reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
floriana, ja robiłam tylko testy no i oczywiście brak @ jest również sygnałem ;-) a co do bety to ja nie planuję jej w ogóle robić - poczekam na wizytę i jeśli lekarz mnie na nią wyślę to oczywiście zrobię, ale na własną rękę nie będę szła. nie chcę się w żaden sposób nakręcać... wizyta wszystko powinna wyjaśnić. jak tu tylko do niej wytrzymać :-)
 
Co do mojej osoby.
To ja wierze testom, bo zrobiłam aż dwa dzien po dniu i wychodziły pozytywy "+"
Jutro lub w czwartek robię trzeci ostatni, elektroniczny. Miałam trzy testy wiec chce je wykorzystać, bo nie będę juz ich potrzebować. :)

Co do wizyty lekarskiej umówię sie w przyszłym tygodniu dopiero. Wtedy będę po środku 6 tyg. A na wizytę sie zapisze w środku 7tc. :)

Co do bety, nie robiłam poczekam na wizytę u lekarza.
Wierze w swoje objawy, testy, no i @ brak. :)
I czuje ze jest we mnie fasolka. ;)

A co do nudności juz mi lepiej. :)

Anastazi - ja juz tez w domku. :)
Prace przeniosłam do domu, na popołudnie. :) zobaczymy jak ja pójdę na wizytę pierwsza tutaj Anastazi, napisze po niej jak wrażenia. I co mi powiedzieli. Ale do tego muszę poczekać.

A co do jedzenia, to ja sie ograniczam tylko zeby sie nie obrzerac. Ale np, jeżeli mam ochotę na ser to jem ser, jak ciacho to ciacho. ;)


EDIT: a ginowi nie dam sie dotkąc tam na dole do końca pierwszego trymestru. Dlaczego? Może głupie to, ale moje 3 koleżanki poróżniły bo gin badał je tam na dole.. I w ten sam dzien, miały poronienie.. Wiec dmucham na zimę i nie dam sie dotknąć. :)
 
Ostatnia edycja:
Macie rację :) Ja popadam trochę w paranoję, bo wokół mnie jest sporo kobiet, które starały się latami i jakoś trudno mi uwierzyć, że mi się udało od razu. Więc zamiast się cieszyć, panikuję. Miłego dnia dziewczyny!
 
blue dobrze ze jesteś już w domu nie ma co jak slabo ci było...:)będziemy szly mniej więcej w tym samym czasie na wizyte...:) a co do badan,,,,,to nie wiem jak szwecja ale u nas nawet nie bada tam na dole...tylko krew, oznaczenie grupy, badania na chlamydioze i cos tam jeszcze,,,nie pamiętam co....ale dołów nie rusza haha:):):)no zobaczymy...bo to tylko takie info od koleżanki .....której kolezanka....itp.itd.....
 
Macie rację :) Ja popadam trochę w paranoję, bo wokół mnie jest sporo kobiet, które starały się latami i jakoś trudno mi uwierzyć, że mi się udało od razu. Więc zamiast się cieszyć, panikuję. Miłego dnia dziewczyny!
po prostu nasluchalas się tych dziewczyn jak to ....badania takie badania takie,,,i jeszcze takie.....jak się dobrze czujesz, to nie ma co panikować:)oby ciaza nam sluzyla...a nie wykanczala haha:)
 
blue dobrze ze jesteś już w domu nie ma co jak slabo ci było...:)będziemy szly mniej więcej w tym samym czasie na wizyte...:) a co do badan,,,,,to nie wiem jak szwecja ale u nas nawet nie bada tam na dole...tylko krew, oznaczenie grupy, badania na chlamydioze i cos tam jeszcze,,,nie pamiętam co....ale dołów nie rusza haha:):):)no zobaczymy...bo to tylko takie info od koleżanki .....której kolezanka....itp.itd.....

Ja słyszałam właśnie ze w Szwecji tez nie ruszają. Bo to jest tez zagrożenie ruszać tam za wcześnie, no i robią właśnie tez dużo badań bez żadnego problemu. Wiec jestem spokojna :)
Ale będę wiedziała jak juz pojde.
To razem zdamy relacje kochana! ;);)
Z tych wizyt. :)
Poprostu w Polsce dużo mlodziakow ginów sie tez uczy i z przykrością to stwierdzam idioci uczą sie na zaciążonych co i jak wyglada, i wtedy zdarzają sie poronienia. :/
 
reklama
Bluberry a co to za test elektroniczny? Ja robiłam zwykłe płytkowe.. x4 :D
Więcej już chyba nie będę – wystarczy ;-) i mam podobnie jak u Ciebie – po prostu czuję, że jestem w ciąży i już! :-)
Co najsmieszniejsze w porpzednich cyklach co miesiąc miałam niemal wszystkie objawy (a oczywiście dwóch kreseczek brak) za to w tym ciążowym objawów (poza piersiami) nie było i nie ma w zasadzie za to mam po prostu już od jakiegoś czasu tą pewność, że to jest to! Jak robiłam pierwszy test (około 4 dni przed spodziewaną @) to mąż się śmiał, że to ciąża urojona bo kreska była ledwo widoczna jednak ja już wtedy byłam pewna :)Floriana, spokojnie :) wszystkie damy radę i będzie dobrze :) musimy tylko uzbroić się w cierpliwość (czytaj: maasę cierpliwości :)
 
Do góry