcze nie mam tego magicznego luzu zeby mi spodnie z tylka spadaly..

uciekam kochane dzis zapowiada sie dlugi dzien, idziemy zaraz na spacerek a pozniej urodziny chrzesnicy meza :-D
 
konwalianko uuuuu, no to niezła lasencja z Ciebie!

A ja pochwalę się spaniem Stasia. Już poprzednia noc była niezła - 6 godzin snu bez pobudek. A wczoraj wieczorem zasnął o 20. Zjadł o 23 i spał do... 7.00!:-) Jak ja to lubię:-) Tylko 3 dni bez kupy.
 
Igunia też ostatnio lepiej śpi. Mimo kataru dziś obudziła się na jedzenie tylko o 24, 2 i 6 <jupi> Co prawda ja budziłam się częściej; dać smoka i jak się kręci to już sie wybudzam, ale jesteśmy na dobrej drodze :tak::-)
 
Witam;)
Wstalam pol godz temu a maly chwile przed 8;-)nam ksiazki nie potrzeba bo maly spi o 20 do 7-8 z jedna pobudka po 3 zje i zasypia;-)co do przewracania moj juz z mies moze wiecej, przewraca sie z brzucha na plecy i odwrotnie, gdy lezy na plasko podnosi sie do siadania dosc mocno lekarka mowila ze szybko pojdzie;-) nogi zalapal z 2 tyg temu. Na spacery wychpdzimy praktycznie codzien, wczoraj nie bylismy bo sypalo tak ze nic nie bylo widac ale naszczescie dzis jest ladnie i pojdzie z Ł, oby snieg juz nie padal;-)a co do obiadkow moj jadl szpinak, marchewke, ziemniaka,zupke jarzynowa, marchewkowa z ryzem i wcina obiadki z krolikiem, z cielecina tez jadl. Z deserkow, jablka, jagody, gruszki(nie lubi tak jak ja)banany,sliwki.
Corin taka fuszerke chcialabym umiec zrobic;-)
Konwalianka ja nie wchodze w swoje 36, nadal musze w 38:angry:zazdroszcze
Teska moja mama zgubila obraczke kilka mies po slubie a ta 2 ma do dzis;-)w sumie juz ponad 23 lat
Uciekam musze sie wziasc za sprzatanie i pranie...
 
my mamy chyba zalegajacy katarek, nic nie cieknie ale w nosie takie suche fluczki:tak: bylismy juz na polku, maly troche pospal, wlasnie zjedlismy cyca:tak: teraz idzie kupa:-D
a ja odgruzowuje nasza graciarnie, zeby tam sie wejsc dalo:-)

konwalianka faktycznie laska z Ciebie....36 ho ho;-)
 
Sciągnęłam od was pomysł z kalendarzem na święta i postanowiłam małej zrobić specjalne zdjęcie na miesiąc grudzień i aż wkleiłam wyniki na odpowiednim wątku:) nie mogłam się powstrzymać...
 
Witajcie kochane

u nas noc standardowo przespana , papu na spaniu o 23 i do 7 spanie , teraz znowu gwiazda spi ja ogarnełam mieszkanie pranie zrobiłam i obiad sie gotuje
Wisienko jak ja wam zazdroszcze tego spotkania udanej wizyty
Konwalianka matko jaka ty chudzina jestes jak bym swoje córki widziała, zazdroszcze ci takiej figurki

Reszte mamusiek witam
 
reklama
marzenko jak ja ci zazdroszcze ze mozesz robic wszystko a malutka taka grzeczna. ja to ledwo umyje sie, a gdzie tam sprzatanie.
Konwalianka ale laska z ciebie, 36 to ja se moge pmarzyc


o ho o wilku mowa. cale 30min spania
 
Do góry