reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Cioccolata -
Elektryczny, taki ze napisane jest ciąża, a w drugim okienku ktory to tydzien od zapłodnienia :) jeżeli jest wiecej niż trzy tygodnie to pokazuje 3+.
A jak nie jest sie w ciazy to pokazuje brak ciąży i w drugim okienku nic nie ma. :)

Tak wszystkie damy radę. Przecież mamy podwójną siłę, moc bo nosimy w sobie nasze fasolki. :)
 
reklama
na początku dużo takich medycznych zeczy mnie tu dziwilo a wręcz oburzalo....ze np. jak szlo się do lekarza to zamiast wypisac receptę na antybiotyk to kazali w domu otwierac okna i się dotleniać,,,pic sok z cytryny czy czosnku....a teraz się przyzwyczaiłam i czuje się tu bezpiecznie bo to w Polsce lekarze faszerują antybiotykami nawet z powodu kaszelku czy kataru....tu po prostu wykorzystuje się to co naturalne i bezpieczne....i takie podejście mam do gina...choć itak ide prywatnie hihi:) bo częściej będę miała wizyty niż raz w trymestrze:)ale to dla mojego swietego spokoju:)
 
Ja robiłam i testy i bete. Na pierwszych testach (tydzien temu) kreska była niewidoczna, tylko patrząc pod światło dało sie cos dostrzec. Co kilka dni powtarzam test i z przyjemnością patrzę jak druga kreseczke robi sie coraz bardziej wyraźna :)
 
Anastazi - mi tez sie to podoba ze nie faszerują antybiotykimi dzieci odrazu jak i dorosłych. A jak cos podejrzewają, to robią wymaz i wtedy są pewni czy ten antybiotyk musi byc, czy nie.
 
na usg można już w listopadzie????ja myslalam pojsc tak pod koniec grudnia dopiero.....

pod koniec grudnia to już mam nadzieję będzie można iść na usg, w którym dokładnie zobaczymy dzidziolka (wtedy też zbadają przezierność karkową, ocenią kość nosową itd.)
A w listopadzie mam nadzieję zobaczyć i usłyszeć bijące serduszko.
 
reklama
Do góry