reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Czerwcóweczek - nowa

termin rozdwojenia

  • 1-3 czerwiec

    Głosów: 2 6,9%
  • 4-6 czerwiec

    Głosów: 5 17,2%
  • 7-9 czerwiec

    Głosów: 5 17,2%
  • 10-12 czerwiec

    Głosów: 1 3,4%
  • 13-15 czerwiec

    Głosów: 2 6,9%
  • 16-18 czerwiec

    Głosów: 2 6,9%
  • 19-21 czerwiec

    Głosów: 4 13,8%
  • 22-24 czerwiec

    Głosów: 4 13,8%
  • 25-27 czerwiec

    Głosów: 1 3,4%
  • 28-30 czerwiec

    Głosów: 3 10,3%

  • Wszystkich głosujących
    29
  • Ankieta zamknięta .
Cześć dziewczyny! a mnie można byłoby wcisnąć na 9 czerwca 2008 ? :tak:
jestem nowa (dopiero pare dni) ale staram sie bacznie sledzic tematy i udzielac w Waszej spolecznosci :tak:


pozdrawiam wszystkie mamy !!!
 
reklama
Miło jest znaleźć się w tak licznym gronie- ja również chciałabym do Was dołączyć. Ja czekam na moje maleństwo 9 czerwca 2008. Pozdrawiam wszystie mamy.
 
Oj Agacina, jak tak dalej pójdzie, to nie nadążysz dopisywać nowych mamuś:-D
Pozdrowienia dla nowych czerwcóweczek! Im nas więcej tym lepiej! Ciekawe ile ciężarówek nas czyta i się jeszcze nie dopisało? Może do 100 dobijemy?
 
Faktycznie, nie spodziewałam się, że jeszcze w połowie stycznia lista będzie rosła :-) Zastanawiałam się ostatnio, ile się dzieci urodzi w czerwcu w całej Polsce, skoro tylko na naszym forum jest 50 mam :-)
 
Pewno duzo bo koelzanka chodzi panstwowo do lekarza i dostala opierdzioel od poloznej ze za duzon nas jest na czerwiec i lipiec i ciekawe gdfzie bedziemy lezec..
 
magdalenkakol Ty mnie nie strasz, bo w moim szpitalu jest w ogóle mało miejsc na porodówce i nie uśmiecha mi się pędzić 30-40 km do innego miasta:szok:
 
Jak idę na wizytę do mojej ginki, to ciężko znaleźć kobietę nie będącą w ciąży. Jak czekam na swoją wizytę, to przewija sie w sumie z 15-20 ciężarówek, więc nie tylko czerwiec będzie taki przeładowany :szok: ale mam nadzieję, że wystarczy miejsca na porodówce. Przecież to nic nie da, jak pojadę do innego miasta, skoro tam też Baby Boom :-D
 
reklama
Do góry