reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hej :)

Będzie fajna dekoracja, a na allegro są śliczne i tanie baloniki, ja sobie zamówiłam "30" na moje urodziny tegoroczne ;)
Jeżeli chodzi o obiad to zastanów się jakich masz gości i co jedzą. Starszym może nie zasmakować np. ser pleśniowy. U mnie teść uznaje obiad tylko typu schabowy i mam siostrę wegetariankę, to dla niej zawsze jest coś wege. Ja zwykle na takie imprezy wybieram tradycyjnie, np. na nasz ślub i chrzest Sary był rosół i roladki z mięsa ze szpinakiem albo suszonymi pomidorami. I na roczek też planuję kurczaka może w paseczki i zapieczony z warzywami, ziemniaki i sałatka. Na obiad 1 danie, a jakąś zupę na ciepło planuję jeszcze po południu, pewnie jakaś zupa krem. Pyszna jest z serków topionych i np. z groszkiem ptysiowym.
Basia Julia wrzucisz przepis na ten krem z serkow topionych? [emoji120]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Basia Julia wrzucisz przepis na ten krem z serkow topionych? [emoji120]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne :-) :) Gotuje się normalną zupę jarzynową, a tak z 10 min. przed planowanym zakończeniem dodaje serki topione, dowolnej firmy mogą być - ja robiłam i z droższych i z najtańszych, za każdym razem wychodziło smacznie :) Wystarczą 2 większe albo 3 mniejsze, zależy jak kto lubi :) Najlepsze są śmietankowe bez dodatków, z szynką/pieczarkami itp. zmieniają smak. Na końcu - jak się serek rozpuści - zmiksować wszystko lub zostawić kawałki warzyw. Serek lepiej pokroić w dużą kostkę to się szybciej rozpuści. Mega dobra wychodzi, można też dodać mięso, ja gotuję bez mięsa.
 
Jasne :-) :) Gotuje się normalną zupę jarzynową, a tak z 10 min. przed planowanym zakończeniem dodaje serki topione, dowolnej firmy mogą być - ja robiłam i z droższych i z najtańszych, za każdym razem wychodziło smacznie :) Wystarczą 2 większe albo 3 mniejsze, zależy jak kto lubi :) Najlepsze są śmietankowe bez dodatków, z szynką/pieczarkami itp. zmieniają smak. Na końcu - jak się serek rozpuści - zmiksować wszystko lub zostawić kawałki warzyw. Serek lepiej pokroić w dużą kostkę to się szybciej rozpuści. Mega dobra wychodzi, można też dodać mięso, ja gotuję bez mięsa.
Dziekuje :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie nie było mnie bo przygotowania do urodzin szły pełną parą
ale mamy już imprezę za sobą;D
uśpię małego i poczytam co u Was...
 
Dziewczyny opowiadajcie jak minęły urodziny :) Jakie torty, prezenty, co jedliście :) Przede mną organizacja więc chętnie poczytam :)

Czy Wasze maluszki też tak okazują złość? Jak ja czegoś zabraniam małemu to on wali nogami i uderza mnie głową. No jestem w szoku!
 
Dziewczyny opowiadajcie jak minęły urodziny :) Jakie torty, prezenty, co jedliście :) Przede mną organizacja więc chętnie poczytam :)

Czy Wasze maluszki też tak okazują złość? Jak ja czegoś zabraniam małemu to on wali nogami i uderza mnie głową. No jestem w szoku!
U nas było cudnie wspaniale, przepiękna pogoda goście dopisali humory dzieciom też wiec cóż chcieć wiecej:)
 
1498555405-aaaaaa.jpeg
1498555425-aaaaaa.jpeg
1498555442-aaaaaa.jpeg
1498555464-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry