reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziękuję :) mój się obniżył, ale to myślę, że będę w tych dłużej oczekujących, bo nic więcej niepokojącego nie ma.
Mój też jakiś tydzień temu poszedł w dół ale poród na pewno nie będzie zaraz.
Dziewczynki ja musiałam jednak czekac do zakonczenia obrony. Juz jestem mgr takze z glowy ;) teraz w spokoju czekac na synka! :) dziękuję za kciuki!
Iwona kciuki za malenstwo i Ciebie. Trzymajcie sie :)
Gratuluję
Julka gratuluję obrony! To wszystko masz z głowy, będziesz się mogła nareszcie skupić już tylko na maluszku :)

Iwona kurczę ale się narobiło. Trzymam kciuki żeby było ok. A z takim rozwarciem 1,5 cm to jeszcze można pochodzić? Nie jest to oznaka że poród już się zaczął?

Dziewczyny, czy Was też tak bolą sutki? Mnie od jakichś 3 tyg piekielnie, dosłownie nie można ich dotknąć. Jeśli to się utrzyma to obawiam się jak ja dam radę przystawić dziecko...

Pytanko mam takie głupie może ale ja niedoświadczona mamuśka :p Jak coś wysterylizujemy, np. butelkę, to ją trzeba od razu użyć czy można schować do szafki i użyć np dopiero za 2 dni i ona nadal jest sterylna?
Sutki raz bolą raz nie. Trochę siary mi zaczęło lecieć. Ogólnie przy kp dlugo mnie bolały więc teraz nastawiam się na powtórkę.

Z butelkami nie mam za duzego doświadczenia bo zaczęłam stosować po 15 miesiącu Martyny a wtedy to sterylizowalam raz na jakiś czas
 
reklama
Koniecznie wietrzenie, moje gadzety sie tak wietrza od marca/kwietnia, jednak ten zapach nowosci nie nalezy do przyjemnych a niemowle odczuwa kazdy zapach kilkukrotnie silniej niz my. No ale fakt faktem ze i tak trzeba bedzie wszystko umyc i wytrzec z kurzu zanim zaczniemy uzywac
 
Julka89.89 gratulacje :-)
Iwona35 no to niezła przygoda nocna. Oby bez dalszych komplikacji...
Ja planuję wszystko w ostatniej chwili sterylizować. Ale przyznam się bez bicia, że nie jestem mega fanką takiego sterylnego podejścia do dziecka. Synowi sterylizowaliśmy przed pierwszym użyciem i potem raz na jakiś czas. Na szczęście nie miał żadnych problemów z aftami itp. No ale wiadomo, że każde dziecko inne..
Ja muszę w końcu odświeżyć gondolę i nosidełko, bo ciągle czekają na swój czas a tu termin coraz bliżej 8-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koniecznie wietrzenie, moje gadzety sie tak wietrza od marca/kwietnia, jednak ten zapach nowosci nie nalezy do przyjemnych a niemowle odczuwa kazdy zapach kilkukrotnie silniej niz my. No ale fakt faktem ze i tak trzeba bedzie wszystko umyc i wytrzec z kurzu zanim zaczniemy uzywac
Dzieci nie czuja chyba do ok 2 lat zapachow hehe tyle ze to nas denerwuje taki zapach

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się ja sobotnio ;) Dzień wariata przez ta cesarke tak szybko . Z remontem się czekało wiec trzeba ogarniać w ostanio weekend ;) a mój będzie jeszcze robił cały tydzień jak mnie nie będzie ;) A ja dziś dokupilam piżamy . Mieszkanie ogarnęłam . Matko jakoś przypływ sił ;) Wybrałam farby i jest super ;)

Iwona nie ładna przygoda ale najważniejsze że nic poważnego się nie stało .

Julka gratuluję ;)

Życzę miłego wieczoru ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry