reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane...
ja tak samo zasnac nie moglam maly lezal obok mnie a ja plakalam i myslalam jakie to zycie jest kruche...nie wyobazam sobie zostawic go:(
mysle ze pomysl z postami jest fajny.Kiedy Krzys dorosnie przeczyta jak mama czekala na niego i jak go bardzo kochala.

Julio [*] nie moge sie z tym pogodzic:(
 
reklama
Niemoge znalezsc sobie miejsca po tym co sie stalo ,mysli goni mysl:-(tez uwazam ze posty mailuj benda piekna pamiatka choodz w rzeczywistosci nic tego niezrekompensuje :-(
 
witam, nie bylo mnie chwilke,wracam,a tu taka wiadomosc...
czlowiek w takich chwilach zastanawia sie nad sensem zycia:-(tez wczoraj nie moglam znalezc sobie miejsca,tuliłam malutka i dziekowalam za kazda chwile z nia.Nocka zupelnie zarwana,malej zeby ida jak nic,jej placz i moja bezradnosc:-(
 
reklama
Dziewczyny, ja wiem, ze pamiątka itd ale nie sądzicie że rodzina może sobie nie życzyc jakichkolwiek kontaktow? W nekrologu było wyraznie napisane ze prosza o nieskładanie kondolencji, to chyba o czyms swiadczy. Ja bym sie wstrzymala, przynajmniej na jakis czas, z wysylaniem czegokolwiek do nich. Wam się to wydaje wspaniałym pomysłem, a dla Czarka i Weroniki to może być jak sól na ranę. Przemyślcie to jeszcze.
 
Do góry