reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Brawo Rózia!!! Rośnie nam mistrzyni ;-):tak:

A i udało mi się wizytę do hematologa ustalić. Jedziemy 24 maja.
Ten maj to taki "lekarzowy" więcej:
8 - alergolog
22 - neurolog
24 - hematolog
 
Ostatnia edycja:
Wiem ze to co napisze to nic w porownaniu z tym co wasze maluchy potarafia ,ale pochwale Nadie jednak ,bo zaczela od 2 dni przybierac coraz czesciej pozycje do raczkowania i tak fajnie buja sie ,sprezynuje a dzisaj dwa kroczki na czworaczka poszla :D jupi ,jeszcze daleka droga zanim bendzie pewnie raczkowac i tuptac ale ruszyla i to najwazniejsze :*dziekujemy maqnioza kciuki wizyta udana mleczko zakupione a Rozia jest mistrzyni ,Milego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
tesiu, każda mama cieszy się jak dziecko po kolei coś osiąga :tak: Kinia też od niedawna staje na czworakach, ale nie robi żadnego ruchu póki co.

maqnio, ja też juz mleczko załatwiłam i zakupiłam,ale od jutra mam próbować małej podawać normalne mm (zakupiłam Bebiko). No i od jutra przez tydzień najpierw jedna miarka do każdej butli. A Różyczka wymiata w wodzie:-D:-D:-D:-D

asica, to mocne kciukasy za wszystkie wizyty u specjalistów :tak:;-)
 
tesia - super :) każde nawet najdrobniejsze osiągnięcie naszych maluszków jest dla nas najważniejszym wydarzeniem na świecie! Brawo dla Nadusi i gratki :-)

Zobzczymy co u alergologa załatwimy bo ostatnio trudno było receptę na dwie puszki mleka załatwić...
 
Hej Kochane my po całym dniu łażenia padam :-( Liluia od kilku dni nie chce mleczka wszystko inne zje byle nie mleko :-( Asica obyło się bez operacji :-) kciuki za wizyty. My 25.05 mamy usg przezciemiączkowe a 13.06 ostatnią wizytę w oddziale neonatologicznym. Maqnio moja Róziutka to lepsza niż otylia! :-) Piękna Cioci :-)Sis a Wam wszystkiego dobrego na dalsze lata:** Kochajcie się i rozmnażajcie :-)
Monia,Dagula hejo! :-)Tesiu chwal się każdym nowym nabytkiem Nadusi! :-) po to tu jesteśmy:-)!
 
Ostatnia edycja:
Witam Was!
Bardzo dawno mnie nie było. Niestety notoryczny brak czasu nie pozwala mi na zaglądanie tu. A teraz jak cieplutko to większość czasu spędzamy poza domem. U nas bez większych zmian, Majka śpi dobrze, wszędzie dojdzie i bałagani. I jest przesłodka. I ma 4 zęby, a piąty w drodze. Wcześniej pisałam że idziemy do onkologa. ta zmiana co ma Majeczka pod obojczykiem to na 95% naczyniak, ale niestety polimorficzny i najprawdopodobniej będzie trzeba usunąć. W czerwcu jeszcze jedno usg i tomografia komputerowa. Samo badanie mnie już przeraża bo takie małe dzieci to w znieczuleniu ogólnym się bada. Ale musimy do końca ją zdiagnozować, czy naczyniak nie uciska na otaczające tkanki. A co do usunięcia to może dopiero za 2-3 lata. Coś więcej będzie wiadomo po tomografii.
Wydrusia Maqnio super że spotkanie udane.
Teśka ciesz się, ciesz z każdego najmniejszego osiągnięcia swojej córeczki. Dla ciebie są to wielkie wydarzenia, jak dla każdej matki.
Asica kciuki za wizyty lekarskie. Ja mam tak samo tylko razy 2. W maju już 3 specjalistów umówionych, w czerwcu 2 wizyty, a właściwie trzy bo do nefrologa to obie moje dziewczyny idą. No i jeszcze muszę Paulinkę do gastrologa zapisać. Dobrze że pracę mogę tak ustawić że wszystkie wizyty załatwiam na dniu wolnym bo inaczej już urlopu by mi zabrakło.
Pozdrawiam wszystkie Was dziewczyny i wasze bąbelki. Nic więcej nie napiszę bo niestety nie wiem co u was słychać, nie doczytałam.
 
Uff nareszcie koniec dnia.
Jowita w ciągu dnia trochę marudziła. Połowę ostatniej drzemki spędziła u mnie na brzuchu. Cały czas popłakiwała przez sen. Zęby się jeszcze nie przebiły. Teraz usypia w łóżeczku. Mogę stwierdzić, że po wielu trudach znów zasypia sama. Wcześniej jak ją tylko spuściłam z oka to wstawała. Dawałam jej się wyszaleć, później za każdym razem jak wstała to odkładałam, a ostatnio siedziałam koło niej i mówiłam "Jowisia połóż się". Jak wstawała, to odkładałam. Teraz kładę ją do łóżka i zasypia, bez marudzenia, bez wstawania. Nareszcie :-)

Teśka super, że Nadusia robi postępy :-) zdolna dziewczynka :tak: a wiadomo, że każda matka cieszy się z sukcesu swojego dziecka :tak:

Maqnio czyżbyście mieli dzisiaj rocznicę ślubu, że Wam Wydrusia składa życzenia? Jeśli tak to wszystkiego dobrego :-)
Wydrusia a może Lilunii idą kolejne ząbki i dlatego nie chce mleczka?


Dobranoc wszystkim. Spokojnej nocy.
 
reklama
hej kobitki!!

dziekujemy!!moze i faktycznie rozia jakims zawodowym pływakiem będzie:)
3 Rocznice mielismy wczoraj - dziekujemy:)!!!!

monia rózia dostaje bebiko, calkiem dobre w smaku i pije je pieknie:)
daga super ze Mala zasypia sama!!
tesiu super ze Nadia robi takie postepy i wcale nie sa male. dla każdej mamy osiągniecia jej dziecka sa na miarę mistrzostwa swiata!! a od takiego bujania do raczkowania to juz rzut beretem:)
ela &&&&&&&&&&&&&&&& za wizyte!!
sis:*:* Likka wymiata!!!

a ja dzis mam mega laby ha! malz wziąl Rozine na cały dzien do swoich rodziców a ja sie bycze. Oczywiscie wczoraj zamiast sie cieszyc poplakiwałam cały dzien ze jej nie bedzie i dzis jak odjezdzali tez lezka poleciala, eh matka-wariatka ze mnie.

miłego dnia!!!
 
Do góry